|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   waldorska šola
18.9.2004 20:34:48   
TARA in MAJ
ne vem če sem pravilno napisala ime šole vendar me zanima kaj menite o njej in če vam je kaj znana. HVLA:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   waldorska šola
18.9.2004 21:04:40   
Tom Sawyer
Več o šoli izveš tule:



(upam, da bo link aktiven)


(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   waldorska šola
18.9.2004 21:26:31   
Anonimen
tom, na RR ni treba dajat v < >
lp,:fis:

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   waldorska šola
18.9.2004 21:58:00   
Tom Sawyer
Hvala ;)


(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   waldorska šola
18.9.2004 21:58:33   
Anonimen
Ni za kaj;)
lp,:fis:

(odgovor članu TARA in MAJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   waldorska šola
18.9.2004 23:02:54   
Urša
Moj znanec je pred leti hodil tja... Ker so se preselili, se je v 7. razredu prepisal v klasično OŠ in si je njegova mama nakopala enih stroškov pri inštruktorjih, ker ni imel pojma o matematiki, fiziki,kemiji... :(:(:(
Drugače pa se mi zdi njen koncept vzgoje zelo sprejemljiv... res si preberi načela v omenjeni knjigi.
Sama sem poučevala na šoli, kjer so imeli Waldorfci oddelek in ti lahko rečem, da so bili disciplinsko gledani pravi :angel::angel::angel:, samo naši učenci so bili totalno netolerantni do njih (višja stopnja) in jih imeli za čudake.

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   waldorska šola
19.9.2004 9:10:11   
malika
Jaz sem pa slišala, da imajo potem probleme,ko se prepišejo na "pravo" šolo.Meni je sam koncept všeč, samo kaj ko pa je toliko stranskih učinkov.:)-

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   waldorska šola
19.9.2004 15:02:19   
TARA in MAJ
Hvala za odgovore tudi sama sem nekaj slišala da ta šola ni prav na dobrem glasu pa me je vseeno zanimalo če je to res.;)

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?