|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mioinozitol za plodnost
14.4.2020 16:25:14   
Mikrobio_88
Pozdravljene,
ima katera morda izkusnje z jemanjem mioinozitola?Sicer je namenjen za PCOS, a naj bi pomagal tudi pri vzpostavljanju rednih ciklov in ovulacij ter tako pripomogel k boljsi plodnosti.
Hvala za vase odgovore 🤗🍀
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 9:58:59   
Katka123 RR
pozdravljena!

na spletu je zaslediti veliko govora o tem na kakšni tuji strani. v sloveniji še ni toliko govora o tem.. fajn je pri ženskah ki imajo pcos in jim pomaga uravnati le to težavo.
jaz sem si to kupila in jemala pred iui postopkom.. bil je uspešen če pa je to kaj pripomoglo pa ne vem :)

srečno!

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 10:07:04   
Mikrobio_88
Koliko casa pa si jemala? Imas PCOS? IUI je bil ze v prvo uspesen?  


(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 12:19:54   
Katka123 RR
Ubistvu sem jemala samo en cikel od menze do postopka iui. Potem sem nehala. To so ubistvu B vitamini ki je znacilno za zenske z pcos da jim primankuje.. Inseminacija je bila v drugo uspesna...


(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 12:20:36   
Katka123 RR
Aja in ne nimam pcos.. Nepojasnjena neplodnost je bila pri meni.. Ubistvu nisem imela svojih ovulacij


(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 12:40:24   
Mikrobio_88
aha, pa so ti spodbujali ovulacijo tudi z zdravili pred IUI? Mioinozitol jaz jemljem skoraj 3 mesece in mislim, da sem imela eno ovulacijo, prejsnji mesec pa ne, kljub temu da je bil viden vodilni folikel na UZ. Jaz imam tudi endometriozo in nikakor ne morem zanosit. Zdravnica je rekla, da ce do spetmembra ne zanosim, grem v IVF postopek. Ti si pa ena redkih srecnic, ki ji je uspelo zanosit z IUI in to ze v drugem poskusu, bravo 👏🤗

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mioinozitol za plodnost
10.7.2020 13:40:32   
Katka123 RR
Joj zacaran krog. Zal mi je da si v tem "dreku". Kje pa se vodis? Lj mb?Drzim peati da bo  cimprej ivf. Te iui so kr nekaj js sm res mela sreco da je ratalo.. Sma bila ze zmenjena za konzilij za ivf pa se je glih v drugo potem prijelo.. Ja so spodbujali ja.. Gonal injekcije.. Drzim pesti da bo cimprej plusek😊

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mioinozitol za plodnost
11.7.2020 22:49:33   
*rjavolaska*
@Katka 123 RR imaš ZS

Dekleta, kako veste, da niste imele ovulacije? Jaz sem mislila, da če G vidi na UZ vodilni folikel, da to avtomatsko pomeni, da bo ovulacija...

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mioinozitol za plodnost
13.7.2020 6:41:35   
Katka123 RR
Rjavolaska..
enostavno ne veš.. na uz vidi potem če je bila ovulacija.. ali je folikel počil in je prisotnost rumenega telesca ali se je folikel spremenil v cisto.
odpišem tudi na zs :)

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mioinozitol za plodnost
13.7.2020 10:39:04   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: Katka123 RR

Joj zacaran krog. Zal mi je da si v tem "dreku". Kje pa se vodis? Lj mb?Drzim peati da bo  cimprej ivf. Te iui so kr nekaj js sm res mela sreco da je ratalo.. Sma bila ze zmenjena za konzilij za ivf pa se je glih v drugo potem prijelo.. Ja so spodbujali ja.. Gonal injekcije.. Drzim pesti da bo cimprej plusek😊



Hvalaaa Katka, sem trenutno pod velikim stresom, ker bi mogla danes klicat da se narocim za neplodnostno in nisem dovolj pametna kam naj se narocim v Lj pri dr. Rešu ali v Postojno pri dr. Merlu ohhh 🤔 Te zacetne dileme so najhujse. A ti bi pa ostala na GK LJ ce iui ne bi uspel? Kdaj pa si bila noseca oz. kdaj si rodila, ce ni skrivnost? 😊

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mioinozitol za plodnost
13.7.2020 14:54:16   
Mikrobio_88


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

@Katka 123 RR imaš ZS

Dekleta, kako veste, da niste imele ovulacije? Jaz sem mislila, da če G vidi na UZ vodilni folikel, da to avtomatsko pomeni, da bo ovulacija...



Res je, ne mores vedet, ostalo je pojasnila Katka. Jaz sem mislila, da ce ti digitalni test za ovulacijo pokaze plus, da to avtomatsko pomeni uspesno ovulacijo, a sem se motila. Ocitno se bom mogla se veliko nauciti, ceprav bi raje videla da nic ne vem, vsaj razocaran ne mores bit. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mioinozitol za plodnost
13.7.2020 16:25:25   
Katka123 RR
jaz sem bila v Mb vodena. za Lj nimam pojma kdo dela. vem da dr. Reša veliko omenjajo punce po forumih :) čimprej se naroči ker meseci in leta letijo ko strela :D ... sem mislila da sta že v postopku..

Sem še zmeraj noseča. rok imam začetek novembra :)

sem pa razočarana nad kliniko v Mb. odnosi so grozni (ne vsi) in vleče se vse tako da brezveze..

(odgovor članu Mikrobio_88)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?