|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk
30.3.2022 21:18:50   
Lelly28 RR
kaj ponavadi daste otrokom za zajtrk? Jaz sem do sedaj dajala samo kosmiče ali pa kaj namazano na kruh (med, maslo, marmelda, sirni namaz,...).
Iščem nove ideje, da jim malce popestrim jedilnik . hvala za idejeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk
1.4.2022 13:38:05   
BeautifulButterfly
Naša dva na hitro okoli 7h preden gremo v šolo pojesta kakšen sadni jogurt, cokoladni puding, vecinoma spijeta aktimel, sadni smoothie, ali pa kos kruha gor različne namaze od sladkih do sirčka ali paštete argeta in kakav, banano, vsak kakšen kos bureka in jogurt ali jabolcni zavitek, tudi cokolino z mletimi piskoti se najde na jedilniku, če sem večer prej skuhala mlečni riž pa dobita eno porcijo riža in kozarec mleka. Toliko da ne gresta s praznim želodcem od doma in da lažje sledita pouku ter čakata na malico v šoli.
Će je vikend pa seveda kaj bolj konkretno in več različnih stvari, jemo zajtrke tud uro in pol.

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk
8.4.2022 9:14:38   
Tasykaa RR
Če gre v vrtec potem doma poje mogoč kakšno suho sadje, mali spiii da ga morem budit ob 7.30 in ga niti nočem silit potem s hrano 🙈  ob 8h pa tak ima potem zajtrk 😊 drugače pa jè za zajtrke: od sira na kruh, paštet, pečenih jajčk, sirni namaz, marmelada na kruh, jogurte in poleg zmešane ovsene kosmiče, tud na mleku kaj skuhano, palačinke, pa sigurno sem še kaj pozabla 😊 star pa je 19 mescev 😊 

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk
8.4.2022 9:15:47   
Tasykaa RR
Jaz pa iščem ideje za večerjooo?? 🙈😃😃 men pa je to največji problem že zasee kaj šele za malega 🙈😃😃

(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk
13.9.2022 14:09:25   
Admin
Punce, mogoče pa vam tole kaj pomaga za zajtrk user posted image
https://www.ringaraja.net/clanek/zdrav-zajtrk-za-solarja--teden-1_11120.html
https://www.ringaraja.net/clanek/zdrav-zajtrk-za-solarja--teden-2_11134.html

Kar se pa večerje tiče, pri nas zmagajo mineštre, različne bodisi z eno vrsto zelenjave, stročnicami, "sprehod po vrtu". Vedno pojesta dva krožnika, tako da zraven največkrat nič nočeta. Včasij pa naredimo še palačinke, kakšne cmočke, štruklje ali pa v mineštro zakuham zdrobove cmočke, da je bolj bogata, kakšno paštico, riž ...
Sicer obožujeta polento ali pa polpetke (korenčkove, kvinoja in špinača, redeča pesa ...) in skledo sveže zelenjave.
Starost 5 let in 1,5 let.


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.