|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
24.6.2009 19:15:03   
Maksa007
Všeč mi je ta voziček. Zanima me, če ga kdo ima - izkušnje z njim?

http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-spider-rdec-i378.shtml
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
25.6.2009 10:06:15   
babylove
Nimam, ampak je simpatičen in cenovno zanimiv, ker so globoke košare vključene v ceno.

Imaš morda uradno spletno stran proizvajalca? Od kod sploh prihaja ta znamka?

Hecno pa je, da pri vseh tovrstnih vozičkih navajajo, kako so ultra lahki, pa itak skupna teža vsakega doseže najmanj 20kg. Ko daš otroke noter, pa tiščiš tam od 30kg naprej...

Tudi mene bi zanimalo, če ima katera izkušnje s tem vozilom?

_____________________________






(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
25.6.2009 14:18:24   
Maksa007
Našla sem njihovo uradno spletno stran.

http://www.implast.com.pl/

(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
3.8.2009 18:23:33   
antonija3
Maksa007 in babylove!
Ali se je katera od vaju odločila za ta voziček? kakšne so izkušnje?
jaz sem na netu našla tega http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-implast-spider-zelen-i377.shtml- mi je ful všeč, sam ne vem če se ga da kje videt v živo?

(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
4.8.2009 18:56:39   
Maksa007
Ja jaz sem naročila voziček 29.7. Bomo vidli kakšen bo. Rok dobave je pa 3 tedne. Če mi ne bo všeč, ga lahko v 15 dneh vrnem

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
5.8.2009 18:25:55   
antonija3
Maksa te lahko prosim, da mi javiš kako boš z njim zadovoljnja (če sploh boš) po tem, ko ga dobiš?
meni je res ful všeč!!user posted image

(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
10.8.2009 7:05:57   
Maksa007
Takoj, ko ga dobim, poročam.

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
29.8.2009 17:49:45   
babylove
Ti, tale tvoj dobavni rok je pa že malo mimo, kajne?

(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
30.8.2009 10:57:32   
antonija3
Maksa tudi mene zanima če si mogoče voziček že dobila?
kakšne so izkušnje z njim?

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
1.9.2009 11:03:03   
Hana76
Maksa, tudi jaz pričakujem dvojčka v januarju in zato nestrpno pričakujem tvoj review...user posted image

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
4.9.2009 6:47:46   
Maksa007
Pozdravljene,

se opravičujem, ker nisem takoj odgovorila, ko sem voziček dobila, ker sem zadnje 14 dni preležala v porodnišnici, sedaj pa so me končno poslali domov. Sem pa 37 teden in še vedno v enem kosu, zato vam ne morem podati direktne izkušnje z vozičkom. Drugače bomo voziček obdržali, ker je ful lep, lepši kot na sliki, tudi zimski vreči sta v barvi vozička, čeprav sta naslikani v bež barvi. Vse gume so napihljive in res velike (na slikimi niso delovale tolk velike). Tam piše, da je teža globokih košar 10 kg, vendar ko smo sestavljali voziček se meni sploh niso zdele tolk težke, pa tudi vožnj z njim po stanovanju je ok. Mene je zaenkrat pozitivno presenetil in moram reč, da sem po videzu z njim zelo zadovoljna. Ima vse lastnosti, ki sem jih pri vozičku iskala (velike gume, globoke košare, športni del posebej, vrtljiva kolesa). Pa še v primerjavi z drugimi se mi zdi kar ugoden, glede na to kaj komplet vsebuje.

Upam, da ga bomo tudi kmalu resnično preizkusili.

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
6.9.2009 13:18:32   
tasak
sliši se res dobro, kako pa se zloži. sem iskala po netu, pa nisem našla nobene sličice.

srečno in držimo pestiuser posted image user posted image

(odgovor članu Maksa007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
20.9.2009 15:38:16   
country
Hojla!

Tudi pri nas pričakujemo dvojčke in sem gledala tale vozek - res mi je zelo všeč!

Maksa 007 ali pa kakšna druga, ki ga ima: zanima me kako je s širino globokih košar. A se vam ne zdijo ozke?

Upam, da vam gre dvojčkanje dobro od rok!


