|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Negativen test
11.5.2020 9:44:41   
Anonimen
Pozdravljene, stara sem 23 let. Cikluse imam vedno na 25 dni a na danasnji dan mi zamuja ze 6 dni, naredila sem test a je pokazal negativno, zanima me, ce je mogoce prezgodaj da bi test pokazal nosecnost? Hvala na odgovorih😟
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Negativen test
11.5.2020 18:28:52   
beba92
Pa imas kaksne znake da bo prisla M? Ce je test po 6. dneh negativen, je skoraj malo moznosti da si noseca


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Negativen test
11.5.2020 19:03:36   
maca51
Ni prezgodaj, mislim da bi do zdaj že moral pokazati ➕. Tudi jaz sem na istem, stara sem 23 let, z mojim se trudiva že lep čas. Ponavadi imam cikel dolg 31 dni, danes je 33. dan, test pa mi je zjutraj pokazal negativno 😕

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Negativen test
11.5.2020 19:32:16   
Anonimen
ne nimam znakov, samo na otip bolece prsi to je vse..

(odgovor članu beba92)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Negativen test
11.5.2020 19:33:58   
Anonimen
ojoj, upam da vama cimprej uspe! 

(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Negativen test
11.5.2020 23:52:54   
maca51
Hvala 😊 koliko časa ze že vidva trudita, če ni skrivnost?Kateri test si delala? Jaz sem v DM-u kupila FirstSign, ampk sem nekje prebrala, da ni najbolj zanesljiiv 🤨 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Negativen test
12.5.2020 5:15:41   
Anonimen
ne se trudiva, samo neplanirano vse. ja tudi jaz sem probala z first sign-om..😟

(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Negativen test
19.6.2020 13:40:21   
lillchy123
Je mozno, da imaz nizko vrednost nosecniskega hormona, ki ga test ne zazna. Pri moji sestri je bilo tako. In ne skrbi, to nic ne vpliva na zdravje otrocka. Le ti bos pac morala se malo pocakati za potrditev.



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Negativen test
30.6.2020 20:05:43   
Lelly28 RR
Poskusi še s Clear Blue ,ki ima indikator tednov. Meni je pri obeh nosečnostih pokazal prav in do zdaj sem slišala same pozitivne odzive.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?