|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prehranski dodatki
3.8.2021 22:54:30   
Tasykaa RR
mojcy1 se strinjam, če že potem res iz lekarne ☺ hjaa velikooo ljudi si to jemanje napačno predstavlja 😔 moja tašča od korone dalje je obup 😔 vsee kar jemlje naj bi pomagalo k lažji obliki 😱 pa si ne da rečt da tud v teh vitaminih ni vse naravno in preveč kombinacij škodi 😔 da je še vseeno najboljše vsega zmerno in gibanje na svežem zraku 👍 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prehranski dodatki
18.8.2021 12:32:46   
mojca1966
zdravo,
to drži, da s hrano, ki jo kupimo v trgovinah ne dobimo vseh potrebnih hranil. Žal je ta hrana oropana hranilnih snovi, tako, da je potrebno poseči po dodatnem vnosu vitaminov in mineralov. Pri izbiri prehranskih dopolnil pa je treba biti pozoren na kvaliteto, določeni izdelki - prehranska dopolnila vsebujejo veliko polnil in primesi, poleg tega pa je še vprašanje ali se sploh absorbirajo in v kolikšni meri. Ker jih ne moremo uživati kar povprek, se je fino posvetovati s prehranskim svetovalcem, v primeru kakšni kroničnih težav pa z zdravnikom. Osebno že nekaj časa uživam liofilizirano konopljo. počutim se dobro in tudi ne kupujem drugega.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prehranski dodatki
19.8.2021 10:33:19   
Tasykaa RR
mojca1966 ja na zalost je vse tolk ze spremenjeno da ni vec nic naravno 😔 jaa nekaterim res česa primanjkuje, nekateri pa posegajo po vsem samo zato, ker naj bi blo zdravo in se priporoča 🙈 pa ne moreš kar nekaj jest zato ker se priporoča a mogoč telo sploh ne rabi 🙈 tako, če njim resnično kaj manjka je zato zdravnik da ugotovi kaj in potem dalje ☺ jaa tole s konopljo sem ze tudi slisala, pa če ti odgovarja in se boljše počutiš po njej, zakaj pa ne👍👍 👍 jaz osebno pa se ne jemljem nicesar 🙈 



(odgovor članu mojca1966)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prehranski dodatki
5.9.2021 20:42:09   
Lelly28 RR
zato najraje jem hrano iz domačega vrta user posted image se pa strinjam, da telo včasih pač potrebuje pomoč nekaterih vitaminov ali mineralov, sama recimo zelo potrebujem magnezij, ker drugače imam krče v mečih. je pa res, da drugih prehranskih dopolnil (razen v nosečnosti) ne jemljem redno ampak, če se mi zazdi da moje telo nekaj potrebuje seveda grem in mu to dodam. sem pa pazljiva kaj jemljem in pri tem mi tudi moj mož, ki je kemik pomaga,

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...