|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec /varovanje doma
17.4.2020 22:04:58   
Lelly28 RR
Mene pa zanima ali sedaj, ko ste doma z vašimi malčki opažate kaj večje napredke ? Pri moji hčerki so zeloooo opazni, saj se doma naučiva dosti več in tudi ona se mi zdi boljše volje, ker iz vrtca je bila cela štala. Tale virus ima kot zgleda tudi dobro plat user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec /varovanje doma
11.8.2020 12:25:30   
LoniRR
Zanimivo. Nasa pa je zelo druzabna in sele ko so se spet vrtci odprli in smo jo koncn olahko dali v varstvo je nasa.nenormalno hitro napredovala oz. Osvojila. Od govora do samostojne hoje. Je pa res da je bila stara takrt komaj eno leto in grem ogoce le za nakljucje. Vidim pa dwfinitivno razliko pri hranjenju. Kolicinsko mi velik vec poje ko vidi vrstnike  kot pa prej ko je bila skoz samo ona v pozornosti.


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vesel dan mučenikov
Danes obeležujemo dan mučenikov, tako da gospodje – danes je vaš dan! Tradicionalno naj bi vam vaše drage za darilo prin...
Otroci, ki obožujejo dinozavre so ...
Če je vaš otrok obseden z dinozavri in pozna vse informacije o T-Rexu, se sprostite in uživajte v njegovi igri! Razvija ...