cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: zakladi marčevk 2008

  
clock-img

04.06.2009, 12:38

clock-img

mumu

pencil-img

806

Zofy vse najboljše, ....


user posted image

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

clock-img

04.06.2009, 12:58

clock-img

Ursi2

pencil-img

1169

ZOFY, VSE NAJ NAJ NAJ NAJ...................!!!!!!!!!!!!!

user posted image

clock-img

04.06.2009, 13:07

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Aleži, mumu, Ursi2, hvala za čestitke!
Da vas še jaz počastim z eno virtualno torticouser posted image

user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

clock-img

04.06.2009, 13:36

clock-img

Lona76

pencil-img

1282

Zofy vse najboljše!

clock-img

04.06.2009, 13:45

clock-img

san

pencil-img

4176

raport na hitro

če mi bo le uspelo in bo srečanje v torek priletim v mostec. zaenkrat je izabela ok, je niso potem zdravili še infuzijsko, ima pa pregled čez en mesec in ponovni odvzem krvi. tko, da gre lahko na veslanje. pa še eno dobro novico smo izvedeli, da se je našel histološki izvid izpred 5 let in je potrjeno, da gre pri njej za pilomatriksom, je pa dobila tudi datum za kirurga... ona pa pravi, da ne gre na izrez... v glavnem jaz sem si kar mal oddahnila, sam da ni rakavo, pa je vse lažje. s to najino prehrano se mi zdi, pa da je tut ok in se obe super počutva, pa tud bulca se men zdi manjša, ampak je vseeno velika 2 krat 2 cm pa še nad obrvjo je... no, bomo vidl kaj bo rekel ta naš plastik.

zofy, tanti auguri!!!!! ostani takšna dobra punca kot si še naprej, pa hvaza za buonissima tortauser posted image

btw, tut tvoja torta, aleži, je slastnauser posted image

ursi, mi mamo tut take čevlje za urbana, sicer so nam super, jih že 1 mesec skoz nosmo za ven. za poleti bo pa treba al bos bit, al pa kakšne teve ubost

ek, super za miine izvide in bravo za dvonožkouser posted image user posted image user posted image

pa čestitke tudi lanu, da je shodiluser posted image user posted image user posted image

lona, ma tvoja user posted image je res en mal.... sej tuki gre za otroka, ma pri nas sta obe babici tut taki, da rineta v otroke, tut če sta prehlajeni ali celo bolniuser posted image upam, da bo s tajo ok in da ti je po štemplanju vsaj malo odleglouser posted image

dinki, upam, da uživaš kar se dauser posted image . glede tita, je gotovo tut v dobrih rokah, pa ne oziraj se na druge, to je tvoja odločitev in tvoj medeni teden.
sm pa jst ista kot špelauser posted image , sej mi vsi pravjo, da sm čudnauser posted image

pa še jušu čestitke, da je shodiluser posted image user posted image user posted image

in še pozdravčke ostalim marčevkamuser posted image

uživajteuser posted image

< Sporočilo je popravil san -- 4.6.2009 13:47:02 >

clock-img

05.06.2009, 07:39

clock-img

terida

pencil-img

720

Joj, Zofy, jaz sem te pa včeraj videla, pa ti nisem voščila...

VSE NAJBOLJŠE, da bi mož ubogal, hči pridno rasla in služba laufala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.06.2009, 07:41

clock-img

terida

pencil-img

720

Aja, Zofy, še to: ker tudi vi po malem iščete stanovanje - če se vam ne mudi preveč, se vam mogoče splača počakat na razpis Stanovanjskega sklada za stanovanja na Brdu. Baje bo še letos zunaj. Za nas je to že malo pozno (stanovanja bodo vseljiva šele konec 2011) in sva se odločila, da ga ne bova čakala. Mi je pa kar malo žal, da so toliko mečkali z njim, ker bo baje (tako je rekel direktor sklada zadnjič na Odmevih) cena na m2 (brez DDV) "krepko pod 2000 EUR"... No, saj se ni za zanašat, samo sliši se pa fino.

clock-img

05.06.2009, 09:08

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Terida, hvala za čestitke in hvala za info glede  neprofitnih stanovanj. Stvar je taka, da je v Lj na tak razpis prijavljenih 10x več ljudi, kot je stanovanj. Poleg tega pa mi je konec 2011 res malo pozno. Imam že poln kufer tega malega 2 sobnega stanovanja brez balkona in bi rada jeseni pričela delat na 2.user posted image , tako da bomo do poletja (če bo šlo vse po sreči) rabili novo stanovanje.
V glavnem, včeraj sem malo pogledala in prav ni stanovanja, ki bi si ga šla ogledatuser posted image . Bi tako rada ostala v Šiški. Se mi zdi seljenje iz Šiške v npr. Moste ali za Bežigrad, kot da bi se iz domače Izole v Ankaran preselila.
Terida, kakšne so tvoje izkušnje: se splača sploh it na ogled stanovanja, če ni na netu slik?

