|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2022
1.3.2022 19:44:40   
JackieO
Ok, bom poskusila jutri preko compa. 😏


(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Avgust 2022
2.3.2022 9:24:21   
Inčika2

Srce11 samo to bom rekla, ne želi si biti na našem mestu in samo upaj, da kdaj ne boš imela rizične nosečnosti. Samo to bom rekla, ostalo so že vse punce napisale. 

Sončektvoj se strinjam tudi jaz bi se pridružila tej  skupini. Morm priti pa do računalnika... 
Lep sončen dan 🌞
IZVIRNO SPOROČILO: srce11

Lep sončen pozdrav vest skupaj.
Sem ravno zasledila to temo o bolniškem stažu, pa me nekaj zanima. Vedno več berem, kaka se vse odločate za bolniško, da ste že od drugega tromesečja doma, nekatere še prej, da delate samo 4 ure na dan ali pa celo, da ste celotno nosečnost doma. Zakaj se za to odločite? Jaz pričakujem prevega otroka in mi niti na misel ne pride, da bi to izkoriščala in ostala doma. Kot prvo bi imela slabo vest glede delodajalca, da mu kar naenkrat rečem, zdaj pa bom ostala doma, kot drugo pa saj nisem bolana, sem samo noseča in mi je prav lepo hodit v službo, da sem aktivna, se vsak dan kredim in delam še naprej.
Seveda imam tudi jaz krče in občasne slabosti, kot ve opisujete, tudi starejša nosečnica sem, ampak res ne vidim smisla v tem, da bi ostajala doma, zato me zanimajo vasito resnični razlogi za to.



(odgovor članu srce11)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Avgust 2022
2.3.2022 16:46:06   
vesna91
Jaz bi se tudi pridružla, sam morem prit do compa. Tukaj tudi jaz ne najdem privat sporočila. 


(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Avgust 2022
3.3.2022 21:15:47   
nina mama
tudi meni ne uspeva dobit zs😆. ...

(odgovor članu vesna91)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Avgust 2022
4.3.2022 9:11:52   
sončektvoj
Nina mama, Inčika, sem vama poslala link na zs.

(odgovor članu nina mama)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Avgust 2022
30.3.2022 11:05:52   
sončektvoj
Nina mama, Inčika če bi se še vedno rade pridružile klepetu in vaju jezi, mi lahko tudi pošljeta email in vaju tako dodam.

Drugače pa upam da sta obe vredu user posted image

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Avgust 2022
30.3.2022 12:17:24   
nina mama
Sem že hotela napisati če ste se prav vse odstranile drugam. 😆 Ker jaz ni šans da bi mi ratalo. 😆 bom provala poslat na zs email

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Avgust 2022
30.3.2022 12:25:10   
sončektvoj
Čvekamo dalje tam na chatu ja user posted image Se dogaja kar, ampak smo hvalabogu vse vredu. Ti mi kar napiši email, pa te bom probala dodat.

(odgovor članu nina mama)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Avgust 2022
30.3.2022 12:29:24   
Freya6
Lahko prosim dodaš še mene? Hvala 😊

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Avgust 2022
30.3.2022 12:32:49   
sončektvoj
Sem ti poslala na ZS link. Dela pa samo 1 dan, tak da moraš danes poskusit.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Avgust 2022
31.3.2022 22:13:43   
Inčika2
Sončektvoj ti pišem, samo da pridem do računalnika. 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 561
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 21 22 [23]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...