|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apetit
17.11.2011 0:11:35   
Maleal
Zadnje čase imam ogromen apetit,samo bi nekaj jedla,sploh sladko,ne morem in ne morem rečt ne,kako se naj uprem hrani,obstaja kaj za izgubo apetitauser posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apetit
17.11.2011 13:44:32   
Paštetka
jaz si v takem primeru grem oprat zobe. user posted image

pri nas velja pravilo, da ko si 1x operemo zobe, se ne sme nič več jesti in piti, razen vode. in potem moram biti otrokom vzgled.user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.11.2011 13:47:04 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apetit
17.11.2011 13:52:37   
tulpek
To s pranjem zob je tudi pri meni delovalo. Sicer pa, več kot ješ sladkega, večjo željo čutiš po še več...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apetit
17.11.2011 14:48:22   
mojcaz.
včasih ko se meni zalušta kaj sladkega si vzamem, no sedaj ko bom spet začela z zdravo prehrano, bom pa enostavno popila kozarec vode, ali pa pojedla kako mandarino.... no tako sem jaz že enkrat premagala kilograme user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apetit
17.11.2011 15:53:44   
majčica1508
še ena z ogromnim apetitom........

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apetit
17.11.2011 20:28:48   
josephine27
včasih pomaga če spiješ kozarec al pa dva vode. kakšni žvečilni brez sladkorja so tud fajn...

_____________________________



(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apetit
18.11.2011 13:54:06   
BarbaraO
Ne kupi si dobrot, ki te spravljajo v skušnjavo. Ko tudi mene včasih prime, da bi jedla kaj 'prepovedanega', česar pa nimam doma, se zadovoljim s kakšnimi kokicami, ki si jih spečem doma, ali si naredim belo kavo ali kaj podobnega. Mene največkrat matra zvečer - pred televizijo.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apetit
31.1.2023 21:56:44   
Lelly28 RR
najprej ugotovi zakaj te prime želja po lakoti , sploh kdadar gre za sladko je razlogov lahko več: si v stresu?pred menstruacijo in ti nihajo hormoni? premalo spiš in rabiš nekaj za energijo? čez dan poješ premalo in je tvoje telo izrošeno?ti je dolgčas? ješ iz navade, da mora biti po kosilu nekaj sladkega?
Ko boš rešila težavo zaradi katere ješ bo tudi apetit izginil.. do takrat pa kot so zgoraj napisale že ostale uporabnice lahko uporabljaš nekaj trikov, ampak na dolgi rok to ne bo delovalo- preverjeno.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?