|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje dojenčka
3.10.2014 23:30:22   
MiaTeja
Pozdravljene mamice!

Moja dojenčica bo kmalu stara 3 mesece. Se polno dojive, ne dodajave nobenega adaptiranega mleka. Imave pa problem, 10 dni ze ni kakala. Vceraj in danes zjutraj na tesce sem ji dala sladkane kamilice. (1 zlicko na 1dcl vode) ni pomagalo! Vsak dan ji masiram trebuscka v smeri urinega kazalca, krcive noge in nic ne pomaga. Trebuscek ni trd. Klicala sem v bolnisnico in so mi rekli da ce je samo dojena, ni nic narobe. Ces da 10 dni ali vec ne kakajo. Naj se ne sekiram. Pa sem mislila pac ok. Danes sem spet klicala, govorila z drugim zdravnikom in mi rece da je 10 dni res malo prevec in da naj jutri zjutraj grem k dezurnemu pediatru. Me je pa vprasal ce imam doma kaksno glicerinsko svecko in sem rekla da ne, ampak sem se odlocila da grem v lekarno po njo. Ampak te svecke za otroke so res velike, moja puncka pa ima tako majhno luknjico... nisem ji dala, ker me je bilo strah da bi ji kaj poskodovala. Poleg tega sem probala ze varianto z termometrom, ampak tudi to ne pomaga. Vetrovi pa grejo, vsak dan bolj. Vendar imajo neprijeten vonj. Kaj se dogaja? Kaj naj naredim? Je to normalno? user posted image

Prosim za nasvete in najlepsa hvala! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprtje dojenčka
4.10.2014 17:51:34   
respect
100000x ponovimo user posted image trebuh NI trd ,otrok NE joka zaradi bolečin. In če 10 dni in tudi 14 dni čisto ok ,če dojeni otroci ne kakajo. če pa se pojavijo trd trebuh,močno napenjanje ,jok... seveda potem otroku pomagaš. Lahko tudi lactecon sirup ,ki daješ otroku vsak dan

(odgovor članu MiaTeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprtje dojenčka
6.10.2014 15:48:32   
bskrle
Skopaj jo, fino zmasiraj zadnjik, v ritko ji daj svečko, ki jo sama narediš iz masla. Pri nas JE TO VEDNO POMAGALO.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprtje dojenčka
8.10.2014 10:13:38   
MiaTeja
Evo 11. dan se je pokakala. To je bilo v soboto 4.10. Do zdaj spet se ni kakala.

Hvala za nasvete mamice! user posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprtje dojenčka
14.3.2019 21:05:37   
Lelly28 RR
Dojenim otrokom lahko dodamo tudi kakšen požirek ali dva DonatMg. Pomaga sigurno. Če jo napenjajo mehurčki, ga pa čez noč pustimo v kozarcu, da ga razmehurčkamo. Upam da pomaga user posted image

(odgovor članu MiaTeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprtje dojenčka
27.9.2020 19:25:45   
Majicahop
Pozdravljeni,
Sem mamica stare puncke 3 mesce in je navajena odvajati blato z palckami kaj lahko naredim

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprtje dojenčka
12.1.2022 20:12:37   
RenBru
Hej...

Kako ste? Pri nas smo to tegobo reševali z Bowonovo terapijo...odlično je pomagalo in od takrat naprej res ni več problemov...

Priporočam...


Lep pozdrav

(odgovor članu Majicahop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprtje dojenčka
21.1.2022 19:34:24   
RenBru

IZVIRNO SPOROČILO: RenBru

Hej...

Kako ste? Pri nas smo to tegobo reševali z Bowonovo terapijo...odlično je pomagalo in od takrat naprej res ni več problemov...

Priporočam...


Lep pozdrav


Ah sem pozabila omenit kje smo mi bili www.rehamedical.si
Super in prijazni

Lep pozdrav

(odgovor članu RenBru)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Velika bojevnica Frejya
Moj pritisk je bil 180, otrokov utrip je padal. Trikrat so mi vzeli kri in urin. Imela sem anemijo in beljakovine v urin...
Izgorelost - nevidni sovražnik
Nabralo se je. In simptomi so butali, lučke na "moji armaturi" pa utripale kot noreMravljinci, vrtoglavice, piskanje v...