|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test baby check mini
14.7.2021 18:56:41   
Anonimen
Pozdravljeni,

S partnerjem si želiva otroka, ker sem bila že zelo nestrpna, sem šla v lekarno in kupila baby check mini in naredila oba v istem dnevu, saj se eni bledi črtici kar nisem morala načuditi. Zadnjo menstruacijo sem imela 30.6., sedaj jo pričakujem 23.7., vendar sem test opravila že 9 dni prej.Mislite, da ta črtica pomeni nosečnost?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test baby check mini
14.7.2021 18:57:27   
Anonimen


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test baby check mini
14.7.2021 20:24:18   
maca51
Jaz mislim, da je še prezgodaj za opravljanje testa. Počakaj še kak teden/vsaj 5dni, potem pa ponovi test. Te BC testi velikokrat pokažejo blago drugo črtico (lažno seveda), zato ti priporočam da kupiš Clear Blue ali First Sign pa boš točno vedela pri čem si. Pa srečno. ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 11:55:23   
Oblacek77


user posted image To je zdaj 7 dni po ovulaciji

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 15:42:59   
senorita
Oblacek jaz ti svetujem, da počakaš, da ti bo M zamujala vsaj kakšen dan. Ja, vem da je težko, ampak govorim iz izkušenj, ker sem tudi jaz že imela te rahle črtice na BC mini in se je na koncu izkazalo, da ni nič. Ne veseli se prehitro, da ne boš potem še bolj razočarana.


(odgovor članu Oblacek77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 18:31:20   
Anonimen
Imam podobno situacijo, samo da sem imela zadnjo 23.6.
Sem delala par dni nazaj baby check mini (leva), kjer je bila dejansko samo senca in danes first sign (desna), kjer se tudi vidi nekakšna črtica. Itak bom še par dni počakala, sploh ko ne vem dolžine ker so bili zadnji cikli nekje med 31 in 24 dni.
user posted image

(odgovor članu senorita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 18:48:35   
Oblacek77
Meni first sign ni pokazal danes nobene črtice, le baby check. To bi verjetno bilo zaradi nizke ravni hormona?..

 Ne vem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 19:04:56   
Anonimen
Mogoče bo res treba počakati na izostanek M, da se bosta pokazali user posted image

Sama sem bila grozno neučakana, ker sem dejansko delala test 11dpo ter 14dpo (če sem prav predvidevala O glede na vse špikanje). Ampak izgleda je bilo še vedno čisto prezgodaj. Bom ponovila še prihodnji teden, ampak kaj ko so dnevni tako dolgi user posted image

(odgovor članu Oblacek77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 19:37:02   
beba92
Men zgleda tole pozitivno... Cez par dni obvezno ponovi test ☺️ srecno🐞



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 19:51:19   
Oblacek77
Hvala, držim pesti. Dnevi so res predolgi, ko čakaš na te ⏸️.. nočem se preveč veseliti, da ne bi potem prišla m.. vendar ne vem, dvomim, da lažejo trije testi?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Test baby check mini
17.7.2021 21:53:21   
senorita
Oblacek, ce si delala samo BC mini in je vedno bila rahla črtica, lahko da ne bo nič iz tega. Nočem te spravit v slabo voljo, samo povem kako je bilo pri meni. In zdaj ne verjamem nič več tem črticam, verjela bom šele ko bo ena res konkretna 😊


(odgovor članu Oblacek77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Test baby check mini
18.7.2021 18:01:50   
Oblacek77
Ima katera izkušnjo, da je naredila samo BC in je bila tudi taka črtica meglena vidna, FS in CB pa sta bila še negativna?
Če mi izostane perilo, bom ponovila šele takrat..
Sedaj me že skrbi, da je to lažno in v bistvu ne pomeni nosečnosti.

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Test baby check mini
18.7.2021 20:27:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Oblacek77

Ima katera izkušnjo, da je naredila samo BC in je bila tudi taka črtica meglena vidna, FS in CB pa sta bila še negativna?
Če mi izostane perilo, bom ponovila šele takrat..
Sedaj me že skrbi, da je to lažno in v bistvu ne pomeni nosečnosti.

Kolikor sem sama spremljala te "line progression" se šele od 14 dpo dejansko vidi rahla črtica (pri meni čisto rahla od FS) in da nekje pri 18 dpo ali več postane bolj izrazita. Mogoče je še vedno prehitro, predvsem, če je bila zadnja slikana 7 dpo.
Te dnevi se taaaako vlečejo. Sama bom jutri 16 dpo, tako da bom verjetno še par dni počakala (če mi bo uspelo), da spet ponovim test. user posted image

(odgovor članu Oblacek77)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Test baby check mini
19.7.2021 19:52:08   
Oblacek77
Danes sem spet ponovila na first signu, ki ni narisal nobene črtice.

Nimam nobenih posebnih simptomov, razen malce utrujenosti, glavobol in pa volčji apetit in okus za čokolado... Vendar dvomim, da od nosečnosti.Sicer pa imam v četrtek gin. pregled, kjer se bo izkazalo kako in kaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Test baby check mini
19.7.2021 20:18:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Oblacek77

Danes sem spet ponovila na first signu, ki ni narisal nobene črtice.

Nimam nobenih posebnih simptomov, razen malce utrujenosti, glavobol in pa volčji apetit in okus za čokolado... Vendar dvomim, da od nosečnosti.Sicer pa imam v četrtek gin. pregled, kjer se bo izkazalo kako in kaj

Srečno! Zna biti, da je res še prezgodaj in se nič ne pokaže. Ker dejansko sem en teden prej imela menstracijo, kot ti, pa imam komaj vidno črtico. Jutri zjutraj ponovim, da vidim, če je že kaj bolj izrazita user posted image

(odgovor članu Oblacek77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Test baby check mini
21.7.2021 22:23:25   
Tasykaa RR
Oblacek77 lahko da je se prehitro za test in še zato ne pokaže, men so te črtice 🙈 jaz sem potem ko je bila črtica nardila za sigurnost digitalnega ki kaže tedne pred pregledom 😀 sicer ko je nosečnost je črtica reees vedno bolj izrazita 🥰 na začetku pa je res komaj opazna 😀 vse dobro 💪 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Test baby check mini
23.7.2021 9:17:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Oblacek77

Danes sem spet ponovila na first signu, ki ni narisal nobene črtice.

Nimam nobenih posebnih simptomov, razen malce utrujenosti, glavobol in pa volčji apetit in okus za čokolado... Vendar dvomim, da od nosečnosti.Sicer pa imam v četrtek gin. pregled, kjer se bo izkazalo kako in kaj

Kako je bilo na pregledu? user posted image

(odgovor članu Oblacek77)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?