San, tudi tebi hvala za čestitke, pa super, da je Izabela boljše. Upam, da se v torek vidimo na srečanju!!  In upam, da bo vreme, ker če ne bo treba prestavit.

Lona76, tudi tebi hvala. In user posted image user posted image user posted image za taščo. A je tajka lepo prenesla, se ni nič nalezla? Nekateri ljudje so pa res nemogoči n neodgovorni. Moj prijatelj ima npr. zelo alergične otroke in jih zato sploh ne daja mami ali tašči v varstvo, ker se jim ne da dopovedat, da so npr. alergični na jajca in arašide in da je treba pazit in etikete brat...


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

clock-img

05.06.2009, 09:09

clock-img

Zofy

pencil-img

2416



user posted image user posted image   Srečanje v Mostecu, 9. Junija ob 17h:  user posted image user posted image

Zofy

Dinki

Terida

 
Lona76

Joži79

Ursi2

San (mogoče)




Kje pa se potika gospa Pomlad? Nje še nisem srečala, pa je iz Lj. Pomlaaaaad, javiiii seeeeeee user posted image


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

clock-img

05.06.2009, 12:29

clock-img

Špela100

pencil-img

1091

Zofy tudi jaz z zamudo, pa vendar iz srca, vse najboljše za tvoj rojstni dan. Pa da se ti uresničijo vse želje, od stanovanja do še enega dojenčka.

San o šuhhh, sem se prav odahnila, da nisem samo jaz edina čudna user posted image , ki otroke k sebi tišči in se brez njih ne premakne nikamor...ha, ha...ja veš sem bila nekaj časa samohranilka in je hčerka šla z mano povsod, od frizerja, zdravnika, na banko, občino, v šoping...skratka povsod in mi je to zdaj ostalo...
sem prava mama koklja....user posted image user posted image joj....

Terida kako si? Se počutiš ok?

Lona76...ja ti, ti tašča...ma folk res ne misli nič...pa še Taja tako občutljiva pikica mala...jaz bi ekplodirala user posted image

zdaj pa šibam kuhat, delat...ma ne zmanjka

clock-img

05.06.2009, 12:51

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

San o šuhhh, sem se prav odahnila, da nisem samo jaz edina čudna user posted image , ki otroke k sebi tišči in se brez njih ne premakne nikamor...ha, ha...ja veš sem bila nekaj časa samohranilka in je hčerka šla z mano povsod, od frizerja, zdravnika, na banko, občino, v šoping...skratka povsod in mi je to zdaj ostalo...
sem prava mama koklja....user posted image user posted image joj....



no, pa smo že 3, ker včasih se prav zavedam, da sem prava "levinja".......vse povsod jih vlečem

clock-img

05.06.2009, 21:03

clock-img

Špela100

pencil-img

1091


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

San o šuhhh, sem se prav odahnila, da nisem samo jaz edina čudna user posted image , ki otroke k sebi tišči in se brez njih ne premakne nikamor...ha, ha...ja veš sem bila nekaj časa samohranilka in je hčerka šla z mano povsod, od frizerja, zdravnika, na banko, občino, v šoping...skratka povsod in mi je to zdaj ostalo...
sem prava mama koklja....user posted image user posted image joj....



no, pa smo že 3, ker včasih se prav zavedam, da sem prava "levinja".......vse povsod jih vlečem



Ja Aleži dobro si to napisala LEVINJA...ha, ha no smo že tri "čudne"...user posted image user posted image ...user posted image user posted image
Lahko bi ustanovile klub user posted image

clock-img

05.06.2009, 21:41

clock-img

pomlad08

pencil-img

1040

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

San o šuhhh, sem se prav odahnila, da nisem samo jaz edina čudna user posted image , ki otroke k sebi tišči in se brez njih ne premakne nikamor...ha, ha...ja veš sem bila nekaj časa samohranilka in je hčerka šla z mano povsod, od frizerja, zdravnika, na banko, občino, v šoping...skratka povsod in mi je to zdaj ostalo...
sem prava mama koklja....user posted image user posted image joj....



