|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2021
5.6.2020 20:00:38   
lubidu

IZVIRNO SPOROČILO: Lučki

Pozdravljena dekleta,

tudi jaz sem ena izmed tistih "januark", čeravno zelo zgodnja, saj imam PDP 5. januarja. Z veseljem se bom pridružila tudi skupini na FB, samo da mine še NS in da bo vse v redu.

Mimogrede, iskrene čestitke vsem!!!user posted image user posted image


Si deliva dpd, ravno danes sem bla na prvem pregledu user posted image

Tiste, ki ste iz Lj - kam boste šle na nuhalno? Se kaj priporoča?

(odgovor članu Lučki)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Januarke 2021
5.6.2020 20:47:24   
Vrtnica89
Pozdravljene 😁 se jaz se javljam! Sicer imam pregled 2.7., PDP-ja pa ne morem izracunati joj joj. In sicer sem mamica 1-letnemu sincku in sem imela po porodu samo 1 M. Marca. Potem pa ne vec. Naredila sem test aprila in maja, nagativna (babycheck) . Vceraj ponovno naredim test (clear blue s tedni) in je napisalo +3 (kar pomeni da sem noseca vsaj 5t. Malo me mori dejstvo da nevem tocno kje sem, sem pa presrecna da se bo druzinica povecala 🥰🤩 in cestitke tudi vsem vam ❤️


Moji nosecniski simptomi so bili povezani najbolj z dojenjem - boli... Nepredstavljivo. In pa slabost, najprej me je presenetilo ker se je v avtu pojavila (za za 3km oddaljeno lokacijo) in pa mogla sm s prenehanjem pitja vseh oblik kave. 

(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Januarke 2021
6.6.2020 10:39:56   
hroscek

IZVIRNO SPOROČILO: lubidu


IZVIRNO SPOROČILO: Lučki

Pozdravljena dekleta,

tudi jaz sem ena izmed tistih "januark", čeravno zelo zgodnja, saj imam PDP 5. januarja. Z veseljem se bom pridružila tudi skupini na FB, samo da mine še NS in da bo vse v redu.

Mimogrede, iskrene čestitke vsem!!!user posted image user posted image


Si deliva dpd, ravno danes sem bla na prvem pregledu user posted image

Tiste, ki ste iz Lj - kam boste šle na nuhalno? Se kaj priporoča?


Jaz sem šla v prvi nosečnosti v Zdravstveni center Dravlje pa mislim da bom šla tokrat spet. Sem bila zadovoljna, pa še blizu mam :)

(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Januarke 2021
7.6.2020 17:22:48   
lubidu

IZVIRNO SPOROČILO: hroscek


IZVIRNO SPOROČILO: lubidu


IZVIRNO SPOROČILO: Lučki

Pozdravljena dekleta,

tudi jaz sem ena izmed tistih "januark", čeravno zelo zgodnja, saj imam PDP 5. januarja. Z veseljem se bom pridružila tudi skupini na FB, samo da mine še NS in da bo vse v redu.

Mimogrede, iskrene čestitke vsem!!!user posted image user posted image


Si deliva dpd, ravno danes sem bla na prvem pregledu user posted image

Tiste, ki ste iz Lj - kam boste šle na nuhalno? Se kaj priporoča?


Jaz sem šla v prvi nosečnosti v Zdravstveni center Dravlje pa mislim da bom šla tokrat spet. Sem bila zadovoljna, pa še blizu mam :)



Hvala, bom pomoje tudi jst šla kar sem, ker mi je blizu pa vidim, da majo vse - nuhalno, hormonski in nifty. user posted image

(odgovor članu hroscek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Januarke 2021
10.6.2020 9:54:32   
Lučki
Lubidu iskrene čestitke!!!!! Morda se pa srečava v porodnišnici...:-)

Jaz grem na NS v Dravlje k dr. Pušenjaku. Imam kar nekaj prijateljic, ki so bile tam na pregledu, ne nujno pri dr. Pušenjaku in so bile izredno zadovoljne. user posted image


(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Januarke 2021
10.6.2020 10:31:44   
Anavie
No pa smo mi tudi dali čez prvi pregled 🥰 s pikico vse v redu, naslednji pregled imam pa 29.6. Že odštevam dneve! 
So mi pa izmerili višji sladkor v krvi, imam ga 5,5, meja za nosecke pa je 5,1. Sedaj me čaka se obisk dietologa 👎 pa mi je svetovala kolegica naj se en dan prej res pazim glede hrane, ampak je na žalost nisem upoštevala in si prejšnji dan privoščila lubenico, pico, se celo vrečko čokoladnih rogljičkov sem zmazala... ima katera izkušnje z nosecnisko sladkorno iz prejšnjih nosečnosti? 

