|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav 2020
9.7.2020 10:31:09   
Anonimen
Zal se tudi jaz pridruzujem temi..vceraj popoldan so se mi zacele krvavitve, danes imam pregled pri G. Sem v 5,5 tednu. Prejokala celo noc, grozno mi je ☹️ Po drugi strani se pa oba z mozem tolaziva, da je to del narave in da je telo naredilo kar je moglo. Upam, da bo vsaj na pregledu “pozitivna novica” da ni kaj hudo narobe in da lahko hitro poskusiva ponovno. Srecno vsem 🍀

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Spontani splav 2020
9.7.2020 10:57:44   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zal se tudi jaz pridruzujem temi..vceraj popoldan so se mi zacele krvavitve, danes imam pregled pri G. Sem v 5,5 tednu. Prejokala celo noc, grozno mi je ☹️ Po drugi strani se pa oba z mozem tolaziva, da je to del narave in da je telo naredilo kar je moglo. Upam, da bo vsaj na pregledu “pozitivna novica” da ni kaj hudo narobe in da lahko hitro poskusiva ponovno. Srecno vsem 🍀


Samo glavo gor. Zjokaj se da ti bo lazje, potem pa novim zmagam naproti. Ker nisi bila dolgo noseca, bos najverjetneje lahko zanosila ze pred prvo M ali pa po prvi M. Ce se seveda maternica sama dobro ocisti. Drzim pesti da se naslednjic obdrzi ❤❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Spontani splav 2020
9.7.2020 16:48:14   
Anonimen
Hvala ❤️ Po pregledu in UZ se ocitno samo lepo cisti..in komaj cakam naslednjo M! 

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Spontani splav 2020
10.7.2020 13:34:20   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zal se tudi jaz pridruzujem temi..vceraj popoldan so se mi zacele krvavitve, danes imam pregled pri G. Sem v 5,5 tednu. Prejokala celo noc, grozno mi je ☹️ Po drugi strani se pa oba z mozem tolaziva, da je to del narave in da je telo naredilo kar je moglo. Upam, da bo vsaj na pregledu “pozitivna novica” da ni kaj hudo narobe in da lahko hitro poskusiva ponovno. Srecno vsem 🍀



Mi je zelo hudo zate, še bolj ker sem bila sama prav tako 5t4d noseča, ko je prišlo do splava. Samo jokaj in jokaj, ne drži v sebi. Meni je pomagalo, da sem se čim več pogovarjala s partnerjem in bližnjimi. Jaz sem bila res pripravljena o tem govorit, ampak normalno, brez tistega, ko se nekomu pretirano smiliš. Tako ali tako ne moraš časa zavrtet nazaj. Bodi pa pripravljena, da  mogoče ne bo vsak vedel kako in kaj naj se o tem pogovarja in ali sploh naj se. Se mi zdi, da nekako čez čas lahko greš skozi to, pozabit ne moreš, spremlja te celo življenje in tudi prav je tako, ker je to del nas! Meni je gin rekla, da lahko po prvi M že kar poskusiva, glede na to, da se je tudi vse sčistilo samo in da sem bila noseča le slabih 6 tednov. Držim pesti zate, da vama kmalu spet uspe. Pogumno naprej! 🐞☺️🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Spontani splav 2020
10.7.2020 17:56:47   
Anonimen
Pozdravljene, zal je tudi mene aprila 2020 doletela ta žalost, zanima me po kolikšnem času boste spet poskusile ponovno, sedaj bo 3 mesce od ss pa me je malo strah da se bo zopet ponovilo, tudi psihično se nisem ok, ni dneva ko ne bi čakala da sem sama in da se zjocem. Zanima me so vam povedali vzrok zakaj je do tega prišlo?, 


