|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 10:04:51   
filipinka
Pozdravljene mamice!
Prišla je pomlad, a če pogledam skoi okno?!? Ni videti!
No, zanima me kateri stolček za hranjenje imate za vaše :duda:? Naš F. je zdaj 5,5 meseca in bomo počasi mogli nekaj nabavit.
:zmeden2:Kateri stolček priporočate?:zmeden2:
LP; V.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 10:26:42   
puncica
Definitivno Trip trap, tamala se lahko suče, je ful stabilen in nima tistih ogromnih miz spredaj, da je ne moreš dat k mizi. Mi ga obožujemo, smo pa imel tud enga plastičnega, pa sploh ni hotla noter bit.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 10:44:45   
tinica
Mi imamo stolček od hauck-a, ki je podoben stolčku peg perego prima papa samo, samo da smo dali zanj veliko manj kot pa bi dali za peg perego-v stolček. Smo izredno zadovoljni z njim, mizico pa lahko snameš z stola in ga potisneš k pravi oz. veliki mizi. Doma imamo tudi ta trip trap stol vendar ga bomo uporabljali ko bo naš :duda: starejši (~2 leti) sedaj pa je še premajhen, da bi v njem lahko sam lepo vzravnano sedel.

Lp

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 11:13:01   
total
Jaz sem ga kupila,ko je bil star 4,5 mesece in to v Baby centru od BBY in sem zelo zadovoljna.Ima veliko nastavitev položajev,tako da je prej notri skoraj ležal in mene opazoval.Zdaj pa že pridno noter sedi in papca.Bil je pa v akciji in zelo poceni:bravo:

Lp:sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 12:32:06   
pravljica
mi smo imeli (in ga imamo še vedno) prima papa...men je bil zakon, ampak če nimaš prostora v kuhinji pa verjetno ni tako dober kot trip trap :zmeden:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 12:38:32   
dory
Mi mamo dondolinota..in ker nas mali ne zmore se sedet v tem stolcku,ta sameva v kotu in ugotavljam,al bi ga prodala al kaj..preden bodo njegove misice tolk popustile,da bo lahko sedel v stolcku,ga lahko ze preraste...

Sem bla pa do nedavnega za dondolinota...zdej bi bla zadovoljna tud s trip trap,sam da bi sedel notr :)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 14:19:29   
Anonimen
Jaz sem pa absolutno za tistega, ki se na mizo našraufa.
Stane veliko manj, otrok sedi čisto rpi ta veliki mizi in se mu čist preveč fajn zdi, celega opereš, drži do 15 kg, pa prenosen je in ga lahko kamorkoli npr. v restavracijo s sabo vzameš.

Naša mala je tako navdušena za ta veliko mizo, da ko vidi hrano hoče "det" (beri: sedet) in začne plezat po stolu.

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 16:11:35   
annna
Mi smo lih tolk stari kot vi in smo dobili prima papa ; smo zelo zadovoljni, ker je uporaben tudi ko ne jemo; ga zelo priporočam. Trip trap se mi zdi zelo trd glede na to, da smo še "majhni".

lp

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 16:19:36   
Anonimen
Mi imamo trip trap. Krasen je. Obrišeš s cunjo, ne zavzame veliko prostora, mali notri komot sedi, je čisto pri mizi...res fajn. Jaz sem mu dala pod ritku in naslonjalo blazino za stolček, da je bolj mehko.

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 17:26:15   
Tinna
Ne vem. Mi imamo dondolino od Peg Perego pa smo res zelo zelo zadovoljni z njim. Mi ga uporabljamo že od prvega meseca naprej saj ima oporico za hrbet za tako majhnega otroka. Jaz ga ne prodam za noben denar. No sicer ima pa iste funkcije kot Prima Pappa razen, da je še gugalnik a le do 10kg in naš Luka se je zelo rad zibal v njem. No in še šest melodij ima da vedno ko jemo poslušamo še muziko. Ima dva pladenjčka- enega malega samo da se nanj nasloni in enega velikega- takrat ko jemo. Ampak je kot uporabnost Prima Pappa čisto dovolj. Meni je skratka zelo praktičen saj se Luka tudi igra v njem, ko jaz kuham al pa kej druzga delam. Ko bo večji pa se lahko oba pladenjčka dol da in gre čisto k mizi. Skratka nam je super.

