|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GINEKOLOGINJA - Celjska regija
24.12.2020 11:50:39   
Nia♡
Zdravo!

Zadnjih nekaj dni sem v iskanju dobre ginekologinje, saj me je razveselil +.
Rada bi se prestavila od sedanje, saj sem bila z vsakim obiskom manj zadovoljna z njo.


Nekatere so mi priporočile Suzano P. Marinšek (Celje) in Metko Klemenšek (Žalec).
Mogoče še kakno priporočilo?


Prijetne praznične dneve!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GINEKOLOGINJA - Celjska regija
24.12.2020 12:22:09   
Nora23
Zdravo, najprej cestitam na plusku. Prijetno nosecnosti ti zelim.
Jaz imam Suzano P. Marinsek in sem zelo zadovoljna. Je moja ginekologinja ze nekaj let, sedaj pa sem tudi sama v 5. mesecu nosecnosti in imam same pozitivne stvari za recit kar se tice nosecniskih pregledov/obrazlag itd. Tudi sestre so zelo prijazne. Tako da, z njo ne bos "zgresila". 

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GINEKOLOGINJA - Celjska regija
29.12.2020 11:21:20   
Nia♡
Sem klicala, pa žal ne sprejema več pacientk.
Šment!

...vesela bi bila še kakšnega priporočila...

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GINEKOLOGINJA - Celjska regija
22.1.2021 21:33:00   
LoniRR
Res odlicna je dr. Levak-Hozjan iz Velenja. Ce mogoce se iscete

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GINEKOLOGINJA - Celjska regija
28.1.2021 19:55:31   
Patišonka
S Klemenškovo imam zelo slabe izkušnje iz porodnišnice. Bilo je okrog PDP, ona pa je neupravičeno strašila in grozila z najslabšim izidom. Res nestrokovno. Na pregledu naslednji dan mi je njen starejši in izkušenejši kolega povedal, da ni nobene panike. In tako je ostalo do konca. Dopuščam možnost, da je že pridobila kaj izkušenj, teh ji je pred štirimi leti še zelo, zelo manjkalo.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?