|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaročni prstan
2.2.2011 20:59:17   
J.L.
razlika med zaročnim in poročnim? ali je to en in isti, samo da se prej zaročiš*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:02:36   
Felicita
zaročni je, ko te on na enem kolenčku vpraša 'will you marry me?' in ti napol v omedlevici rečeš 'yeeees!' in potem iz žepa potegne prstan z vsaj enim diamantom, ki mora bit velik vsaj 2 karata in ti ga natakne na prst.

poročni je pa bolj simpel (rinkica) in se menda nosi nad zaročnim.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:09:09   
Katy78
Ne, ni en in isti. user posted image  Jaz zdaj nosim samo poročnega, nisem preveč tip za nakit in mi je eden na roki popolnoma dovolj. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:21:14   
J.L.
se pravi, da mora prvi biti dražji ali kako? kakšne pa so kaj cene?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:28:12   
Felicita
sky is the limit... za oboje user posted image drugač sem zadnjič v zlatarni celje gledala kao zaročne, so se začeli pri 1400€ (ampak so bli kr... obloženi).

zame osebno je sicer zaročni prstan brezveze trošenje denarja, ampak vsakemu svoje.

evo link: http://www.zlatarna-celje.com/nav2.asp?ID_podmeni=2003


< Sporočilo je popravil Felicita -- 2.2.2011 21:30:28 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:34:50   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

se pravi, da mora prvi biti dražji ali kako? kakšne pa so kaj cene?


Ah daj no, zakaj pa? user posted image  Moj zaročni prstan je bil čisto simpl prstan, cenejši od poročnega. Meni je pomenil veliko, kot da bi bil najdražji prstan na svetu, sploh zato, ker nisem pričakovala, da me bo zaprosil s prstanom. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 2.2.2011 21:35:20 >

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaročni prstan
2.2.2011 21:52:39   
J.L.
ali so cene pri prstanih mišljene za vsakega posebej oz skupaj, ker eni imajo noro vrtoglave cene.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaročni prstan
3.2.2011 6:22:50   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali so cene pri prstanih mišljene za vsakega posebej oz skupaj, ker eni imajo noro vrtoglave cene.


lol - zaročni prstan da moški ženski (običajno). nima para. je samo eden. in cena za zaročni prstan je samo ena. poročni imajo par in jih ponavadi kupiš za eno ceno - če kupuješ komplet poročnih prstanov. če kupuješ 2 random prstana, ki sta si pač podobna in ju ti določiš, da bosta poročna, potem ima vsak pač svojo ceno.

evo, če se ti da brat: http://en.wikipedia.org/wiki/Engagement_ring in http://en.wikipedia.org/wiki/Wedding_ring


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaročni prstan
3.2.2011 7:49:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
... poročni imajo par in jih ponavadi kupiš za eno ceno - če kupuješ komplet poročnih prstanov.

Ravno zadnjič sem bila s prijateljico na poročnem sejmu in sva si ogledovali poročne prstane pri Zlatarni Celje ... no in oni imajo ceno po kosu in ne po paru ... ker sem se valjda koj zagledala v en fuuuul lep prstan in potem zagledam ceno in me vrže na rit ... 1600€ ... in potem vprašam hosteso, če je to za par in se mi je samo sladko nasmejala in rekla ja ne gospa moški ima pa svojo ceno, ki je običajno nekoliko nižja ... user posted image

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaročni prstan
3.2.2011 8:05:36   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

razlika med zaročnim in poročnim? ali je to en in isti, samo da se prej zaročiš*



IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

se pravi, da mora prvi biti dražji ali kako? kakšne pa so kaj cene?



Odvisno, kakor se zmenita pač... Moj je hotel tako, da pač on ne bi imel poročnega in je mislil, da bi samo zaročnega prestavila iz desne roke na levo, tko da on je meni kupil zaročnega pri zlatarni CE in niti pomislit nočem kolk je bil, ker v tistem trenutku, ko sem jest njega zagledala na kolenih, bi mi blo vseeno, če bi mi kuj iz folije prstan naredil... No, ampak jaz baba zoprna user posted image , sem vseen hotla, da pa le mava vsaj te prstane skupne, tko da sva pol v eni drugi zlatarni našla čist lepe rinke, za predvidevam 2 x manj dnarja kot je bil zaročni, seveda za par, tko da nosim poročnega na levi vedno, zaročnega pa sproti gor dajem, ko kam greva, ker njemu je pač ta zaročni ful v ponos, ker je diamant...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaročni prstan
3.2.2011 10:13:57   
Lantea
Moj zaročni je bil pred nekaj leti 75 evrov. Ga je kupil pri zlatarju v domačem kraju. Poročne sva si ogledala pri Zlatarni Celje, kjer bi samo moj prišel 300 evrov, njegov pa nekaj manj. Pa sva šla spet k domačemu zlatarju...sva povedala da bi rada poročni prstan in nama je na pult dala katalog od Zlatarne Celjeuser posted image . Pa sva si izbrala točno takega, k nama je bil všeč (samo nima diamantov, ampak cirkonij), pa sva dala za oba skupaj 300 evrov.user posted image  Lahko pa seveda greš k zlatarju in rečeš da rabiš prstan (ne omenjaš poroke) in te pride vse skupaj precej ceneje.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaročni prstan
3.2.2011 20:29:31   
scarlett_
We are sorry user posted image
Pri meni je podobno, kot je že Lantea napisala .. zaročni prstan nič posebnega drag, se mi zdi, da so uni bajni bolj iz ameriških filmov, v realnosti nam pa kaj drugega več pomeni .. poročni pa ogledani pri Močniku in sva jih dala delat v domači kraj. Mava pa oba enaka, ker nama je tako bolj všeč. Jaz danes zaročnega ne nosim več, ker se mi zatika v tetra plenice user posted image , poročnega pa vedno na levi roki ..