(odgovor članu tasak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
30.8.2010 15:34:52   
wehica
Živjo,

tudi mi pričakujemo dvojčka in mi je tale voziček kar zanimiv. Me pa samo nekaj zanima, kako široki so sedeži pri športnem delu, kako široke so košare.
Ker ko sem gledala dimenzije, piše da je širina vozička le 70 cm, pri večini ostalih pa je skoraj 80 cm. Tako da res ne vem, kako sta otročka stisnjena notri.
Sicer greva na ogled, a ravno tega za dvojčke trenutno nimajo, zato si bom res težko predstavljala, kako široki so sedeži.

Lp


(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
2.9.2010 9:29:33   
country
No, mi imamo ta voziček. Res izgleda precej ozek, ampak to ni nikakršna ovira. Košare so malo manj kot 35 cm, pa sta bila naša fanta v njih do 5 meseev. Zdaj sta šla ravno v športni del in je fino, ker se da sedežke čisto poležat. Sem pa takoj preizkusila sedežke s starejšo, ki je bila takrat stara 2 leti in pol in je orenk punca. No, kakorkoli, notri je sedela prav udobno, za razliko od njenega Quinnyja, kjer je kar naprej lezla, pa čeprav je že lepo znala sedet. Vozek je s košarama prav super, s sedežki pa malo manj ker pride vse skupaj precej težje, poleg tega je pa malo težje vodljiv če otroka gledata mene. Če sta obrnjena naprej je ok. Je pa res, da sta moja dva kot enojčka, kar pomeni da sta precej težkauser posted image  in sem že kot bodybuilderkauser posted image

(odgovor članu wehica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
5.10.2010 23:33:00   
ursha
pozdravljene,
sicer me že zeeeeloooo dolgo ni bilo gor, zdej sem se pa spet spomnala na Ringarajo in videla to debato user posted image .....
no tudi mi imamo omenjen voziček od letos junija, je super ker se ga da ful dobro vozit (super vodljiv), fuuuul lahek in fajn ozek, neglede na to al maš košari gor al pa športna dela, super je tud ker se da obračat da te otročka gledata oz. sta obrnjena v smeri vožnje, ful fajn se hitro zloži....naši sta v globokih košarah "zdržali" do 4 meseca, pa sta normalnih velikosti (trenutno obe okol 70 cm-ju3 posvetovalnicauser posted image )
.......edin kar je mene zmotlo je to, da je tisti del športnega sedeža - naslon kar dost kratek in naši dve, ki bosta kmal napolnili 6 mesecev, imata v sedečem položaju glavici že čist na zgornjem robu, torej tik pod strehco....in sedaj razmišljamo o menjavi za Haucka Roadster-ja Duo al neki podobnega.....nismo že prej takiga nabavli, ker se ne da obrnit otoka da te gledata, to pa je zeloooo pomembno (izkušnje potrdile-starejšo hči sem velik prenosla, ker je bil nonstop jok, ker me ni videla-Hauckov Jeep se tud ni dalo obračat sedala).
....drgač je pa voziček res 1A user posted image

_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
22.12.2010 14:37:49   
Lucy81
Mene pa zanima, če sta pri vozičku zraven tudi lupinici. Meni je bolj všeč voziček ABC Design spider, se mi zdi bolj praktičen. Ima katera izkušnje z njim.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
27.12.2010 16:05:39   
ursha
Mislim, da ne, vsaj mi ju nismo imeli. Mogoče se pa dajo posebej dokupiti, vprašaj zastopnike na www.otroski-vozicki.com, so zelo prijazni user posted image .

_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu Lucy81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
30.12.2010 17:39:18   
missD
da se jih posebej dokupit ampak ne da se jih pa skupaj namonitrat na podvozje.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
7.3.2011 20:25:11   
dekle23
živijo.
tema je že malo zastarela, ampak upam da jo bo vseeno kdo prebral :)

s partnerjem se odločava za nakupt tega vozička za dvojčka, ki ju pričakujeva julija. in me zanima, kako na majhno se zloži ta vozek? sama imam namreč clio storia, pa me zanima, če obstaja kakršna koli možnost da spravimo voziček v ta avto? sicer imava namen kupit še karavana megana ali scenica, ampak moj clio je skoraj nov, in bi mi ga bilo škoda prodat, ker sem z njim zelo zadovoljna, zato sedaj iščem voziček za dvojčka, ki bi ga lahko spravila v prtljažnik tega avta. tako da če ima katera kakšne izkušnje so več kot dobrodošle in bom zelo vesela.

