|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanesljivost O testa
20.4.2020 11:43:44   
Anonimen
Pozdrav.


Zanima me, ali so O testi zanesljivi in ali lahko pokaze lazno pozitivno?  Na 14. Dan sem imela pozitivno, vse znake O sem pa dobila 8 dni pozneje 🤔 torej danes. Imam isto sluz kot jo moras imeti pri O, spikanke v jajcnikih... Malce sem zmedena ali je danes O, ali je bila tedajko mi je test pokazal dve crtici
Mogoce kaksno mnenje? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanesljivost O testa
20.4.2020 12:49:25   
Anonimen
Lahko, da je bila takrat, pa so to sedaj ze znaki zanositve. 
Lahko pa je tudi lazno pozitiven. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanesljivost O testa
20.4.2020 22:59:37   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdrav.


Zanima me, ali so O testi zanesljivi in ali lahko pokaze lazno pozitivno?  Na 14. Dan sem imela pozitivno, vse znake O sem pa dobila 8 dni pozneje 🤔 torej danes. Imam isto sluz kot jo moras imeti pri O, spikanke v jajcnikih... Malce sem zmedena ali je danes O, ali je bila tedajko mi je test pokazal dve crtici
Mogoce kaksno mnenje? 


Ce sta imela v teh dneh tudi spolne odnose, povecana sluz in izcedek posledicno nastaneta zaradi tega. Lahko pa je dejanslo znak zanositve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanesljivost O testa
10.7.2020 10:34:11   
Katka123 RR
POzdravljena!

Ovulacijski testi v nobenem primeru niso 100%. če je pozitiven še ne pomeni da je do nje prišlo saj testi zaznajo LH vrh.. to pomeni da zaznajo tik predno folikel poči in nastane ovulacija. če pa je folikel počil in je šel lepo naprej pa testi ne pokažejo.. pri rednem 28dnevnem ciklu je najbolje teste delat od 12 do 16 dneva.. vsaj dvakrat ali trikrat na dan in videt kako črtica raste... žal pa tudi če bodo obe črtice isto temno obarvane ni nujno da bo oz da je do ovulacije prišlo.. so samo neko vodilo oz pomoč pri upanju :) je pa vsak mesec drugačen!

srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanesljivost O testa
29.12.2020 14:30:01   
tabalugica
Hei. Sem cisto nova na tem forumu...tako da najprej zivijo vsem puncam. Tile O testi so tudi meni ponagajali. Uporabljala sem digitalne...naprej negativen potem pozitiven...Znake O pa imam sele sedaj, ko naj bi bila tako ovulacija kot plodni dnevi mimo. Hmm.Predvsem danes sem spet opazila prozorno, lepjivo sluz...katera naj bi bila med O. O naj bi imela pred cca 5 dnevi, naj dodam da sem tudi takrat opazila nekaj sluzi...mi je pa cudno, da bi bila se vedno prisotna. 
Hvala za vase odgovore. 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?