|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Soda bikarbona spol
22.2.2021 15:56:11   
Anonimen
Pozdravljene punce!
Ste že slišale da soda bikarbona pokaže katerega spola je..Če se speni je fantek če ni reakcije pa je punčka.80% deluje ste probale ?? Ali deluje pri vam kaj pri meni se je spenilo torej bi morala imeti fantka...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Soda bikarbona spol
23.2.2021 6:22:21   
tinabajec


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene punce!
Ste že slišale da soda bikarbona pokaže katerega spola je..Če se speni je fantek če ni reakcije pa je punčka.80% deluje ste probale ?? Ali deluje pri vam kaj pri meni se je spenilo torej bi morala imeti fantka...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Soda bikarbona spol
23.2.2021 6:23:58   
tinabajec


IZVIRNO SPOROČILO: 



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene punce!
Ste že slišale da soda bikarbona pokaže katerega spola je..Če se speni je fantek če ni reakcije pa je punčka.80% deluje ste probale ?? Ali deluje pri vam kaj pri meni se je spenilo torej bi morala imeti fantka...







(odgovor članu tinabajec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Soda bikarbona spol
2.3.2021 21:18:42   
LoniRR
Pri meni je obakrat drzalo. Nis se ni zgodilo. Imam dve puncki. Kaj pa vam pravijo na pregledu, kaj naj bi pricakovali?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Soda bikarbona spol
2.3.2021 21:51:49   
Tasykaa RR
Jaa pri meni se je fuuul spenilo in imam fantka 🥰😃😃 tako da nekaj je na tem 👍😉 po kitajskih izracunih pa bi morala biti puncka tako da tisto pa nebi rekla da kaj drzi 🤣🤣 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Soda bikarbona spol
3.3.2021 16:29:44   
Anonimen
Ja pri meni je vedno bilo slab ultrazvok ni se ni veliko videlo pa vedno je bilo v takem položaju da ni uspel ginekolog povedat prav glede spola.jst imam bolj občutek da je fantek in tudi soda se je spenila.

(odgovor članu LoniRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Soda bikarbona spol
3.3.2021 16:33:01   
Anonimen
Zdj če to kaj drži od tega je potem super da na tak način nekako zves spol ... dajte povedat če je držalo še pri kateri to s sodo ? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Soda bikarbona spol
3.3.2021 16:34:29   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LoniRR

Pri meni je obakrat drzalo. Nis se ni zgodilo. Imam dve puncki. Kaj pa vam pravijo na pregledu, kaj naj bi pricakovali?





To si probala enkrat ali večkrat ta test da si ugotovila da se nič ne zgodi ? 

(odgovor članu LoniRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Soda bikarbona spol
3.3.2021 23:41:32   
LoniRR
Veckrat sm poskusla. Naju so teli eksperimenti prav zabaval. Pa res ni blo nc. Vrzes sodo notri in se je gladko sam na dno potopila. In to pri obeh nosečnostih.  Krivo naj bi blo da je v urinu pri noseckah, ki nosijo fantka neki notri ki ppvzroci reakcijo ob stiku s sodo. Mene tudi firbec matra, ker do zdj nep oznam nobene ki bi jim ta test pokazal napacno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Soda bikarbona spol
3.3.2021 23:42:53   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja pri meni je vedno bilo slab ultrazvok ni se ni veliko videlo pa vedno je bilo v takem položaju da ni uspel ginekolog povedat prav glede spola.jst imam bolj občutek da je fantek in tudi soda se je spenila.



Jaa pri meni je bilo isto. Pri prvi so mi sele v 25 tednu videli spol, pri drugi pa v 28. V katerem tednu pa si?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Soda bikarbona spol
4.3.2021 7:36:59   
tinabajec
Ja men se tko malo peni na vrhu pac k piva k pride belo... pa tud dostikrat probam.Ja jst sm v 19. tednu pa ni se videl spol pa sm mela v pon. Morfologijo pa tud ni nč vidu tako d upam d se bo vidlo v naslednjem pregledu. Zdej če je po tem bi mogu biti fantek aja doma imam pa še 4 punce tako da je moja 5. Nosečnost in vsi navijamo za zdaj  fantka ...  😃🤩🥰


_____________________________

tina bajec

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Soda bikarbona spol
4.3.2021 13:12:35   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: tinabajec

Ja men se tko malo peni na vrhu pac k piva k pride belo... pa tud dostikrat probam.Ja jst sm v 19. tednu pa ni se videl spol pa sm mela v pon. Morfologijo pa tud ni nč vidu tako d upam d se bo vidlo v naslednjem pregledu. Zdej če je po tem bi mogu biti fantek aja doma imam pa še 4 punce tako da je moja 5. Nosečnost in vsi navijamo za zdaj  fantka ...  😃🤩🥰




Ooooo pol pa drzim pesti, dq bo tokrat fantek in da tale eksperiment drzi. Pa se vam vedno tko speni? K meni se nin niti mal. K da bi kamen vrgla v vodo 🙈🤣

(odgovor članu tinabajec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Soda bikarbona spol
4.3.2021 13:46:41   
tinabajec
Ja bomo vidli kaj bo upam da bo zdj res fantek 😁🥰😇🥰🙂🙃😘🥰no če bo pa punčka tud prav sam d je zdravo drugači pa imamo zdej res željo po fantku 🥰😊🥰😇Ja skos se mi peni enkrat bolj drugič malo manj tok da je vidt na vrhu belo enkrat je blo pa te pene fullll ... 🙂

_____________________________

tina bajec

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Soda bikarbona spol
5.3.2021 10:15:02   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdj če to kaj drži od tega je potem super da na tak način nekako zves spol ... dajte povedat če je držalo še pri kateri to s sodo ? 



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Soda bikarbona spol
14.3.2021 22:31:29   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: tinabajec

Ja bomo vidli kaj bo upam da bo zdj res fantek 😁🥰😇🥰🙂🙃😘🥰no če bo pa punčka tud prav sam d je zdravo drugači pa imamo zdej res željo po fantku 🥰😊🥰😇Ja skos se mi peni enkrat bolj drugič malo manj tok da je vidt na vrhu belo enkrat je blo pa te pene fullll ... 🙂



Daj prosim sporoci, ker me kar malo firbec matra 😉🙃

(odgovor članu tinabajec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Soda bikarbona spol
17.3.2021 14:25:43   
Anonimen
Bom sporočila ko bo ginekolog videl spol... da saj vem pri čem sem drgač pa samo da je zdravo to je važno. 🙂 drugači  pa bi rada da bi delila še katera od uporabnic ta preizkus tista ki ga je delala.... 🙂🙃

(odgovor članu LoniRR)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Soda bikarbona spol
13.8.2021 22:41:24   
Tasykaa RR
Anonimen se strinjam, v prvi vrsti je, da je vse ok 🥰🥰 potem šele spol, je pa zanimivo videt ali še drži kakšna metoda razen uzja 🙈😀😀 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?