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 17:34:51   
BokiMB
Up'n'Down od haucka

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 17:46:29   
Jančika_
Enega od Ikee za 15€. Super. Pladenj se da dol, da lahko mali sedi tudi pri mizi. Čisto nič mu ne fali. Ok, mogoče bi kdo pogrešal kolesca, ampak mi ga itak nimamo kam šibat, ker ni prostora;).

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 21:03:06   
Blink1
Mi imamo Chicco mamma. Ima dva pladnja, ki se oba odstranita, da lahko sedi tudi pri mizi, sedež ima 3 naklone in se tudi spusti do tal. je na kolescih, tako da šiba za mano iz kuhinje v kurilnico in delovno sobo:bravo: Sedež je iz materiala, ki ga lahko obrišeš. V glavnem je podoben kot Prima Pappa...Cena enaka:(

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 21:10:26   
Anonimen
Definitivno Peg perego prima pappa...
Trip trap ni za take male, sem poskusila, pa ni bilo dobro za naju.

V tem stolčku uživa od prvega trenutka.:rozica:

Poskusi otročka dati v trgovini v vse stolčke, pa boš ugotovila sama, kje je najbolje zanj.

Lp!:rozica:

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 21:16:11   
Anonimen
Mi imamo trip trap že od četrtega meseca dalje. Glede na to, da ima trdo naslonjalo, sem ta problem rešila tako, da sem ga podložila s peno. Drugače pa naš trip trap ni originalen. Spredaj ima svojo mizico, ki jo lahko odstranimo. Sem zelo zelo zadovoljna z njim, ker mali lahko tolče po njem tudi s kuhlo brez bojazni, da bi poškodoval kuhinjsko mizo.

Mogoče bi pa vseeno prebrala, kakšne težave je imela Seven s trip trap stolčkom. :zmeden:

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 21:33:28   
Mateja17
Mi smo zelo zadovoljni s Prima pappa. Ge zelo priporočam. Je vreden svojega denarja. Že od 6 meseca zelo rada noter sedi...:bravo:

lp,
Mateja

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 22:14:57   
frutka_
Prima Pappa uporabljamo in smo zadovoljni.:bravo:

Ženske ne zamenjujte trip trap stolčkov od firme Stokke za druge lesene stolčke. Med njimi obstaja namreč bistvena razlika. Trip trap stolčki so stolčki z večletnim renomejem (mi smo ga imeli že pred 16-imi leti!) in zaščitena znamka. Trip trap je samo eden. In sicer takšen:

http://www.mausmauki.de/shop/htdocs/trip_trap.html


To pa ni trip trap. To je le slab in nevaren ponaredek tega originalnega stolčka:
http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/1822/


Tega iz Sončka sem dala le za primer, ker je bistveno drugačen v eni stvari in sicer v nogah. Težišče stolčka je tukaj bistveno drugačno kot pri trip trapu, kjer je skoraj nemogoče da se prevrže. Mi bi našega najbrž imeli še danes pa se je moj več kot stokilski stric usedel nanj in ga zloml.No, zlomilo je sedalo...torej uporaben je do 100kil:)-

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kateri stolček za hranjenje?
21.3.2005 22:36:03   
Gina
Meni je trip trap super. Raste z otrokom. Moji so ga vsi trije imeli oz. ga še imajo.

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kateri stolček za hranjenje?
23.3.2005 21:31:03   
Anja167
Peg Perego Prima Pappa

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri stolček za hranjenje?
10.11.2022 11:37:15   
peterb22
Najboljši stolčki za hranjenje so še vedno leseni, po mojem mnenju. Če imate dovolj prostora, je to najboljša izbira. Mi imamo tega https://www.bimbo.si/childhome-otroski-leseni-stol-lambda-3-stone-grey-hcl3csg in smo z njim zelo zadovoljni.

(odgovor članu Anja167)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri stolček za hranjenje?
27.11.2022 19:01:26   
Uggica
Nam je pa ta stolček res super. Lahko se povsem poleže, ima koleščka, enostavno čiščenje... res raste z otrokom in je identičen kot Peg Perego le, da je ta za manj denarja :)
Ko je otrok večji pa je top stolček trip trap ;)
https://kahlica.si/?s=fidi&post_type=product

(odgovor članu peterb22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?