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:27:25   
lananai
Zaročni prstan? To je po mojem ena ideja iz Amerike spet. Jst ga ne rabim. Če ga bo pa že kupil, pa tudi ne rabi bit nič posebnega. Rada imam preprost nakit, tko da ni treba nobenih dragih kamnov noter. Po mojem se ne rabiš obremenjevat, kak mora ta prstan bit. Naj bo tak, da ti bo všeč in v ponos.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:41:24   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Zaročni prstan? To je po mojem ena ideja iz Amerike spet. Jst ga ne rabim.


ah kje pa...kakšna Amerikauser posted image .

zaročni prstan sega daleč v tradicijo. Za zaroko so organizirali fešto kot za poroko.  Imela je velik pomen. Sicer  ne vem če je bila to tradicija tudi v Sloveniji, na Hrvaškem je bila.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:46:46   
Anonimen
Glede zaročnega prstana ... jaz sem najprej mojemu rekla, da če mi bo kaj kupoval, bi imela kak preprost prstanček iz belega zlata pa kak diamantek gor. Nič nakičeno ... pa je čas tekel in tekel ... in sedaj po 6ih letih in enem otroku še vedno nimam prstančka, tako da sem mu zadnjič rekla, da je lahko tut samo iz belega zlata pa cirkonij not, ker diamantek mi lahko še vseeno za 10. obletnico poroke kupi user posted image  ... no samo pomoje tut iz tega ne bo nič ... mogoče če mu predlagam prstan iz plemenitega jekla in cirkonijem? user posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:47:20   
lananai
Kaj pa zaročni prstani? Jst ne poznam nobenega starejšega, da bi imel zaročni prstan. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:48:07   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Glede zaročnega prstana ... jaz sem najprej mojemu rekla, da če mi bo kaj kupoval, bi imela kak preprost prstanček iz belega zlata pa kak diamantek gor. Nič nakičeno ... pa je čas tekel in tekel ... in sedaj po 6ih letih in enem otroku še vedno nimam prstančka, tako da sem mu zadnjič rekla, da je lahko tut samo iz belega zlata pa cirkonij not, ker diamantek mi lahko še vseeno za 10. obletnico poroke kupi user posted image  ... no samo pomoje tut iz tega ne bo nič ... mogoče če mu predlagam prstan iz plemenitega jekla in cirkonijem? user posted image


user posted image user posted image user posted image
Al pa kar enega iz štanta... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:50:21   
vesna_b
no, jaz nimam zaročnega prstana. kot prvo - nisem tip človeka, ki bi oboževal prstane, kot drugo - najina poroka je bila izpeljana čisto iz heca. pač sva se vedno hecala, da se bova poročla, ko bo sobota na RD enega od naju. in ko sva predlani gledala, na plaži, sva videla, da je to za lani. pa sva se še en mesec hecala, češ - midva se pa drugo leto poročiva, dokler ni moj reku - ej, kaj pa če bi se res?
in to je blo to. in zaročnega prstana niti ne rabim, ker včasih za kak dan še poročnega snamem. user posted image  

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:51:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

sky is the limit... za oboje user posted image drugač sem zadnjič v zlatarni celje gledala kao zaročne, so se začeli pri 1400€ (ampak so bli kr... obloženi).



pa sej niso normalniuser posted image .

moj je meni zaročnega kupil z briljantom in je takrat stal 57.000sit, pri Kačinariju v MB. Obroček je bil 7.000, ostalo pa briljant.

Poročna prstana tudi nista bila draga...42.000 sit. Malo širši obroč. Takrat sva se pogovarjala z lastnico in nama je povedala svoje mnenje...v bistvu je potrdila najino, da je poročni prstan predstavlja  obroč. Je rekla, da bis si onadva z možem lahko privoščila ohoho prstana, pa sta imela ožja obročka, kot midva.

nekateri si pač želijo bolj bogate poročne prstane ampak se potem  ne vidi, da je poročni. Pač vsak po svoje, neuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:52:54   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Kaj pa zaročni prstani? Jst ne poznam nobenega starejšega, da bi imel zaročni prstan. user posted image


seveda ne, če jim niso več prav, ker so se malce porediliuser posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:52:55   
Andromeda
Moj zaročni je čisto običajen prstan iz srebra, bolj za simboliko. Nosim ga na desnem prstancu, poročnega pa na levem, tako naj bi bilo kobajagi tudi "pravilno".

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:53:50   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Kaj pa zaročni prstani? Jst ne poznam nobenega starejšega, da bi imel zaročni prstan. user posted image



Najbrž so jih izgubile. user posted image

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 4.2.2011 11:54:02 >

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zaročni prstan
4.2.2011 11:54:19   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Moj zaročni je čisto običajen prstan iz srebra, bolj za simboliko. Nosim ga na desnem prstancu, poročnega pa na levem, tako naj bi bilo kobajagi tudi "pravilno".


tako je nosila moja mama. zdaj sta ji premajhnauser posted image . jaz pa nosim poročnega za zaročnim

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zaročni prstan
12.2.2019 11:34:44   
mpritr1
Vse na temo zaročnih prstanov (cene, ideje, trendi, katera roka, itd...) tuakj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/poroka/zarocni-prstan-cena-ideje-pomen-trendi/

#čestitke

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zaročni prstan
2.5.2019 21:29:13   
tinasija
Če vas zanima ... imate zelo lepe in ugodne in unikatno izdelane v https://zlatarnamursic.si/

(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?