|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozicki vozicki vozicki
28.11.2019 16:33:43   
Srečka138
Kateri vozicki so ok v danasnjem casu? Tako gledano na varnost, funkcionalnost kot tudi na izgled. Potrebovala bi vasa mnenja saj se nikakor ne morm odlocit. Iscem pa vozicke ki imajo v kompletu kosaro, sportni del in lupinico + nekaj dodatkov (mreza za komarje in dez, mogoce zimska vreca za sportni del?), nekje do 600€Zdaj sva bla v baby centru in se je moj kr obrnu ker je vidu samo vozicek za 900€ in hoce da si ga sposodiva od njegove sestre (ki je dal cez ze 3 otroke, torej je fajn zmahan)...Prosim za vase predloge in mnenja. Hvalaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozicki vozicki vozicki
29.7.2021 21:07:59   
Lelly28 RR
Joj pri vozičkih smo ženske zahtevne zaradi izgleda samega, ampak sedaj po 2 otrocih (ki se nista vozit hotela nič v vozičku) mi je žal , da nisem kupila enega rabljenega dobro ohranjenjega, ki jih je na bolhi polno. Drugače je pa zelo dobri, ko kupuješ upoštevati kakšna koelsa rabiš (če voziš po makadamu ni isto kakor po mestnih ulicah), in pa koliko ti res pomeni ime firme (preplačaš jo fullll).
Nove vozičke za normalno ceno pa dobiš na vozički.net - jaz sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozicki vozicki vozicki
30.7.2021 6:25:24   
mojcy1


IZVIRNO SPOROČILO: Lelly28 RR

Joj pri vozičkih smo ženske zahtevne zaradi izgleda samega, ampak sedaj po 2 otrocih (ki se nista vozit hotela nič v vozičku) mi je žal , da nisem kupila enega rabljenega dobro ohranjenjega, ki jih je na bolhi polno. Drugače je pa zelo dobri, ko kupuješ upoštevati kakšna koelsa rabiš (če voziš po makadamu ni isto kakor po mestnih ulicah), in pa koliko ti res pomeni ime firme (preplačaš jo fullll).
Nove vozičke za normalno ceno pa dobiš na vozički.net - jaz sem bila zelo zadovoljna.



Se kar strinjam.. Sama sem na trgu vozickov ze cela zmedena 🙈🙈 vem, da zelim vozicek s 4 kolesi, da bo stabilen, zelim, da je primeren za razlicne povrsine, zelim, da se enostavno zlozi... 
Definitivno zadnja stvar, ki mi je pomembna, pa firma... 

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozicki vozicki vozicki
3.8.2021 23:28:32   
Tasykaa RR
 mojcy1 sama sem bila 1000% da želim novi voziček 🙈 ker pač so lepi pa moderni 🤣🤣 no na koncu sem kupla rabljen voziček kottt nov fuuul poceni 😀 in mi niti malo ni žal ta denar rajše dam kam drugam 😀 zato ker ga hitro prerastejo, potem niti ni več tak zanimiv 🤣 pa še rabljene dobiš nekatere kot nove 👍👍 imamo pa camarelo sevila, top voziček, velika kolesa v glavnem gre povsod, razen maloo več prostora zasede 🙈 



(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozicki vozicki vozicki
10.8.2021 19:14:37   
Lelly28 RR
Torej moj predlog je, da lupi rabljeno. Ker dobiš ful lepe za pol cene 😁 jaz ga ravno prodajam, če ti firma ni pomembna 😁😁


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozicki vozicki vozicki
9.11.2021 15:23:11   
Eruanna
Pozdravljene, ima mogoče katera izkušnje z vozički znamke Kunert? Iščem nekaj podobnega kot je napisala Mojcy1 in Kunert naj bi imel vse te lastnosti. BabyLux vem, da je kakovosten, je bila prijateljica z njim zadovoljna, vendar zložen zavzame kar nekaj prostora in ga ne spravim v avto. Verjetno bi bila primerna tudi Mutsy in Caramelo. Vsaka informacija bo dobrodošla.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozicki vozicki vozicki
6.2.2022 18:52:06   
SanjaAnja
No, še ena v klubu. Čeprav opažam, da so forumi zadnje čase žal v zatonu. No, meni je pri izgledu važno le to, da ni rozast in princeskast.
Funkcionalnost je na prvem mestu. Iščem pa terenski voziček, ki bo kos makedamskim in hribovitim potem, kakšni gozdni cesti in bližnjici čez pokošen travnik. Rada sva v naravi. Brez težav vzameva rabljenega, a dobro ohranjenega.

Trikolesnik? Ali 4 kolesnik?

Nekako sem dosedaj opazila Peg Pergo GT3, Cam Cortina x3 Evolution, Tutek Grander, Quinny Freestyle 3xl, Bebe Confort - High trek, Baby Design Dotty ECO

če kdo vseeno opazi in pokomentira lastno izkušnjo, bom vesela.

(odgovor članu Eruanna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozicki vozicki vozicki
23.3.2022 21:41:34   
Lelly28 RR
JA za naravo definitivno kolesnik, pa ne glej toliko na firmo ampak rajši na tisto kar ti je pomembno - ali da se hitro zloži, da gre v avto, da imaš gume za terensko vožnjo... izkušnje so sicer fajn,ampak na koncu vsak izbere tisto kar se mu zdi v tistem trenutku najbolj pomembno..moji 2 punci pač vozička nista marali, tako da sem jih nosila do prvih korakov kar po rokah (brez nosilk ipd). Od prvega koraka naprej sta pa večino poti prehodili sami in še sedaj opažam ,da imata pred vrstniki (nekateri so pri 3 letih še vedno vedno v vozičku) ogromno prednost v kondiciji in načinu hoje

(odgovor članu SanjaAnja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...