|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJ 2021
11.1.2021 10:58:22   
Nia82
Oj punce,


Pa ravno sem Mal hotela vprašat, kako se je imela na pregledu. Pa deklica ravno odpiše😉. Jaz imam naslednji torek pregled in tudi že res komaj čakam. Da izvem kaj novega, da vidimo kaj pikica notri počne.Drugače pa, za šolo delamo na polno z otroci. Tudi v naravi smo veliko, upamo na čimveč sončka. Sem se pa ravno zadnjič pogovarjala z mojim, da sem pri tretjemu imela tavelika otroka dona zadnje mesece pred porodom, zdej bo pa očitno ravno obratno. Bodo mi pa vseskozi delali družbo, no upam da vseeno gredo v šolo.Nič bejbe imejte se krasno in se pišemo. Lep ponedeljek vsem skupaj. 🤗

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: JULIJ 2021
11.1.2021 11:38:59   
Elyn1

Hvala ❤️ Sva vprasala, pa ni bila sigurna, rekla je, da lahko, da je fantek, lahko, pa da je samo popkovina 😊 morava do morfologije pocakat, upam, da bo takrat detece bolj poziralo, zdaj je samo z rokicami mahalo 😍Moja slabost je se vedno nekje tam tam, precej boljse kot tisti tedni do 10.tedna, ampak imam tolk sline in ce jo prevec goltam, mi je potem slabo in bruham. Hecam mojega dragega, da ima dogodivscine z mano, k leta ponoc z mano po wcju, zanc sem se v trgovini skup padla, tko, da se mi kar dogaja 😃 ze komaj cakam, da bo julij. Tudi mene je bilo, drzim pesti, da bo vse tako, kot mora bit ⭐️⭐️⭐️
Mal_lepo tudi zate, da je vse fino! 👌🏻😊
IZVIRNO SPOROČILO: Nanovo

Cestitam sem res vesela za tako veselo novico da je vse v redu 🥰🥰 kaj si vprasala za spol? Kaj slabo ti je se zmeraj ali je kaj bolje? Joj jaz imam ju3 nuhalno in moram priznati da me je kar malo strah 🙈 in drugi cetrtek imam se redni pregled potem pa bova pocasi zacela govoriti okoli prijateljem 😊😊 se mi pa pocasi ze pozna trebuscek 🙈🙈





(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: JULIJ 2021
24.1.2021 8:41:26   
Tinaaa919
Evo, še ena julijka 😊 PDP imam 17.7., pričakujeva punčko. Zaenkrat vse ok, sva naredila tudi nifty. Jutranje slabosti so še vedno prisotne (bruham vsako jutro), čez dan pa je ok. Ste že izbirali imena? Zelo zelo težka naloga 😂 še dobro da je še čas 😉

(odgovor članu Elyn1)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: JULIJ 2021
24.1.2021 13:20:04   
Elyn1
Dobrodosla in cestitke 😊Tudi to bo minilo, meni je na sreco 😊Joj imena... midva mava za puncko ze od starta, za fantka se pa hecava, da ne veva kaj bova, ce bo, ker nama nic ni vsec, pa noceva, da ima vsak tretji isto ime😀 kar tezko res

(odgovor članu Tinaaa919)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: JULIJ 2021
27.1.2021 8:25:15   
Nanovo
Čestitke 🥰🥰 haha za imena raje ne sprasuj 🙈🙈 mi2 se vedno znova "skregava" 😅😅🙈🙈 po moje bo ta otrok brez imena ☺️☺️ tako da ja hvala bogu da je se kar nekaj casa da se uskladiva 🤣


(odgovor članu Tinaaa919)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: JULIJ 2021
27.1.2021 18:39:03   
Nia82
Hej punce,


