|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test first sign duo
25.11.2020 23:52:56   
Majč555
Zdravo punce,

prosila bi vas za pomoč in sicer, s fantom sva imela spolni odnos cca 3 tedne nazaj in mu je malo prišlo vame, na otročku sicer nisva načrtno delala, si ga pa oba zelo želiva. Zdaj imam od takrat zelo močen občutek, da sem noseča in skoraj vse zgodnje simptome. Menstuacijo bi morala dobiti jutri, ampak sem neučana in sem delala teste že prej, 1 je bil pozitiven, danes..prilagam slikico, ker res nisem ziher ali je črtica ali ne.

Hvala vam za pomoč,

(Neučakana) Maja :)



< Sporočilo je popravil Majč555 -- 25.11.2020 23:56:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test first sign duo
25.11.2020 23:58:10   
Majč555
Ali mi lahko katera še prosim pove, kako se doda datoteka?

Hvala in lp

(odgovor članu Majč555)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test first sign duo
26.11.2020 9:00:34   
accio


user posted image
Jaz sem na telefonu, vendar je na računalniku enako. Klikni ikono, ki sem jo označila, izberi datoteko in objavi. 🤗

(odgovor članu Majč555)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test first sign duo
2.12.2020 21:13:37   
LoniRR
Ali je pozitiven tedt?

(odgovor članu Majč555)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!