|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Centralna na elektriko
29.10.2009 8:50:16   
rina22
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s centralno na elektriko? Koliko plačujete za elektriko, ste zadovoljni,....?

Namreč, sedaj smo v dvosobnem stanovanju in grejemo na termoakumulacijsko peč (imamo 2), in plačujemo mesečno 60 EUR elektrike. Zdaj pa razmišljamo, da bi se selili v dvo in pol sobno stanovanje, tam pa je ogrevanje centralna na elektriko, pa me malo zanimajo vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Centralna na elektriko
29.10.2009 9:21:25   
ledenaa
Hmm po mojem se ne splača,ker bo račun kar velik

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Centralna na elektriko
29.10.2009 10:47:08   
Urko15
Ne vem kako je s centralno na elektriko, ampak mi se ogrevamo na elektiko v 4 sobnem stanovanju. Vsaka soba ima svoj stenski konvektor s termostatom in uro, tako da za vsako sobo posebej lahko nastavimo temperaturo in čas ogrevanja. Poleg tega imamo še dva bojlerja in vse stroje na elektriko; pralno-sušilni itak dela cele dneve pa porabimo 732 EUR (2008) elektrike na leto. Zamenjali smo še ponudnika, namesto Elektro Ljubljana-GEN-I tako da bo letos še ceneje.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Centralna na elektriko
29.10.2009 12:11:50   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Urko15

Ne vem kako je s centralno na elektriko, ampak mi se ogrevamo na elektiko v 4 sobnem stanovanju. Vsaka soba ima svoj stenski konvektor s termostatom in uro, tako da za vsako sobo posebej lahko nastavimo temperaturo in čas ogrevanja. Poleg tega imamo še dva bojlerja in vse stroje na elektriko; pralno-sušilni itak dela cele dneve pa porabimo 732 EUR (2008) elektrike na leto. Zamenjali smo še ponudnika, namesto Elektro Ljubljana-GEN-I tako da bo letos še ceneje.


To pa ni tak drago. To je 61 eur na mesec. Če npr. pogledaš plin ali olje, pride sama kurjava več. Tu pa je že všteta tak kurjava, kot vsa ostala elektrika (pralni stroj,...). Ljudje zmotno mislimo, da je elektrika ne vem kak draga za kurjavo.

Hvala za ta podatekuser posted image Sem želela samo, da nekdo pove, koliko približno plačuje elektrike, če greje stanovanje s pomočjo elektrike, natančneje, s centralno na elektriko.

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Centralna na elektriko
29.10.2009 12:27:45   
Urko15
Moram, pa reči, da se sam ne bi nikoli odločil za CENTRALNO ogrevanje na elektriko, ker se mi nesmiselno zdi z elektriko ogrevat vodo, le to potem speljat do radiatorjev (seveda z izgubami) in potem preko radiatorjev ogrevati zrak v prostoru.



_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Centralna na elektriko
29.10.2009 16:48:44   
rina22
V bistvu je v tem stanovanju tak ogrevanje že narejeno. Ne odločam se jaz, ali bom to naredila ali ne. Vprašala sem, kak so tisti, ki imajo centralno na elektriko zadovoljni z njo.

(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Centralna na elektriko
28.1.2021 8:25:09   
mpritr1
Za ogrevanje na elektriko so tukaj kar precej zapisali: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/ogrevanje/ogrevanje-na-elektriko-cena-prednosti-slabosti-in-izvajalci/

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?