|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2021
3.1.2021 17:56:36   
Katarina53
Aha no drzim pesti da se bo crtica boljse videla😊❤️ 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 8:21:54   
DaKaNi
Narašča,vendar počasi.. bomo videli. 

Kako ste punce? Koliko ste noseče po zadnji M? Jaz bi naj bila danes okroglih 5,torej vstopam v 6.teden

(odgovor članu Katarina53)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 9:06:40   
TennyH
Danes sem 5 tednov in dva dneva... Črtica je na polno temna oz. celo temnejša od kontrole,
zato sem nehala testirat. Poleg tega imam dovolj simptomov, ki me cel dan opominjajo na nosečnost.
Takoj po polnih 5 tednih se je začela slabost, prsi bolijo že dober teden in lulam nonstop. user posted image

Napreduje... Upajmo, da tako naprej...user posted image user posted image

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 10:18:13   
Lusy1990
Jaz sem tud v 6 tednu. Moji 2 crtici se tudi vidita iz aviona 🤣ampak me pa skrbi, ker sem skoraj cisto izgubila simptome nosečnosti. Pri prvem otroku sem skos mela kaj. Recimo boleca in obcutljiva prsa od ovulacije pa vse do poroda, vsak dan. Zdaj pa cist nic. Prakticno razn izostanka menstruacije in utrujenosti nicesar. 


(odgovor članu TennyH)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 11:23:37   
DaKaNi
Jaz nimam nobenih znakov tak ful očitnih da bi zaj rekla,da bi po njih vedla sama od sebe za nosečnost. Pa tudi črtica je ful rahla,sicer narašča ampak na tri dni je malo temnejsa.. Ne vem a bi lahko bil lažno pozitiven,a tak počas narašča hormon,ker CB je bil vceraj zjutraj negativen. Je pa res ,da mam neredne cikluse in ne vem kdaj je  bila ovulacija.

user posted image

(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 11:31:51   
DaKaNi
Lusy boljse tak kot slabosti 😁 tudi te bodo se prisle. Hehe. Jaz sem v prvi nosecnosti enako govorila , od 7 tedna naprej pa  slabosti nenormalne😁


(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:28:38   
Katarina53
Hej punce, pri meni so mocne slabosti tako kot pri prvi nosecnosti. In ko mi je zacela menstruacija zamujati sem imela kar mocne krce kot menstrualne se je drugace umirilo ampak na vsake toliki casa imam kaksne krce. Jaz mislim da sem tm okoli 5tedni noseca. Se steje od ovulacije naprej al kako? 

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:39:29   
DaKaNi
Tedni se steje od prvega dneva zadnje menstruacije. 😁


(odgovor članu Katarina53)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:44:00   
Katarina53
Aha potem sem ze 6tednov noseca😊

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:45:56   
Lusy1990


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Lusy boljse tak kot slabosti 😁 tudi te bodo se prisle. Hehe. Jaz sem v prvi nosecnosti enako govorila , od 7 tedna naprej pa  slabosti nenormalne😁





Hahah to mi tud prijateljice pravijo, da naj pocakam še kaksen dan, pa bom hitro pogresala dni, ko sem bila "brez simptomov" 🤣🤣🤣 ma kar naj bo kot mora, tudi slabosti in bruhanja.. Samo da je z malo pikico vse v redu ❤️

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:57:55   
DaKaNi
Tak kot jaz 🤗


(odgovor članu Katarina53)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 13:58:14   
DaKaNi
Tocno too!❤


(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 20:01:55   
*rjavolaska*
Septemberke 2021, zdravo.

Jaz se vam z največjim veseljem pridružujem. Stara sem 33 let, to bo najin prvi (težko pričakovani) otrok in bo vse novo za naju. Veselim se čveka z vami in izmenjevanja izkušenj :)

Datum ZM 28.11, danes sem 6t+2dni. Preverila sem tudi beto HCG, ki lepo narašča. Prvi UZ imam 21.1, ko bom 7t+5dni, do takrat pa bo še cela večnost. Srčno upam, da pridemo do septembra živi in zdravi :)

Glede znakcev: nimam (še) niti enega. OK, joške me vsake toliko bolijo kakšno uro, pol me pa nehajo, in potem spet jovo na novo.

Kako ste ostale?

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 21:29:44   
Lusy1990


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

Septemberke 2021, zdravo.

Jaz se vam z največjim veseljem pridružujem. Stara sem 33 let, to bo najin prvi (težko pričakovani) otrok in bo vse novo za naju. Veselim se čveka z vami in izmenjevanja izkušenj :)

Datum ZM 28.11, danes sem 6t+2dni. Preverila sem tudi beto HCG, ki lepo narašča. Prvi UZ imam 21.1, ko bom 7t+5dni, do takrat pa bo še cela večnost. Srčno upam, da pridemo do septembra živi in zdravi :)

Glede znakcev: nimam (še) niti enega. OK, joške me vsake toliko bolijo kakšno uro, pol me pa nehajo, in potem spet jovo na novo.

Kako ste ostale?



