|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2021
3.6.2021 19:57:08   
Majčikaa
Zdravo punce,

Kako se drzite?Katera ze rodila in ima ze svojo porodno zgodbo?Jaz imam bdp 12.6. In ze v tezkem pricakovanju. Pa ve?
Lp🤗🤗

(odgovor članu Anika92)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Junijke 2021
11.6.2021 17:26:13   
Majčikaa
No, mi smo rodili 9.6. zdravo deklico.Sam porod je bil resnicno ekspresen. Brez heca, 2x fejst potisnila in je prisla na svet. Je pa to moj tretji otrok in predvidevam,da gre res z vsakim hitreje.Ne bom trdila, da je bil nebolec, ampak vse na sploh je bilo kar sanjsko. Prvic odnesla brez sivov in razrtganin, tako, da bravo mi2😁 tudi drugace se pocutiva dobro.Kako ste pa ve? Se katera rodila?Se kateri ze kaj dogaja v smislu kasnih krcev itd.?Lp




(odgovor članu Majčikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Junijke 2021
19.6.2021 16:28:45   
Mamaja
Majčikaa iskrene čestitke za punčko user posted image . In tudi za ekspresen porod user posted image . Zdaj pa na polno uživajta.
Kako ste ostale? Upam, da je za tistimi, ki že držite v rokah svoje user posted image , lepa porodna zgodba. Za tiste, ki še čakate, pa držim pesti, da vas vročina ne matra preveč.
Jaz še čakam svojo bubo, odštevam zadnje dneve in upam, da ne bo preveč zamujala.
Držite se, božajte svoje user posted image ali trebuhe, pa kaj se javite.

(odgovor članu Majčikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Stres v nosečnosti lahko škoduje otroku
Rezultati najnovejših raziskav so pokazali, da lahko čustvena in psihična napetost v času nosečnosti slabo vpliva na ner...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.