(odgovor članu Lučki)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Januarke 2021
10.6.2020 11:26:14   
Alica2

Ce bos mogla na obremenitveni test, ti svetujem, da se vsaj en teden prej odpoves vsemu sladkemu. Jaz sem to naredila in sem imela vredu rezultate 😉
IZVIRNO SPOROČILO: Anavie

No pa smo mi tudi dali čez prvi pregled 🥰 s pikico vse v redu, naslednji pregled imam pa 29.6. Že odštevam dneve! 
So mi pa izmerili višji sladkor v krvi, imam ga 5,5, meja za nosecke pa je 5,1. Sedaj me čaka se obisk dietologa 👎 pa mi je svetovala kolegica naj se en dan prej res pazim glede hrane, ampak je na žalost nisem upoštevala in si prejšnji dan privoščila lubenico, pico, se celo vrečko čokoladnih rogljičkov sem zmazala... ima katera izkušnje z nosecnisko sladkorno iz prejšnjih nosečnosti? 



(odgovor članu Anavie)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Januarke 2021
12.6.2020 19:43:23   
lubidu

IZVIRNO SPOROČILO: Lučki

Lubidu iskrene čestitke!!!!! Morda se pa srečava v porodnišnici...:-)

Jaz grem na NS v Dravlje k dr. Pušenjaku. Imam kar nekaj prijateljic, ki so bile tam na pregledu, ne nujno pri dr. Pušenjaku in so bile izredno zadovoljne. user posted image




Hvala in enako! user posted image Mogoče se pa res srečava. Sem se naročila v ZC Dravlje za enkrat na nuhalno in hormonski, imam 26.6.. Verjetno bom tudi Nifty, sam ne vem kateri paket vzet, tale s kompletnim pregledom trisomij je res drag user posted image A greste ostale tudi na Nifty? In če ja, kateri paket?

(odgovor članu Lučki)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Januarke 2021
13.6.2020 13:50:40   
TaraKirn
Živjo! Tudi jaz pričakujem v januarju in sicer 5.1 ❤️ že 23.6 imava nuhalno pa bom vzela kar 3D baje se vidi obrazek ful dobro in je lep spomin :) 


(odgovor članu lubidu)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Januarke 2021
17.6.2020 12:16:16   
Coka
Živjo januarčki!

Nekam slabo smo aktivni. :) Kako se počutite? Jaz sem ok., zadnje dni slabše spim, ampak se ne pritožujem. Naslednji teden imam nuhalno, tako da že komaj čakam.

Imam pa eno čisto praktično vprašanje, če bo katera vedela odgovoriti. Prebrala sem, da se vlogo za porodniško lahko odda 60 dni pred nastopom porodniškega dopusta. Nadalje pa sem našla popolnoma različne informacije. Ene so pisale, da se gleda zadnjih 12 plač od meseca oddaje vloge, druge pa, da se glede zadnjih 12 plač od pred dveh mesecev od oddaje vloge. Torej, če poenostavim: če oddam vlogo 1.10. Se gledajo plače od september 2019-september 2020 ali avgust 2019 - avgust 2020.
Mogoče za koga prehitro vprašanje, a samo malo kalkuliram, saj bom morala na bolniško. Najprej bi rada izkoristila dopust seveda.

(odgovor članu TaraKirn)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Januarke 2021
17.6.2020 17:00:22   
Buba251
Za mano je prvi pregled. Videla in slisala sem srcek, tako da je mala buba bp zaenkrat 🙂 30.6 grem na dvojni hormonski test, ter v sredini julija se na nuhalno. Zdej pa cakamo se krvne in urinske izvide. Kako ste kaj ostale? Ste ze imele prve preglede? 😁

(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Januarke 2021
18.6.2020 9:50:32   
Vrtnica89

Zdravo, evo tako sem jaz studirala ko sm aprila rodila in sem zelala se januarsko placo notri... Sm oddala zadnjo mozno minuto ampak zal se je stel december za zadnjo placo (vmes sem menjala sluzbo in sem hotela - normalno - da bi mi taslaba placa "vn padla"). Upam da to kaj pomaga. 
Drugace sm pa jaz OK, bolje kot med prvo nosecnostjo 💪😁 rahle slabosti in pa ker malcka se vedno dojim me grozno bolijo dojke 😵
Cakam pregled... Zelo tezko... Hehe 🙂
IZVIRNO SPOROČILO: Coka

Živjo januarčki!

Nekam slabo smo aktivni. :) Kako se počutite? Jaz sem ok., zadnje dni slabše spim, ampak se ne pritožujem. Naslednji teden imam nuhalno, tako da že komaj čakam.