Oooo rjavolaska dobrodosla med nami, cestitke 😍👌samo mi ni cist jasno kako imas tole izracunano v katerem tednu si. Ker moja zadnja M je bila 26.11. Pa mi obe aplikaciji kazeta 5+4 😊🤔

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 22:05:42   
DaKaNi
Pozdravljena rjavolaska ❤ 

Iskrene cestitke za prvo bebico! Mogoce si se za en teden ustela? Jaz sem imela 30.11 prvi dan zadnje M in mi aplikacija tudi kaze danes 5w. 😁. Drugace pa jaz sem ok ,evo ,se zaenkrat 😁 . Imam pa jutri pregled zaradi izcedkov,sem si prestavila in jutri bom izvedela ali gre za nosečnost ali me ti testerji zavajajo s temi črticami. 😁 tko da ,držite pesti 😊

(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 22:15:36   
Lusy1990


IZVIRNO SPOROČILO: DaKaNi

Pozdravljena rjavolaska ❤ 

Iskrene cestitke za prvo bebico! Mogoce si se za en teden ustela? Jaz sem imela 30.11 prvi dan zadnje M in mi aplikacija tudi kaze danes 5w. 😁. Drugace pa jaz sem ok ,evo ,se zaenkrat 😁 . Imam pa jutri pregled zaradi izcedkov,sem si prestavila in jutri bom izvedela ali gre za nosečnost ali me ti testerji zavajajo s temi črticami. 😁 tko da ,držite pesti 😊



Ful mocnooo stiskam pesti 🙏🙏🙏😍

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 22:17:29   
DaKaNi
Hvalaaa,vam takoj javiiim ,ko izvem! ❤❤❤


(odgovor članu Lusy1990)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 22:44:43   
*rjavolaska*
sem se zmotila ja, 5t+2dni in 6. teden :) Se moram odločiti ali bom štela polne tedne in dni ali samo tedne, ker sicer samo preračunavam :)

@lusy1990, tudi ko mene nehajo joške bolet, se takoj prižgejo vse lučke, češ ali je kaj narobe :)

@dekani, srečno!

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septemberke 2021
4.1.2021 23:22:24   
DaKaNi
Ah ti tedni.. tudi meni ne grejo prevec. Zato spremljam po aplikaciji je najbolj ziher 😁. 

Hvala!😊

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septemberke 2021
5.1.2021 9:12:31   
Katarina53
Jaa drzim pesti tudi jst!! 😊❤️❤️

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septemberke 2021
5.1.2021 14:57:06   
DaKaNi
Pozdravljene kljub nekajkratnim rahlim črticam,se je danes izkazalo,da pa nosečnosti le ni. Naredila mi je test nosečnosti in ni pokazal ničesar,tudi UZ ne.  Dala me je še sicer na krvni test,rezultate izvem jutri,ampak verjetno res ni nic. 

Izcedki pa niso pojasnjeni,neznan vzrok. 
Tako da,pocakam sicer do jutri se v skupini anpak najverjetneje ne bo tokrat nic. Je pa verjetnost da je slo za biokemicno nosecnost,kjer test nekaj pokaze,vendar hormon narasca prepocasi zatto do nosečnosti vbistvo sploh ne pride. 😊 Upam in verjamem,da bo pri vas vse ok! 🧡❤

(odgovor članu Katarina53)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septemberke 2021
5.1.2021 20:00:58   
Katarina53
Oo zal mi je..Ne sekiraj se vem da je smotano cakat na tisti pravi plusek ampak samo glavo gor! Drzim pesti in upam da bos kmalu zagledala pravi plusek.Hvala ti! Prvi pregled imam sele v 10.tednu konec januarja mi je kar mal pozno ampak samo da bo vse vredu.❤️💙

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septemberke 2021
13.1.2021 10:31:09   
TennyH
Živjo!

Še kaka z neprijetnimi simptomi? 6 tednov in 4 dnevi - slabost, huda zgaga in napihnjenost, občasno utrujenost, boleča prsa in non stop lulanje!

Sploh se ne pritožujem, ker sem izjemno srečna te nosečnosti user posted image (moja druga po zamujenem splavu v septembru), ampak me je
predvsem huda zgaga user posted image kar malo presenetila! Že tako ali tako imam občutljiv želodec in črevesje. Vse skupaj me pa zelo utruja.
Poskušam na vse načine omiliti neprijetnosti in kar gre. Kak dan pa pač preležim na kavču.

Še kake sotrpinke?

(odgovor članu Katarina53)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septemberke 2021
13.1.2021 22:19:09   
*rjavolaska*
Da se še jaz malo javim :)

Danes 6t+4dni, imela sem UZ in je vse ok - srček bije, plodek pa je velik 7,7mm.

Glede simptomov mi je zaenkrat še zelo prizanešeno - bolijo me zgolj prsi, pa še to intervelno (pol dneva zelo, potem pa pol dneva čiz nič). Ravno toliko, da te začne skrbeti. Sicer se pa malo pozna na utrujenosti, bistveno hitreje sem zadihana in precej se mi spahuje (še kak mesec nazaj sem se s kolegico pogovarjala, da ne vem kako spahovanje zgleda..) - evo, zdej mi je jasno in ja, je neprijetno.

Sicer pa brez večjih posebnosti - upam, da tako tudi ostane in da pridemo živi in zdravi do septembra 2021 :)

(odgovor članu TennyH)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septemberke 2021
14.1.2021 19:38:10   
Katarina53
Hej punce!Jaz sem noseca 7tednov. Sicer mi je kar slabo cez dan in malo sem tudi utrujena. To je moja druga nosecnost. Imam tudi  mal glavobolov sicer se bojim da ne bom dobila migrene, ker jih mam zelo pogosto sploh prejsno nosecnost, drugace se pa kar drzim.Pregled pa imam sele konec meseca malo pozno ampak samo da bo vse vredu. Lp

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?