|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2021
10.2.2021 18:54:50   
Katarina53
Hej punce! Jst sm mela prvi pregled konec januarja ginekologinja mi je potrdila nosecnost in pricakujemo 3.9.drugo strucko!Nuhalno imam drugi teden 19.in ze komaj cakam😊 zelja je po puncki, ker imamo doma fantka, ki bo kmalu star 1leto. Bomo pa veseli karkoli bo samo da  bo otrok zdrav😊ce ima katera insta jo z veseljem dodam in se kkasno recemo😊 slabosti moje nosecnosti so pa tele moje migrene in komaj cakam da se hormoni malo bolj umirijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Septemberke 2021
12.2.2021 14:32:42   
Anonimen
Pozdravljene nove nosečke 🤗 Jaz se javljam s kontrole. Krvavitve so bile posledica hematoma. Kljub temu da se je izcedek ustavil, še moram do konca pojest Dabroston. Otroček raste, videl se je tudi utrip. PDP pa imam 1. 10. 2021.


(odgovor članu Katarina53)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Septemberke 2021
18.2.2021 12:06:44   
TennyH
Živjo punce!

Se spet malo javim. Danes sem samoplačniško opravila NS v Zavodu Štrumbelj (super zdravnica, priporočam!). Čeprav moj
partner ni mogel z mano, sem pa dobila po pregledu na mail 29 slikc in video posnetkov. Totalno
navdušena! Sploh video posnetki so super. Najina (baje - ni še zihr) dojenčica je norela okoli.
Noge, roke, vse v luft. Top je zgledalo. Čist sm se pomirila (po zamujenem splavu nikoli ne nehaš skrbet).
Rezultati za mojo starost so zelo dobri, nizek riziko in ustrezna nuhalna (1.7). Čez vikend se bova s partnerjem še odločila
glede preostalih možnosti (NIPT ali amnio). Bolj se nagibam k NIPT, glede na rezultate NS.
Bomo videli... Ampak voziček grem pa mal pogledat že kar ta konec tedna... da vidim, kako dejansko zgleda
v trgovini ... pa nove hlače obvezno! Kako priporočilo glede nosečnišnih oblačil?? Zanekrat bom šla samo v HM in CA.
Ne bi glih 60-80 eur dajala za kavbojke, ki jih bom nosila glih par mesecev (do poletja, ko bom samo v velikih oblekah).

Ostanite zdrave!! user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Septemberke 2021
18.2.2021 19:27:48   
Anonimen
Tennyh: u, super novice. Nama so na NS v 1. nosecnosti rekli, da bo skoraj 100 % fant, pol na naslednjem se ni vidlo  na se naslednjem pa manjsi sok: puncka hh.. Glede oblacil pa, jaz sem si ene al dvojne hlace kupla v H&M in isto majce za dojenje (so v paru: spalne, kratke). Fajn pa je tudi spremljat Lidl in Hofer, ker majo kar vredi kvaliteto, ce ne zelis ogromno zapraviti, ker te stvari res niso poceni.


(odgovor članu TennyH)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Septemberke 2021
19.2.2021 7:50:15   
TennyH
Sej mi je rekla, da ni nič še zihr glede spola. Hehe, sej nama je čisto vseeno,
karkoli bo, sam da je zdravo. Glede na divje premikanje in plesanje včeraj na UZ,
deluje vse zelo zdravo in to je najbolj važno. Bo NIPT povedal, kako pa kaj s spolom kmalu.

Se mi je zdelo, da bo HM kr najboljša opcija za začetek. Na Hofer in Lidl se pa niti spomnila nisem,
je pa super ideja! Hvala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Septemberke 2021
3.3.2021 8:30:26   
TennyH
Evo, rezultate NIPT testa Harmony, ki sem ga naredila v Lj. Porodnišnici, sva dobila manj kot enem tednu.
Punčka, s katero je vse vredu. :-Duser posted image Zdej pa samo še čakava na rezultate razširjenega Panorama testa,
na katerega sva šla samoplačniško zaradi moje starosti (37 let), ki naj bi prišli tudi v roku enega tedna oz.
najkasneje 14 dni. Potem pa se bova lahko malo sprostila.... Pa tudi kaj kupila počasi...:-D

Nosečniška oblačila so še vedno problem,... Kavbojke naročila prevelike (pa sem vzela isto številko, kot jo nosim sedaj,
čeprav super model (mamalicous na About you), bo treba naročiti manjše... V fizičnih trgovinah sem bila samo v HM in je tragično slabo
založeno za nas mamice, modeli so obupni...

Upam, da ste zdrave in vaše bubice pridno rastejo....

(odgovor članu TennyH)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Septemberke 2021
8.3.2021 10:30:24   
Zija003
Živjo!


Še jaz se vam pridružujem v veselem pričakovanju 😁 PDP imam 10.9., zdaj zaključujem 14.teden, NS je že za mano, dobri rezultati brez posebnosti , čakam še rezultate dvojnega hormonskega testa.. Sem se vseeno odločila še za to, ker je to moja prva nosečnost...  Res upam, da bo vse OK 😊
Mi je pa zelo smešno, ker je moja ginekologinja na zgodnjem morfološkem pregledu z veliko gotovostjo trdila, da bo fantek - najprej je že na navadnem UZ zaslutila, potem pa je naredila tudi 3D in je res več kot očitno nekaj med nogami. Sem dobila slikce ❤️ No, potem na NS pri drugem ginekologu, pa sem ga vprašala za spol, in je rekel, da je še prehitro karkoli za reči in da on nikoli nič ne reče, dokler ni siguren 😁
Zdaj pa me res firbec matra, kaj bo res na koncu 😁 no, najbolj važno mi je seveda, da je zdrav in da bo vse v redu.... 
Morala sem se z nekomu podeliti to izkušnjo 😁😁
Pa vsem želim lep dan žena ❤️

(odgovor članu TennyH)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Septemberke 2021
12.3.2021 23:20:31   
Anonimen
Mamice septembrckov 2021lahko se pridružite skupini v kateri bomo samo mamice s PDP septembra ❤️🤍💙

https://www.facebook.com/groups/185317353114689/?ref=share

(odgovor članu Zija003)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Septemberke 2021
22.3.2021 8:11:21   
TennyH
Živjo punce!

Eno vprašanje imam, predvsem za tiste, ki že imajo kako nosečnost za sabo. Meni so se v 16. tednu
začeli pojavljali krči. Nekako bi jih opisala kot vetrovi + menstrualni krči. Ravno takrat sem bila na
drugem pregledu pri G in ji to omenila. Naredila je UZ - pogledala maternični vrat in posteljico, vse bp.
Utrip dojenčice tudi bp. Rekla je, da je lahko prebava ali rastne bolečine. Naj še naprej pijem magnezij,
dala mi je buscopan. Včeraj se je spet ponovilo zvečer, ornk krči - na nobeni strani nisem mogla spat,
zato sem spala kr na hrbtu. Danes me še vedno zvija in sm vzela buscopan.
Kake izkušnje s tem? So lahko rastne bolečine res tako neprijetne? Gre za mojo prvo nosečnosti, prejšnja
se je končala z zamujenim splavom v 7 tednu in me seveda vse skupaj še bolj nervira, čeprav ni nobene osnove za to.
Hvala za nasvete in izkušnje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Septemberke 2021
4.5.2021 10:56:06   
Anonimen
Pozdravljene!
Zanima me, komu lahko pišem da me doda v skupino na FB. Soletne povezave mi ne gre odpret.
Hvala :)

(odgovor članu TennyH)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...