|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 10:54:44   
mela
punce moje drage v sredo sem imela prvi pregled in naj bi bila priblizno 6 tednov noseca-no ker mam zabito ginekologinjo me je cist iz tira spravla ker ni vidla ploda je rekla da gre vrjetno za izvenmaternično nosecnost!!!!svet se mi je podrl jokala sem ko nora in da imam na levem jajcniku cisto.poslala me je k drugemu zdravniku na ultrazvok in on pravi da je plod tam ku treba sm da je pač zgodnja nosecnost in da imam res cisto!no glede te ciste mi ni nihce nic razlozil in me zanima ali ima katera s tem ze izkusnje da mi pove in upam da me malo potolazi ker me reeeesssss skrbi!!!???na popvih zdravnikih sem prebrala in pise da to ni nic narobe ter da cista lahko nastane zaradi nosečnosti!ampak jst tut vam ful vrjamem dohtrce moje!!!!torej punce če si v 6 tednu se plod še ne vidi?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:00:52   
Vrtnica1
Draga Mela, seveda je možno, da se še ne vidi v šestem tednu, pri meni se še tudi ni videl, zdaj pa je vse ok. S paniko si boš samo škodila. Čez kakkšna dva tedna ga boš pa že lahko videla. 9nebesa
Jaz sicer ciste nimam, imam pa vse druge :hudicek: od mioma do polipa itd. Pa če me je G pomirila, da je vse ok, ji, dokler se z :duda: dobro počutiva, tudi verjemem.
Sprosti se in uživaj v :nosecka:
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:08:30   
mela
ej hvala ti za te besede!sej vem da sm skoduje in men in pikici a ko me je tko prestrasla!!:grrr::grrr:sej grem v sredo k njej in sem se k drugi prepisala kr ta me je res razočarala da ne ve kdaj se vidi plod!pa se ona ni to nič rekla ampak je vztrajala da je izvenmater.ni normalna!no pol ku je pa drug zdravnik rekel da on ne bi delal panike zaradi tega je pa zacela izgovre iskata da je vidla sm da ni bla sigurna bla bla bla.....
no in koliko si ti ze :nosecka:?a te je kaj bolel kriz na zacetku v prvih tednih?in koliko npr. kg lahko zdviguje nosecnica???

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:13:34   
Dari

Pri kateri G pa si, mela?
Dvigovat pa reje ne pretezkih stvari - naj te tvoj malo pocrklja in kaj naredi namesto tebe ;)

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:15:35   
mela
ja sej doma skor nic ne dela ampak v sluzbi!!!sej ne zdvignem vec kot 4 kg!!!mislis da je to prevec????????

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:15:41   
Vrtnica1
Jaz sem dobrih 9 t :nosecka:, PDP 17.7.2005, zadnja M 10.10., in ja, prav fino me je križ bolel kakšna dva tedna, ko sem bila mogoče 6,7 t ali pa celo manj noseča, ampak me je potem popolnoma prenehal bolet. Pa tudi slabo mi ni več, ker mi je bilo dva tedna prav tako fino slabo. Sem način prehranjevanja malo spremenila in se mi zdi, da je pomagalo, še posebej pri dodatnih kilogramih :ups:
Glede dvigovanja je pa tako, da :nosecka:, ki so že mamice normalno svoje otroke dvigujejo, pa je ponavadi vse ok. Pač ne pretiravat, sploh če kakšne čudne bolečine začutiš (to je samo moje laično mnenje).
Uživaj, V. :rozica:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:15:58   
mela
mislm jst doma nc ne delam!

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:18:33   
KIRA
ena oja kolegica je prejšnji mesec rodila zdravo punčko ANJO. cel čas nosečnosti je imela cisto, pa je bla na bolniški, drgač je blo pa vse vredu. mala je zdrava ko dren. po mojem moraš samo lepo pazit nase in redno na preglede hodit, pa bo vse o.k. pa čim manj se sekirat, ker to škodi tvojemu detecu. boš vidla, da bo bolje, ko se boš sprostila in si nehala skrbi delat zaradi ciste. bo dohtar pogledal kaj je in bo vse o.k. boš vidla...
pa šopek :rozica: ti pošiljam, da jih malo poduhaš in se poveseliš...

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 11:21:02   
mela
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 12:21:14   
malika
Jaz sem bila prejšni teden na UZ in se plodek ni videl, vidna je bila samo vrečka. danes v 7 tednu pa se je dal videt in tudi srček že bije.:love:

Glede ciste pa tako. Jaz sem jo imela v prvi nosečnosti-ugotovili pa so mi jo šele na poporodnem pregledu.Težave ni bilo niti ene, saj sploh nisem vedela, da je.


(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   joj kako me je in me še skrbi
10.12.2004 12:47:03   
mela
ufffffffffffff hvala bogu

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: joj kako me je in me še skrbi
15.10.2020 13:59:51   
Zaskrbljeni87


IZVIRNO SPOROČILO: malika

Jaz sem bila prejšni teden na UZ in se plodek ni videl, vidna je bila samo vrečka. danes v 7 tednu pa se je dal videt in tudi srček že bije.:love:

Glede ciste pa tako. Jaz sem jo imela v prvi nosečnosti-ugotovili pa so mi jo šele na poporodnem pregledu.Težave ni bilo niti ene, saj sploh nisem vedela, da je.





Vam je kasneje izginila? 

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: joj kako me je in me še skrbi
15.10.2020 16:57:38   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Zaskrbljeni87



IZVIRNO SPOROČILO: malika

Jaz sem bila prejšni teden na UZ in se plodek ni videl, vidna je bila samo vrečka. danes v 7 tednu pa se je dal videt in tudi srček že bije.:love:

Glede ciste pa tako. Jaz sem jo imela v prvi nosečnosti-ugotovili pa so mi jo šele na poporodnem pregledu.Težave ni bilo niti ene, saj sploh nisem vedela, da je.





Vam je kasneje izginila? 



Tole sporocilo pa je staro 16 let... 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Zaskrbljeni87)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: joj kako me je in me še skrbi
26.10.2020 23:46:55   
LoniRR
Zaskrbljeni87 sem ze slisala za primere cist v nosecnosti innekaterim izgine drugim ne. Poklici svojo g. In naj ti pove kaj predstavlja to za vas. Verjetno je zelo odvisno kje le ta lezi


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?