Vidim, da ste čisto noter padle pri imenih😉. No jaz imam v ponedeljek AC v Ljubljani pri tem pa upam da bo vse bp. Ker vse kar si najbolj želim za otroke da bi bili vsi zdravi.No midva sva se malo že igrala z imeni a še imava čas.Bo pa potem prišel čas, da bom morala iti tudi v službo in povedati, da me še en čas ne bo nazaj. Glede nato, da mi ta porodniška poteče z marcem imam pa še ves lanski dopust torej cel mesec. In bom šla nazaj aprila, ko bom že v šestem mesecu nosečnosti.Razmišljam kaj bi naredila, sicer je moje delo sedeče in za računalnikom, kaj pravite ve?Kaj bi storile na mojem mestu? Hvala vam za vsako mnenje.
Nič bodite mi lepo, pazite nase in svoje bušije. 🤗😉

(odgovor članu Nanovo)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 7:58:16   
Anonimen
Nia82! Vidim, da imaš AC, tudi jaz bom šla na to preiskavo in me je kar fajn strah. Jaz jo imam tudi naslednji teden. 
Te lahko prosim, da boš potem napisala svojo izkušnjo, kako vse poteka, zgleda,....kaj veš kdo bo delal? Spodaj sem odprla že temo Amniocenteza, pa lahko tudi tam napišeš. 
Zaradi te preiskave sem živčna že tri tedne. V službi nisem še povedala čeprav se mi trebuh že kar vidi, sploh popoldne,... po AC bom povedala oziroma dva tedna po AC. 

(odgovor članu Nia82)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 8:29:09   
Nia82
Hej anonimka,


Sem pisala v spodnjo temo na AC lahko ti še pa tu kaj napišem. Najbolj mogoče to, da se ne obremenjuješ toliko in se prepustiš toku...na ene stvari pač oziroma boljše da nimamo vpliva. Se pa ne sekiraj ker s tem škodiš sebi in plodu kar pa ni vredno. Reci si, VSE BO SUPER VREDU. In potem tudi bo, velja?Kako si drugače, kako ti je ime? Koliki teden si?
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 10:31:00   
Anonimen
Heej!
Ja saj vem, pozitvno je treba razmišljati ampak jaz potem preberem vse možne forume, domače in tuje in vidim samo zaplete, ne pa da je stotine žensk dalo to čez brez težav.V katerem tednu boš, ko boš imela AC? Jaz bom v 16(3/7), upam da ni prekmalu. Grem pa zaradi let (38), sem razmišljala o Nipt testu ali AC ampak s statistiko se jaz ne morem sprijazniti. 
A nuhalno si imela ok? Jaz glede na leta super ampak spet, to je le neka verjetnost.
Sem iz Lj sicer.


(odgovor članu Nia82)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 11:13:40   
Nia82
Ne sej bom tudi jaz v 17 tednu, lahko pa že delajo to od 14 do 20 tedna. Na nuhalno pa nisem šla sva se odločila kar za to, saj se tako na AC vse vidi no skoraj vse pravijo.

Sem pa tudi jaz stara 38 let in glede nato, da imam doma tri otroke in se mi vsak dan dogaja na polno, vsak dan pravim da je življenje lepo. Nimam pa časa razmišljati negativno ker v tem času, je že dosti samo če predolgo gledaš televizijo ali poslušas radio.😜Imaš že kakega otroka ali bo tole tvoj prvi?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 11:59:14   
Anonimen
Ja seveda, AC pokaže vse kromosomske nepravilnosti, je super preiskava razen tega, da nosi tveganje za splav (odtek plodovnice, amnionitis...) in tega je mene zelooo strah, ker si tega otročka želim zelo zelo.Po naravi sem sicer tudi jaz optimist in vedno gledam pozitivno na vse, tukaj pa mi ne uspe, je strah pred zapleti večji🤷‍♀️Doma pa imam že enega otroka (3 leta)🙃

Bom držala pesti zate v ponedeljek, da bo šlo vse super. Jaz komaj čakam da bo te preiskave konec in da mine nekaj 10 dni da lahko potem končno zadiham in se začnem veseliti. No seveda, rezultate bo treba še počakati.

