|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 49 [50]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
4.3.2022 20:24:22   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: MacB


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Ceplenje proti oslovskemu kaslju, ste se?



Pri nas samo obvezna cepljenja, ostalo ne.


Misljeno je v nosecnosti...ocitno je to letos na novo? Kogar vprasam vsi pomislijo na cepljenje otrocka, meni je G predlagala da bi sebe cepila in tako zascitila otrocka v prvih treh mescih dokler on ne dobi svoje doze...sama nisem lih za cepiva zato tut vprasam...

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Julcki2020
8.3.2022 21:20:10   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: MacB


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Ceplenje proti oslovskemu kaslju, ste se?



Pri nas samo obvezna cepljenja, ostalo ne.


Misljeno je v nosecnosti...ocitno je to letos na novo? Kogar vprasam vsi pomislijo na cepljenje otrocka, meni je G predlagala da bi sebe cepila in tako zascitila otrocka v prvih treh mescih dokler on ne dobi svoje doze...sama nisem lih za cepiva zato tut vprasam...

Ne, moja se ni cepila in se tudi nikoli ne bo.Vsak se naj odloči po svoji vesti.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 48 49 [50]
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 49 [50]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...