Imam pa eno čisto praktično vprašanje, če bo katera vedela odgovoriti. Prebrala sem, da se vlogo za porodniško lahko odda 60 dni pred nastopom porodniškega dopusta. Nadalje pa sem našla popolnoma različne informacije. Ene so pisale, da se gleda zadnjih 12 plač od meseca oddaje vloge, druge pa, da se glede zadnjih 12 plač od pred dveh mesecev od oddaje vloge. Torej, če poenostavim: če oddam vlogo 1.10. Se gledajo plače od september 2019-september 2020 ali avgust 2019 - avgust 2020.
Mogoče za koga prehitro vprašanje, a samo malo kalkuliram, saj bom morala na bolniško. Najprej bi rada izkoristila dopust seveda.



(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Januarke 2021
18.6.2020 13:26:38   
Coka
Torej če prav razumem, si ti rodila aprila, vlogo si pa oddala februarja? Štela se je decembrska plača (torej plača izplačana januarja) ali novembrska (izplačana decembra)?

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Januarke 2021
19.6.2020 9:26:44   
Vrtnica89
Najbrz sem malo zamotano napisala 😅 js sm zacela s porodnisko 21.3., vlogo sem pa oddala en dan prej (uradne ure). Tako da se mi je stela se decembrska placa izplacana januarja. 
Jaz sem si zelela se februarsko nakazilo (januarsko placo) ker so mi prekinl pogodbo zarad nosecnosti in sm dobila odpravnino, izplacane nadure in pa placan dopust... Ampak te opcije nikakor ni blo ker vlogo pa mors oddat pred pricetkom porodniske... 
Se pravi ti bos rodila januarja, decembra bos oddala vlogo, steje se to oktobrsko nakazilo in se 11m nazaj. Lahko pa oddas ze novembra in se bo stelo septembrsko nakazilo. 
IZVIRNO SPOROČILO: Coka

Torej če prav razumem, si ti rodila aprila, vlogo si pa oddala februarja? Štela se je decembrska plača (torej plača izplačana januarja) ali novembrska (izplačana decembra)?




(odgovor članu Coka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Januarke 2021
20.7.2020 12:08:34   
ljubljana
Se še jaz pofočkam.

5. nosečaZadnja M 25.4. Tako da imam rok 30.1.Vse poteka super, kot da nisem noseča ❤️

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Januarke 2021
20.7.2020 17:32:24   
ljubljana
Jaz še nisem šla, se bom v avgustu naročila. 


(odgovor članu Buba251)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Januarke 2021
20.7.2020 17:35:19   
ljubljana

Ja na 3 D se vse super vidi pa posnetek dobiš. 
IZVIRNO SPOROČILO: TaraKirn

Živjo! Tudi jaz pričakujem v januarju in sicer 5.1 ❤️ že 23.6 imava nuhalno pa bom vzela kar 3D baje se vidi obrazek ful dobro in je lep spomin :) 





(odgovor članu TaraKirn)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Januarke 2021
21.7.2020 14:00:18   
Vrtnica89
Zdravo, dobrodosla 😁 zelo slabo aktivne smo 😉 in cestitkeee 😁


Js mam rok zdej trenutno 2.2., pa je nekej polemik okol tega, pac nesposobna G, nimam druzga za rect... 
Tko da grem jutr na nuhalno h privat pa da vidm kaj bodo rekli se tam 🙂

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Januarke 2021
24.7.2020 10:40:02   
kala111
Živjo,
tudi jaz se pridružujem skupinici januark :). Rok imam 30.1.2021. Za mano je že nuhalna in NIFTY, zaenkrat vse ok, če izpustim slabost in zgago. Ne vem več, kako naj se spopadam s tem. Kak dober predlog? Aja pa to je moja tretja nosečnost :)

(odgovor članu Vrtnica89)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Januarke 2021
24.7.2020 14:33:23   
Vrtnica89
Slabost - meni pomagajo redni mini obroki (ksn grisini al pa jogurt je najbols)

Zgaga - donat. Ce pa ni tolk zelo hudo pa tudi kozarec mleka. Se je pa v tem primeru c zgaga nagaja tud navadt na mejhne nemastne obroke, ksna ocvrta hrana sploh ne in pa ne prevec pekoce ali zacinjeno

(odgovor članu kala111)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Januarke 2021
25.7.2020 22:19:52   
ljubljana

O super na isti dan sva❤️
IZVIRNO SPOROČILO: kala111

Živjo,
tudi jaz se pridružujem skupinici januark :). Rok imam 30.1.2021. Za mano je že nuhalna in NIFTY, zaenkrat vse ok, če izpustim slabost in zgago. Ne vem več, kako naj se spopadam s tem. Kak dober predlog? Aja pa to je moja tretja nosečnost :)



(odgovor članu kala111)
Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...