|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mirena-odstranitev
16.6.2010 19:01:38   
pelin
Jeee, končno sem se je znebila...malo me je skrbelo, če me bo hotla ginekologinja kaj prepričevat, pa je bilo ravno obratno. Rekla je da mi očitno res ne odgovarja, ker se stanje skoraj po letu in pol ni normaliziralo (izcedki itd.) in mi jo je en, dva , tri odstranla. Ni bla k sreči nič vraščena, pa tudi bolelo me je manj ( skoraj nič), kot pri vstavitvi. Krvavitev je danes, dan po tem,  čisto blaga in  lahko rečem, da se počutim 100% boljš kot prej...očitno pač res nisem bila prava zanjo, ali pa ona ne za meneuser posted image .

(odgovor članu Ennija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mirena-odstranitev
16.6.2010 19:03:28   
pelin
Aja, Ennija, imela sem skoraj identične težave kot ti...srečna sem , da je mimo...

(odgovor članu Ennija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mirena-odstranitev
16.6.2010 19:58:08   
Ennija
Peli...hvala ti....se zdaj počutiš dobro? So simptomi zginili?
Če si se zredila, so šle kg nazaj???


Pozdravček

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mirena-odstranitev
16.6.2010 20:23:52   
pelin
Odstranit sem si jo dala šele včeraj, tako, da mi kg še ni uspelo odstranituser posted image ...se pa definitivno boljš počutim kot prej...ni več tiste grozne napihnjenosti, čudnih bolečin v trebuhu, pa tega večnega smrdečega izcedka. Sicer danes še nekoliko krvavim, vendar je to tisto pravo in ne le neko pacanje v nedogled. Skratka meni je žal , da sem tolko časa odlašala...

(odgovor članu Ennija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mirena-odstranitev
16.6.2010 21:00:04   
Ennija
aha...se opravičujem, nisem pozorno prebrala prejšnjega posta...

No, tudi jaz upam , da se mi z jutrišnjim dnem končajo težave oz nastopi začetek konca težav...user posted image

Imej se lepo....

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mirena-odstranitev
27.6.2010 11:57:22   
dory
No tole temo sem prav z veseljem prebrala. Namreč nekaj dni nazaj sem morala opustit jemanje tabletk, ki so mi povzročile strdek ali gvt..globoko vensko trombozo.... In potem se človek vpraša, kako se lahko zaščiti...no kakšne hormonske zaščite pri meni ne pridejo več v poštev, ampak rada pa preberem izkušnje...mogoče sedaj mal bolj realno gledam na te stvari, prej enostavno ne pomisliš na stranske učinke ampak samo na primarno stvar,ki ti jo kontracepcija omogoča...in ko se dejansko kaj zgodi šele takrat se človek strezni...pa sem po porodu tudi razmišljala o mireni..

(odgovor članu Ennija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mirena-odstranitev
27.6.2010 12:06:50   
AnciM
dory obstaja tudi vložek, ki ni hormonski ampak iz bakra. Žal pa ga večina ginekologov svojim pacientkm sploh ne omenja, ker ima mirena toliko "dobrih" lastnosti. Meni te "dobre" lastnosti nekako niso najbolj dišale in sem se zato zanj odločila.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mirena-odstranitev
27.6.2010 12:17:25   
eva1
No jaz sem delala na odd. za žilne bolezni nekaj, časa in ko sem videla koliko GVT je zaradi tabletk in hormonske zaščite, sem si rekla, tega sranja nikol več ne jem, z mireno pa nimam dobrih izkušenj(14 m krvavenja), tko da smo sedaj na kondomih...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mirena-odstranitev
27.6.2010 14:54:57   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

No jaz sem delala na odd. za žilne bolezni nekaj, časa in ko sem videla koliko GVT je zaradi tabletk in hormonske zaščite, sem si rekla, tega sranja nikol več ne jem, z mireno pa nimam dobrih izkušenj(14 m krvavenja), tko da smo sedaj na kondomih...



no pa saj, ko se ti ne nardi ne razmišljaš o tem...nisem si pa mislila da je tega dejansko toliko...zdaj ko malo več berem o tem me številke res presenečajo...pa okej, saj povsod piše o stranskih učinkih, pa v lekarni ti vse razložijo, ampak pač ne jemlješ resno...dokler se nekje ne zalomi...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mirena-odstranitev
2.7.2010 23:28:57   
Ennija
No, pa je že dobra dva tedna minilo, od odstranitve mirene, jaz pa še vedno nisem dobila menstruacije..
Sicer se mi je pojavil izcedek (beli tok) , kar ob mireni nisem imela.
Moram pa priznati, da se počutim   boljše.Vem, da ne more bit čez noč, kajti težave so se kopičile dolgo časa...upam, da tudi ciklus naredi svoje...

...pozdrav...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mirena-odstranitev
9.7.2020 9:34:51   
Nikitata
Pozdravljene

Vidim, da vas ima zelo veliko probleme z mireno. Jaz sem imela vstavljeno 7 leto. Sedaj pa so se pred pol leta pojavile nenormalno hude bolečine kot pri kamnih. Sploh bolečine za sramno kostjo so bile nenormalne, kot bi me kdo rezal z nožem ali zasajal vame bodice. Glede na vse probleme sem se odločila, da mireno odstranimo. Več kot 6 let res nisem imela z njo nobenih problemov in žal mi je, ko berem kakšne probleme ste imele ve. Jaz sem se res dobro počutila. Sedaj bom videla kaj bo brez nje saj je od odstranitve šele 2 dni in imam malce rjavkasto rdečega izcedka.

Lep dan vsem

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mirena-odstranitev
4.8.2020 22:58:26   
LoniRR
Nikitata si med tem casom ko si imela Mireno vstavljeno imela menstruacijo? 


(odgovor članu Nikitata)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?