no, pa smo že 3, ker včasih se prav zavedam, da sem prava "levinja".......vse povsod jih vlečem



Ja Aleži dobro si to napisala LEVINJA...ha, ha no smo že tri "čudne"...user posted image user posted image ...user posted image user posted image
Lahko bi ustanovile klub user posted image



I'm in! user posted image

Kako ste? Pri nas je v telem izpitnem obdobju kar crazy. Sem si nabasala po 2 al pa 3 izpite na teden, pa se nimam kdaj učit.

Zofy, sem vesela da si se spomnila name, ampak zaenkrat še nič ne obljubim za srečanje, ker ponavadi popoldne mož prevzame joba da se jaz vsaj kakšno urco učim. Moram še preštudirat moj urnik za naslednji teden, pa bom videla kakšna gužva bo v torek. Ma je pa fajn z otročkom študirat, k se lajf sploh ne vrti okol izpitov tako kot se je pred dvemi leti ... Mi je tok hecno k zdele niti tega še ne vem, na katere vse izpite moram it drug teden. Pa učim se 100x bolj učiinkovito kot prej.

Drugače smo pa fajn, Job se počaaaaaaaaaaasi uči hodit in hitro pobira besede - med drugim zna že rečt šit!!!user posted image disaster ej, bo treba začet že pazit kakšne kvasam pred njim user posted image

lepo se imejte čez vikend. mi mamo en piknik, ampak mi glih mož prav da bo gnilo vreme al kaj? beda.

lp

clock-img

07.06.2009, 08:52

clock-img

aleži

pencil-img

1903

user posted image En sončkast pozdravček iz Obale in da se dvignemo malo gor. user posted image Kako ste?

Danes bomo kar izkoristli vreme, saj je kar lepo in upam tudi toplo.

Špela100...čakam na tvojo potrditev user posted image na fb

lep pozdravčke.....me sara vleče, da gremo ven

clock-img

07.06.2009, 10:28

clock-img

Joži79

pencil-img

159

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100


IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Špela100

San o šuhhh, sem se prav odahnila, da nisem samo jaz edina čudna user posted image , ki otroke k sebi tišči in se brez njih ne premakne nikamor...ha, ha...ja veš sem bila nekaj časa samohranilka in je hčerka šla z mano povsod, od frizerja, zdravnika, na banko, občino, v šoping...skratka povsod in mi je to zdaj ostalo...
sem prava mama koklja....user posted image user posted image joj....



no, pa smo že 3, ker včasih se prav zavedam, da sem prava "levinja".......vse povsod jih vlečem



Ja Aleži dobro si to napisala LEVINJA...ha, ha no smo že tri "čudne"...user posted image user posted image ...user posted image user posted image
Lahko bi ustanovile klub user posted image



Tud jaz malo spadam tz zraven. Drgač itak človk nikamor ne pride... Dons sva šla tud volit skup. So se hecal da so njemu pozabli obvestilo poslat user posted image .

Mam pa na hitr eno vprašanje? A v Mostecu se dobimo na piknik placu, al kje?

< Sporočilo je popravil Joži79 -- 7.6.2009 10:29:46 >

clock-img

07.06.2009, 19:45

clock-img

Lona76

pencil-img

1282

Dober večer!

Vikend smo preživeli. Evo Taja je že začela kašljati. V torek prideva, če bo v redu. Matr tašči bom vrat pregriznila. Sem ji rekla, da upam, da ne bo Taja zbolela in mi je rekla da se tast še nikoli ni od nje nalezu user posted image . Mislim kako lahko primerja tasta in Tajo? Pa pri njej je pa res njena pamet povezana z barvo njenih las. Ma hudič babji ne morm druzga rečt. Upam, da ne bo hujšega. Ma sem besna za znort. Pa sej hitr se spuca zdej. Bomo videli, če bo začela hropst. Pa še njena P je na dopustu. Klinc sem rekla da jo bo pa ona vsak dan k pediatru vozila pa venotlin dajala. Matr to pa zih ne bo hotla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka NČK bi tudi lahko prišla na srečanje. Kje pa je kaj gospa tršica?

Danes sem sanjala da je Taja shodila. Žal sem samo sanjala user posted image .