lep dan

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
7.3.2011 22:13:30   
ursha
no mi smo imeli ta voziček, sicer mam sama punto grande, ampak nikol pa nisem probala tlačit vozička v avto, mi niti ni blo potrebno, ker smo se skoz vozili s kombijem naokol user posted image ......smo pa voziček razstavljali ko smo se peljali na morje in smo ga spakali v prikolico, zdej točne mere tak lahk najdeš na netu, je pa tak, da cel vozek v prtlažnik skor zihr ne bo šel, že če samo gledaš globoki košari, ki sta trdi....edino da spraviš podvozje v prtlažnik, s tem da bi verjetno še morala odmontirat kolesa globoki košari pa zložiš na sopotnikov sedež, malčka pa zadaj....drugače pa raje vzameš karavana oz. večji avto, pa naj se možek vozi s tvojim, kadar rabiš it na terenuser posted image
je pa tako pri tem vozičku, da se sestavi in razstavi 1,2,3....resnično, in mi smo bli res ful zadovoljni z njim, edin športni del hrbtišče je mal kratko (pol ko sta otroka že večja)....ampak jst sm lahk, k sreči, bla res kamot, nam vozek sploh ni blo treba razstavlat, smo ga kr zapelal v kombija in je blo to to....tk da punce, če je možnost, čim večji avto user posted image


_____________________________

na "DAN MLADOSTI" 2008 je prišla naša ZARA ANA. 15.04.2010 pa je dobila sestrici Laro & Lano ;) in tako je ati Klemen postal blažen med ženami :D

(odgovor članu dekle23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
7.4.2011 8:28:40   
agotha
Lepo pozdravljene lastnice vozička Implast za dvojčka!
Oktobra pričakujeva dvojčka, zato sem začela malo gledat vozičke. Živimo v bloku in sva včeraj ugotovila, da je širina oz. ožina našega lifta samo 73cm. In to na račun notranjih vrat. Zanima me ali bi lahko ta voziček spravila v naš lift? Vprašanje je tudi ali bi sploh lahko kak voziček za dvojčka spravila noter? Zgleda, da se bom počasi morala navaditi na misel nošenja dojenčkov v košarah do pritličja…. Eh
Lep dan

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
9.4.2011 19:15:19   
Nikoly78
Ojla punce,

Jaz imam pa 10 mesecev stara dvojčka, punčko in fantka in uporabljamo tale voziček X-LANDER...voziček je zmaga. Imeli smo Ario Twin, a se nam je takoj po mislim da drugi uporabi zlomilo kolo...smo ga zalimali, pa ni bilo več isto:). Tale X Lander ima pa tale trgovinica:

http://www.mojadvojcka.si/site/index.php?view=detail&id=85

lp,
Nikolina

(odgovor članu agotha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
12.4.2011 7:44:03   
agotha
Hej!
Nikoly 78 hvala! Tale x-lander je res ožji od drugih. Všeč mi je in tudi izgleda stabilno. A se ga da kje ogledat? Se dajo kolesa enostavno dol? Pa tudi cena je sprejemljiva. Res ti hvala!
Če ima še kdo kakšen predlog, bom zelo vesela.
Bajbaj

(odgovor članu Nikoly78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček IMPLAST SPIDER za dvojčka
12.4.2011 10:40:10   
Nikoly78
Čau Agotha,

Spodaj sem ti pripela link, kjer ti prikaže kako z lahkoto se kolesa namestijo na voziček..sicer je voziček za enojčke, ampak je X Lander.

http://www.youtube.com/watch?v=C6KHnPtZ7-c

Voziček je res ozek, lahko ti povem iz lastne izkušnje in če primerjam Ario Twin..in še ful je lahko vodljiv in še za nogice flis dobiš zraven. Pa še leta 2009 je dobil nagrado za najboljši dizajn in funkcionalnost.
Mi smo zelo zadovoljni z njim.

Lp,
Nikolina

(odgovor članu agotha)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?