|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 14:55:27   
Ajra RR
Punce, a lahko katera pomaga rešiti tole zagato ene od uporabnic:
Jemala sem tablete Clomid 2x že 5 dan menstruacije. 19. 6. mi je ginekologinja rekla, da je prišlo do ovulacije. Sedaj sem naredila 6 nosečniških testov: 5 negativnih, pri 6 pa se vidi zelo rahla črtica (komaj vidna). Ali je mogoče, da sem noseča. Naj naredim še test clear blue?
Najlepša hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 15:56:37   
Anonimen
Prilagam sliko testa. Namreč clear blue je pa pokazal minus. 

user posted image user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 15:57:33   
Anonimen


user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:04:47   
Anonimna294
Koliko časa pa že zamuja M? Jaz sem sicer mela takšen rezultat nekje 2 dni pred izostankom. Potem mi je cb digitalni pokazal negativno 1 dan po izostanku. Nato pa tretji dan po izostanku pozitivno, prav tako cb digitalni. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:08:29   
Anonimen
Ne zamuja mi namreč sem 1dan pred menstruacijo krvavela ampak samo 2 dni potem pa nič več in sem brala da bi lahko bila tudi ugnezditvena krvavitev. Tudi ginekologinja mi je rekla naj spremljam ta mesec če bi zanosila. In jas vidim rahlo črtico na testu. Clear blue pa je pokazal negativno. 


(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:09:59   
Anonimen
In nevem ali vidite rahlo črtico ali, jo res vidim samo jas. 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:14:22   
Anonimna294
Vidim res rahlo, cisto tako kot je bilo pri meni. Je pa celar blue manj obcutljiv kot tale baby check mini, tako da ce si noseca, bo pokazalo kaksen dan ali dva kasneje. Na dva dni ponavljaj teste, ce se vedno ne bo mensturacije. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:53:08   
JackieO
Js bi prej rekla, da se ne vidi. Vem da smo neucakane, ampak je skoda delat teste pred izostankom M, ker je potem samo vecje razocaranje. Kot je ze bilo recen, CB bo pokazal kasneje, predlagam da kaksne 2 dni po izostanku se ponovis test. Upam da bo cez par dni ornk crtica. 😉 srecno 💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 18:55:10   
JackieO
Aja sem sedaj videla, da naj bi ze bila M. Potem pa se vseeno pocakaj par dni, ce si noseca, bo itak +, lahko da je sedaj se prehitro.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 19:57:07   
Anonimen
Vredu bom še počakala kaki dan dva pa ponovim da vidim kaj bo. Na sliki se sicer vidi bol slabo ampak ko gledam opazim drugo črtico ki je prej nisem vidla pri prejšnjih. Hvala lepa tudi jas upam na srečo saj se trudim že 2 leti. 


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 20:00:22   
Anonimen
Ja res je zelo rahla črtica. Sicer sem že krvavela 1dan preden bi naj dobila M ampak je blo čist drugače kot imam ponavadi pa samo 2 3 dni sem imela. Sem brala da je baje lahko tudi ugnezditvena krvavitev. Seveda hvala bom naredila spet v sredo pa bomo videli če bo kaj boljša črtica. 


(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 20:38:13   
JackieO
Lahko da je vgnezditvena, ce se casovno iztece (8-12 dni po O). Sporoci kaj bo, drzimo pesti! 🐞


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
13.7.2020 22:22:28   
Anonimen
Seveda sporočim. Hvala 😊😊


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 13:13:45   
Anonimen
Evo danes ponovila test in spet rahla črtica sem pisala ginekologinji in je napisala da naj nič ne hitim in da se nosečnost pogleda v določenem tednu. In tudi da moram čez teden dni narediti test CB in ji sporočit. 

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 13:14:18   
Anonimen


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 15:26:40   
JackieO
Kdaj si pa imela zadno M? Koliko tednov bi bila noseca?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 17:02:52   
Anonimen
Zadnjo sem imela začetku junija je pa nekje 19 junija prišlo do ovulacije. Sem pa krvavela zdaj julija 2 dni ampak je bilo čist drugače kot ponavadi ko dobim M. Sedaj se je samo, vlilo in po 2 dnevih nehalo. Sem vse pisala ginekologinji in danes ji poslala in je napisala naj čez teden dni naredim CB test.



(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 17:41:21   
JackieO
Kaj pa ce bi sla delat krvni test? Bi vsaj vedela na cem si, tole cakanje itak ubija 😞


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 18:13:04   
Katka123 RR
hejla. mogoče probaj drugi test še naredit.. glede na to da si imela nazadnje m začetek junija je ta črtica prešibka..
probaj clearblue.. najboljše pa krvnega ja :)

javi in srečno!

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 18:13:12   
Anonimen
Vem sem razmišljala o tem že. Res ubija. Trudim se že 2 leti in res so to dolgi dnevi.


(odgovor članu JackieO)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
15.7.2020 23:06:43   
JackieO
Drzim pesti, sporoci 😉


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
16.7.2020 4:29:36   
Anonimen
Hejla. Ja res ampak do ovulacije je prišlo nekje 19junijs takrat sem imela pregled ker sem se junija mogla jemati Clomid. Ker imam probleme (maternica je obrnjena nazaj k hrbtu) in ja bom naredila čez teden dni z clear blue tak kot mi je napisala ginekologinja. Seveda sporočim. Hvala vam 😊


(odgovor članu Katka123 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pomoč: je to pozitiven test?
23.7.2020 20:05:48   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Hejla. Ja res ampak do ovulacije je prišlo nekje 19junijs takrat sem imela pregled ker sem se junija mogla jemati Clomid. Ker imam probleme (maternica je obrnjena nazaj k hrbtu) in ja bom naredila čez teden dni z clear blue tak kot mi je napisala ginekologinja. Seveda sporočim. Hvala vam 😊





Hej. Kaj novega? Si še ponovila test? ☺️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?