Drugače pa pri nas ni nič novega. Taja že kar nekaj pove. Veliko v svojem jeziku, katerega jaz razumem. Ugotovila sem, da so očitno babice res tok dolgočasne da raje večino dopoldneva prespi ko je z njimi, ker čez vikend je spala pol toliko kot spi pri babicahuser posted image . Kot bi se zavedala, da mora ta čas izkoristit ko smo skupaj.

Jutri zjutraj mož pelje Tilna, ker gre z vrtcom za 5 dni v gusarsko deželo v Savudrijo. Ja fanta bomo kar pogrešali. Dva dni nam bo pasalo, potem pa  ga bomo začeli pogrešati. Sploh da se spočijemo po tem vikendu, ker ni nič ubogal in je bil nagajiv k 1000 hudičev. Jst ne vem a ga je tok polna luna metala.

Grem zdej po kamilce da jih bom Taji kar takoj na prsi dala pol pa glavo umit, ker jutri je spet služba.

clock-img

08.06.2009, 08:14

clock-img

terida

pencil-img

720

Zofy: Jaz bi vama svetovala, da začneta čim prej hodit na oglede. Navadno se stanovanje išče pol leta, tako da kar korajžno. Glede stanovanj brez slike pa tako: če pokličeš agencijo, te ne stane nič. Vprašaj jih vse kar te zanima, da že brez ogleda ugotoviš ali vam ustrezalo. Midva sva najprej stanovanje iskala sama preko oglasov na internetu, potem pa sem od bivšega sošolca dobila številko nepremičninarke, ki je njemu pomagala najti stanovanje. Je ni mogel prehvalit. No, zdaj iščeva preko nje oz. ona išče namesto naju. In potem se enkrat na teden dobimo in gremo na oglede, za katere se vse ona zmeni. Zelo priporočam tak način, ker ti vzame veliko manj časa (provizijo pa poberejo tako ali drugače). Ko se jutri dobimo, ti lahko povem kaj več in ti dam tudi njeno številko (če boš hotela, seveda). Aja, pa še to: to stanovanje, ki ga bova zdaj verjetno vzela, na internetu nima slike, pa je tako urejeno in obnovljeno, kot bi bilo novo - nikoli ne veš.

Lona76: upam, da je s Tajko vse ok - par user posted image user posted image user posted image za vsak slučaj. Takih ljudi jaz res ne razumem, pa saj bi lahko vedela, da je revica že skozi nekaj bolna in bi bolj pazila! In potem jo s svojim možem primerja user posted image user posted image user posted image

Srečanje: mogoče pride tudi TamaraV z Lano - saj se je še spomnite? Sicer pa Joži79, kolikor razumem, se dobimo na piknik placu, ja.

Špela100: hvala, jaz sem ok. Sicer sem opazila, da sem nekam jokava oz. ekstra čustvena, kar prej nisem bila user posted image , a zgleda da paše zraven. Prejšnjo nosečnost mi hormoni niso čisto nič niso nagajali, res. V soboto pa sem bila pri frizerki in sem se morala prav zadrževati, da nisem jokala kar tam pri branju Jane user posted image

Pomlad08, kako si ti pridna! user posted image Držim pesti za izpite in upam, da se jutri vidimo.

Pa še nekaj o govoru: saj ne, da se ravno sekiram, a mi ni čisto vseeno, da Erika zadnje čase zelo malo govori oz. je vse postalo da-da in ga-ga, čeprav je pred časom že bolje govorila. Dobro, še vedno je suverena pri mama, tata, amam, papa, nana ipd. samo se mi zdi, da se ni v zadnjem mesecu naučila kaj dosti novega oz. je še slabše kot je bilo. Pa se mi ne zdi, da je problem v tem, da bi ji vse želje brala iz oči, ker večino časa sploh ne razumeva kaj hoče povedat. A se to še komu dogaja? user posted image

clock-img

08.06.2009, 12:17

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: terida


Srečanje: mogoče pride tudi TamaraV z Lano - saj se je še spomnite?




predlagaj ji, da naj pride še na Obalo na srečanje 27.6 ali pa naj se kaj ogalsi na forumu user posted image

clock-img

08.06.2009, 12:19

clock-img

aleži

pencil-img

1903

IZVIRNO SPOROČILO: Lona76


Skratka NČK bi tudi lahko prišla na srečanje. Kje pa je kaj gospa tršica?



ogalsi se kaj user posted image user posted image user posted image  ste doborošli v Izoliuser posted image user posted image

clock-img

08.06.2009, 12:19

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Dinki, kako je bilo v Parizu??? Kaj je rekel Titek ko je vaju videl!!!

clock-img

08.06.2009, 13:35

clock-img

Ursi2

pencil-img

1169

Živjo, punce!
In spet nov teden! user posted image
Če mene kdo vpraša, tile vikendi velk prehitro minejo!!!!!!!!!!

