|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velik plod
17.9.2020 14:19:14   
Katka123 RR
Pozdravljene!

Ima katera izkusnjo z velikim plodom? Ste rodile prej, kasneje, carski rez? 
Trenutno sem v 32 tednu in otrok prehiteva v rasti. Za glukozo (sladkorno) so me med 24 in 28 tednom pozabli testirat zato imam test jutri ce bi bil sladkor kriv za velikost ploda. 

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velik plod
26.10.2020 23:57:53   
LoniRR
Heij.


Veliko punc ppznam, ki so jim na pregledu dejali da je plod velik ali da zastaja v razvoju pa se je na sreco pri vseh, ki jih poznam koncalo srecno in pri vecini s cisto normalnim otrockom. Gre namrec zato da merutve preko UZ niso najbolj natancne in malo narobe izmeri in sgali za mm pa so lahko ogromna odstopanja od krivulje. Sama nisem marala prevec teh meritev. Pri prvi so mi jo v 36 tednu ocenili na 3200g rodila 41/4 s 3050g. Drugo so mi v 32.tednu rekli da bo 100% tezja od prve za vsaj 10% tezo. No rodila se je lazja in sicer 2920g. Poskusi se sprostiti in drzim pesti in vrjamm da bo imel otrocek cisto povprecno tezo. Imas puncko alo fantka?

(odgovor članu Katka123 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velik plod
29.7.2021 20:59:33   
Lelly28 RR
Velikost ploda je sicer pokazatelj, da naj bi se rodil preje,ampak kdo pa je rekel, da so oni prav zračunali datum??? NE sekiraj se, otrok pride ko je njegov čas. Vse bo ok user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velik plod
30.7.2021 6:20:29   
mojcy1
Velikost ploda po mojem mnenju, kar zgresijo... Kolegici so napovedovali celo nosecnosz ogromnega otroka (preko 4kg).. Enako se na predzadnjem UZ, potem pa zdaj na zadnjem namerili okoli 3kg... Mislim, da je to napovedovanje bolj tombola tudi za njih... 


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velik plod
6.8.2021 21:45:30   
Tasykaa RR
Jaa pri velikosti ploda lahko zgrešijo, meni je prvo rekla da je majnši potem da je večji 🙈 sem bila v dežurni ambulanti zaradi preeklampsije, in je potem še eno meritev nardila drug dan pa je blo vse ok 🙏 no zadnji uz malo pred porodom pa je bil skoraj čisto natančen za par g se je zmotil gin... pri teži 😀 




(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...