|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pozdravljene pupe
16.6.2021 22:04:36   
Tasykaa RR
Anonimen ojoj 😥 glede na teste je res cist mozno da nosecnost je bila 😥 in je prislo do res zgodnjega splava 😥 razen da gres na krvni test potem lahko vidis ali je bila nosecnost ali ne. Pa ko proti temu nic ne mores 😥 tudi ce bi sla prej h gin.... 😥 lahko pa bo res samo m... da ni bilo nosecnosti, spet je vec moznosti 😥 upam da si dobro 🤗




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pozdravljene pupe
16.6.2021 22:18:09   
Anonimen
Prehitro smo se veselilo ocitno.. cudno mi je , ker me niso bolele prsi kar je pred vsako M bil standard.. ce bi me bi takoj vedela da ne bo nic iz tega😢  ja pa rjavkast izcedek 

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pozdravljene pupe
16.6.2021 22:47:27   
Anonimen
Trenutno ni vec nic samo bel izcedek se.. bom videla zjutraj kaj se bo iz tega razvilo😕

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pozdravljene pupe
17.6.2021 11:53:51   
Anonimen
Evo, nic vec izcedka🤨

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pozdravljene pupe
17.6.2021 12:34:34   
rosemarie
Lahko da je rjav izcedek stara kri po implantacijski krvavitvi. Čez 2 dni naredi še enkrat test ... ali pa če greš v laboratorij preverit hCG.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pozdravljene pupe
17.6.2021 21:28:55   
Tasykaa RR
Anonimen res je rjav izcedek je stara kri, lahko poči žilica in je od tega, sem imela v tretji nosečnosti malo izcedka in je blo vse ok 🙏 jaz ti priporočam ali krvni test, ali test ki kaže tedne preden prideš do gin....🤗  drugače se boš preveč sekirala ker še vedno ne veš 😔 


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pozdravljene pupe
18.6.2021 17:19:37   
Anonimen
Evo danes je 2 dni minilo in ni ne sluhe ne duha o M. Tako da jutri naredim digitalni test. Upam se vedno na najboljse.  Vrjetno izcedek ni bil znak za prihajajoco M, ker potem bi ze vrjetno prisla.🤷🏻‍♀️  Aja, pa hvala za vse odgovore do zdaj. Ceprav mogoce prevec jamram😬 

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pozdravljene pupe
18.6.2021 21:43:20   
Tasykaa RR
Anonimen jaa naredi digitalnega bos res bolj sigurna ker tote črtice 🙈 jaaa upanje se vedno jeee na najboljseee 👍👍👍rjav izcedek lahko pomeni marsikaj lahko pa cisto nic, pri men na sreco je blo vse ok 👍🥰  eh ce le vem mi ni tezko pomagat 😉 sem dala 2 splava skoz in eno uspešno nosečnost 🥰🥰 tak da vem kak ti je 🤗  jaavi ju3 🥰 drzim pesti 🙏




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pozdravljene pupe
18.6.2021 22:55:06   
Anonimen
Ojoj, mi je zal za dva splava😰najhuje je ko pri tem nic ne mores.. bom sporocila jutri kak bo, ce me slucajno kaj prej ne preseneti😮‍💨

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pozdravljene pupe
19.6.2021 9:20:32   
Tasykaa RR
Anonimen, ravno to ko proti temu nič ne mores 😥 enega sem imela v skoraj 18tednu, in pa v 10t 😥 samo ti zdaj razmišljaj pozitivno 🤗 pa tud ce bo m....samo pozitivno naprej 🤗 kak kaže test? 🥰 drugace jaz sem delala one navadne teste baby check mini 😉 ko je tisti kazal rahlo crtico sem nardila onega ko kaže tedne 😉 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pozdravljene pupe
26.6.2021 11:19:55   
Tasykaa RR
Anonimen, a si dobro? 🤗 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pozdravljene pupe
6.7.2021 8:40:19   
Anonimen



Hej hej, dolgo se nisem javila, zal je digitalni test bil negativen. Kravavitve se ponavljajo se od takrat ko sem to omenila. Vceraj rjav izcedek drugace pa vsak dan malenkost krvav.  

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pozdravljene pupe
6.7.2021 8:45:42   
Anonimen



Hej hej, dolgo se nisem javila, zal je digitalni test bil negativen. Kravavitve se ponavljajo se od takrat ko sem to omenila. Vceraj rjav izcedek drugace pa vsak dan malenkost krvav.  

(odgovor članu Tasykaa RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pozdravljene pupe
21.7.2021 22:36:57   
Tasykaa RR
Ce tokrat ni uspelo pa držimo 🙏 da bo v kratkem 🥰  ah te črtice ja 😔 boljše skoraj digitalni 😀 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pozdravljene pupe
21.7.2021 22:45:28   
Tasykaa RR
Anonimen pa ti izcedki ja 😔 boljše da se tej ulije m....in potem mir do pluseka 🥰  ali nasl...m....kot malo ja pa malo ne 😔 


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.