(odgovor članu Anonimna294)
  Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Spontani splav 2020
10.7.2020 18:40:20   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene, zal je tudi mene aprila 2020 doletela ta žalost, zanima me po kolikšnem času boste spet poskusile ponovno, sedaj bo 3 mesce od ss pa me je malo strah da se bo zopet ponovilo, tudi psihično se nisem ok, ni dneva ko ne bi čakala da sem sama in da se zjocem. Zanima me so vam povedali vzrok zakaj je do tega prišlo?, 




Ponovno lahko zanosis predvsem ko bos psihicno spet pripravljena. Sicer pa je odvisno od tega koliko casa si bila noseca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Spontani splav 2020
10.7.2020 22:52:10   
Anonimen
V 9 t ko je prenehal biti srček, ss je bil v 11t /5. Malo sem prebirala forume in zanositev pred 4 ciklusi se je ss zopet ponovil, vem da se morem zbrat psihično ker vse to samo slabo vpliva na vse 😭😭😭🐞


(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Spontani splav 2020
11.7.2020 6:49:18   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Pozdravljene, zal je tudi mene aprila 2020 doletela ta žalost, zanima me po kolikšnem času boste spet poskusile ponovno, sedaj bo 3 mesce od ss pa me je malo strah da se bo zopet ponovilo, tudi psihično se nisem ok, ni dneva ko ne bi čakala da sem sama in da se zjocem. Zanima me so vam povedali vzrok zakaj je do tega prišlo?, 





Žal mi je tudi zate. Tega je res ogromno, jaz si nisem niti predstavljala, da nas je toliko, ki smo mogle to doživet. Ti samo joči, je prav, če čutiš tako in ti je potem vsaj majo lažje.Pri meni je šlo za kompletni ss  še v začetku nosečnosti, nihče ni povedal zakaj, pa tudi sama nisem posebej spraševala. Telo samo odloči in poskrbi, pri tem žal nič ne moremo. Glede ponovne zanositve pa sem nekje zasledila, da naj bi počakala toliko, kolikor si bila noseča. Ginekologi pa tudi vsak drugače rečejo. Jaz sem se sčistila takoj pred prvo M, sem bila tudi na uz, pa mi je rekla da je res lepo samo šlo in da lahko po prvi M spet začneva. Mogoče se tudi ti naročiš na uz, pa ti bo potem lažje, ko ti bo gin povedal oz. povedala. Tako boš bolj sigurna. Če pa psihično še nisi pripravljena, pa raje počakaj. So pa nekatere zanosile že kar po prvi ali drugi M in niso čakale tako dolgo, pa je bilo vse ok z nosečnostjo. Držim pesti zate! 🐞🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Spontani splav 2020
11.7.2020 8:16:40   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

V 9 t ko je prenehal biti srček, ss je bil v 11t /5. Malo sem prebirala forume in zanositev pred 4 ciklusi se je ss zopet ponovil, vem da se morem zbrat psihično ker vse to samo slabo vpliva na vse 😭😭😭🐞




Najbolje bi bilo da pocakas nekje 2 ali 3M da se maternicna stena dobro obnovi in zaceli. Kajti ce zanosis prej obstaja moznost da se plod prevec vgnezdi v maternicno steno in so potem pri porodu lahko tezave, ker se posteljica ne odlepi lepo od stene. Seveda pa za nasvet vprasaj svojo G, ko bo videla dejansko situacijo kako se je scistilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Spontani splav 2020
11.7.2020 18:13:53   
*Lilija*


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zal se tudi jaz pridruzujem temi..vceraj popoldan so se mi zacele krvavitve, danes imam pregled pri G. Sem v 5,5 tednu. Prejokala celo noc, grozno mi je ☹️ Po drugi strani se pa oba z mozem tolaziva, da je to del narave in da je telo naredilo kar je moglo. Upam, da bo vsaj na pregledu “pozitivna novica” da ni kaj hudo narobe in da lahko hitro poskusiva ponovno. Srecno vsem 🍀