(odgovor članu Nia82)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 12:08:43   
Nia82
Saj te čisto razumem, tudi mi si ga zelo želimo in verjamem da bo pri obema vse potekalo brez skrbi in da bodo rezultati takšni kot si jih sami najbolj želiva.Kako pa ti je ime? Jaz sem Nina in me veseli da sem te spoznala. Si mogoče tudi na viberju?
Bodi lepo, objemček zate in tvoje vse.🤗
Pa seveda tudi za ostale nosečke srečke 🤗🤗🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 14:03:34   
Anonimen


Zaenkrat se še ne bi preveč razkrila javno na forumu, mimogrede kdo sešteje ena plus ena in te prepozna, midva pa zaenkrat to še skrivava, nisva še povedala,... lahko pa te dodam na viberju in se tam slišiva naprej. Sem ti hotela poslati v zs pa mislim da ta forum nima te opcije🤔

(odgovor članu Nia82)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 14:06:22   
Nia82
Sploh ni problema, spoštujem zasebnost. Ja lahko me dodaš bom vesela zelo. Pa še tam udariva kakšno "konstruktivno" debato. 😋


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 14:09:05   
Anonimen
Hm, kako pa te dodam☺️

(odgovor članu Nia82)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: JULIJ 2021
28.1.2021 17:03:52   
Nia82
Poglej tule sem mi lahko napišeš svoj mail pa si tam napišema več o viberju in kako se dodat na seznam,ja?


Ti bo vredu tako? Moj mail nia.drev@gmail.com
Lepo bodi,
Nia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: JULIJ 2021
31.3.2021 13:54:34   
Nia82
Hej hej julijke moje,
Kako ste kaj? A veste, da si nismo pisale že ufff dolgo. Kaj se vam kaj dogaja? Bubice kaj brcajo? Za spol že veste? Kaj pa imena? Vam je že kaj vroče? Al vas tale korona čisto ustavila. Dajte se kaj javit no, bom zelo vesela. 
Lep pomladni dan vsem skupaj.🤗🤪

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: JULIJ 2021
1.4.2021 8:33:30   
Tinaaa919
Res je debata zamrla, očitno smo vse v polnih pripravah na prihod novih članov user posted image Moje slabosti in utrujenost so na srečo mimo, tako da končno lahko začnem uživat. Trebušček raste, brce so tudi vedno močnejše (čeprav se mi zdi, da jih ne čutim ravno vsak dan) - so pa to res lepi trenutki. Tudi za šoping sem si že vzela nekaj časa, nimam pa še vsega user posted image So pa se pojavile bolečine v križu, ki so precej nadležne in imam občutek, da nič ne pomaga. Se mi pa fullll vleče od enega pregleda do drugega - komaj čakam naslednjega v sredini aprila user posted image Kako si ti? Priprave v polnem teku? user posted image

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: JULIJ 2021
1.4.2021 10:08:00   
Nia82
Hej Tinna ja vredu sem, pri nas vse raste. Hihi tamali bo konec meseca dopolnil eno leto, mami bo imela še večji trebušček. Ta velika delata spet od doma. Ati pa eurčke služi 🙃😉. Edina sreča je, da je vreme prima, da smo lahko zunaj in uživamo. Za vikend bomo malo ustvarjali...pa bo že skoraj pol aprila mimo. 

Jaa ne govori, res se vleče do pregleda a važno je da se me in bubice dobro počutijo v nas, kajne?
S katerega konca Slovenije pa si? Koliki bejbi bo to zate?
Pozdravčke...

(odgovor članu Tinaaa919)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: JULIJ 2021
11.4.2021 13:59:29   
Tinaaa919
Jaz sem iz obale in pričakujem prvo bebico user posted image Iz kje pa si ti?

(odgovor članu Nia82)
Neposredna povezava do sporočila: 170
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?