Mi je zelo hudo zate, še bolj ker sem bila sama prav tako 5t4d noseča, ko je prišlo do splava. Samo jokaj in jokaj, ne drži v sebi. Meni je pomagalo, da sem se čim več pogovarjala s partnerjem in bližnjimi. Jaz sem bila res pripravljena o tem govorit, ampak normalno, brez tistega, ko se nekomu pretirano smiliš. Tako ali tako ne moraš časa zavrtet nazaj. Bodi pa pripravljena, da  mogoče ne bo vsak vedel kako in kaj naj se o tem pogovarja in ali sploh naj se. Se mi zdi, da nekako čez čas lahko greš skozi to, pozabit ne moreš, spremlja te celo življenje in tudi prav je tako, ker je to del nas! Meni je gin rekla, da lahko po prvi M že kar poskusiva, glede na to, da se je tudi vse sčistilo samo in da sem bila noseča le slabih 6 tednov. Držim pesti zate, da vama kmalu spet uspe. Pogumno naprej! 🐞☺️🤗




Hvala! G je tudi meni rekla, da lahko poskusiva ze po prvi M 🤗Sem pa v vmesnem casu povedala dvema prijateljicama in druzini in se mi je resnicno kamen odvalil od srca (za nosecnost nisem povedala nikomur razen mozu). Na zalost se dogaja tudi to in zal nimamo same veliko vpliva na to..sem se tudi sprijaznila s tem da se lahko spet ponovi. G mi je lepo rekla od tukaj potegneva crto in greva samp se naprej! 🍀 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Spontani splav 2020
11.7.2020 18:17:50   
*Lilija*


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene, zal je tudi mene aprila 2020 doletela ta žalost, zanima me po kolikšnem času boste spet poskusile ponovno, sedaj bo 3 mesce od ss pa me je malo strah da se bo zopet ponovilo, tudi psihično se nisem ok, ni dneva ko ne bi čakala da sem sama in da se zjocem. Zanima me so vam povedali vzrok zakaj je do tega prišlo?, 




Meni vzroka ni povedala, naj bi bil SS zelo pogost (ce sem jo prav slisala ker sem bila seveda raztrescena je rekla da se to v 75% dogaja kar je res precej velik odstotek). Na UZ ni nic komentirala razen tega da se lepp cisti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Spontani splav 2020
11.7.2020 20:14:43   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene, zal je tudi mene aprila 2020 doletela ta žalost, zanima me po kolikšnem času boste spet poskusile ponovno, sedaj bo 3 mesce od ss pa me je malo strah da se bo zopet ponovilo, tudi psihično se nisem ok, ni dneva ko ne bi čakala da sem sama in da se zjocem. Zanima me so vam povedali vzrok zakaj je do tega prišlo?, 




Dokler psihično nisi pripravljena raje ne. Jaz sem splavila v 9t. Pavze je bilo 3 menstruacije. Potem pa več nisva pazila. Pri meni je bil splav ker ni bilo bitja srčka. Razlog mi G ni znala povedati ker pač ni razloga, da pride do tega. Mi je rekla, da narava naredi selekcijo in če ni dober zarodek sledi splav. Jaz sem zdaj pol leta po splavu in zdaj lahko rečem da se več dosti ne obremenjujem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Spontani splav 2020
4.9.2020 20:47:11   
Srečka138
Zivjo punce. Kako ste? Je pri kateri kaj novega?

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Spontani splav 2020
9.9.2020 13:35:56   
*Lilija*
Jaz sem ok! Kot napovedano sem dobila prvo M kot po casovnici ☺️ Tudi ovulacija je nastopila (mogoce malo prej kot ponavadi). Sva pa pocakala se eno M za vsak slucaj, ta mesec pa akcija! 
Tudi pomirila sem se, to mi je vazno da se spet pocutim dobro.
Vsem puncam zelim srecno, kjerkoli na poti ste 🍀 Se mi zdi da se na koncu zivljenje postavi kot se mora ☺️

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Spontani splav 2020
15.10.2020 18:29:51   
Srečka138
Kako ste punce? Danes je dan nasih otrockov. Posiljam vam ogromen objem. ❤❤

(odgovor članu *Lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 390
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...