Mi smo fajn. Čeprav smo v petek popoldan in celo soboto delali. No, zdej je blo velk bolj fizično. Smo mogli tla pod mašino ven zbit in na novo betob vlit. Sem še jz pomagala štemat. Je kr mal pasalo. Ampak, je pa to ziher kr bolj moško delo. No,  včeri pa smo imeli malo izlet v LJ. Smo srečali tudi  Eriko,Terido in njenega dragega!! Ful lušni ste!!!!!
l
Sem prišla malo do nove garderobe. Je bil zadnji čas. Ne vem, kaj delam, ampak vse hlače imam strgane na kolenih. Hm, sem kot moja 5-Letna nečakinja, ki ima vse hlače tudi na kolenih strgane, ker jee itak več na kolenih kot pa da bi normalno hodla.

Ampak potem, ko smo pa prišli domov, smo pa uspeli še za kako uro na sprehod it.

Morem vam pa povedat, da sem se včeraj odločla, da boma končala z dojenjem. No, vsekakor se Luka s tem ni najbolj strinjal,ampak res sem imela dost. Sej mi je ful fajn dojit zvečer in je res lepo, ko se je privil k meni in se je dojil. Sam tako kot je bilo zdej kake 3 tedne, je pa noro. Sem že skor sede spala na koncu. Ker vsaj 3 ure na noč ni spal. Pa je zaspal med dojenjem in sem vsatla, da bi ga dala v posteljo, je bil že jok. Karkoli sem delala, ko ni spal in se je hotel dojit.
Sem si pa sama sebi rekla, ad nekje do 16 meseca bi rada ukinala dojenje. In včeraj sem si rekla,da enkrat bo treba in potem zvečer ni bilo dojenja. Seveda je bil jok ene 20 min, potem pa je počasi zaspal. In je spal prvo rundo do 1, potem pa je bil jok in sem ga nosla ene pol ure in je potem le zaspal nazaj, vendar samo dokler, da ga nisem dala v posteljco. Ker takrat se je seveda takoj zbudil. In sem ga potem dala na kavč in je tam spal, jz pa sem zraven ležala, da ne bi dol padel, ker se tako premetuje. In sem do ene 4-ih uspela, da je spal, potem pa se je spet začel jokat in se je jokal skor 45 min. Mi je bilo ful grozno in težko, vendar sem vztrajala. Pa sem ga dala v posteljo in je ene 20 min spal. Jz sem se glih fajn vlegla in že malo dremala, ko se je zbudil. Potem sem ga pa do 6-ih nosla in je spal na meni. KO sem se sam pripravla, da bi se vsedla ali vlegla, je bil že jok. No, ob ene 6-ih pa  sem se vsedla in je potem do 7-ih spal na meni, potem pa sem se jz mogla spravit v lužbo in sem ga dala v posteljo in je gospodič lepo spal. In je baje ob 8.30, ko je moj z dedijem govoril, še spal.user posted image

Sem dans taka čist zmedena in zaspana. Sploh ne vem, kk sem se pripeljala v službo. Sem mogla it neki ene plakate še iskat zjutraj in sem mogla čakat, sem skor zaspala zraven.

No, morem pa pohvalit Lukana, da ej pa včeri skor do 9-ih spal. Pa jz tudi, oz do 8-ih, pol sem pa ležala in ga gledala in občudovala.user posted image

Mi je bilo pa tako težko včeri, da sem se pol kr jokala cel večer. Moj že ni vedel, kaj naj še nardi, da bi me potolažil. Sej vem, da je brez veze, sam res sem se  oz se še vedno počutim, ko da sem ga na cedilu pustila. Da sem se mu izneverila in ful me je strah, kako bo danes, ko bom prišla domov.

Drgač pa se pri nas dogaja skoz. Moj dragi dela hiško. Pa je nardil za vsak slučaj malo večjo, če bi ga slučajno kdaj nagnala, da bi imel kje spat.user posted image user posted image user posted image

Moja tašča seveda ne more iz svoje kože in mojga kr naprej spRAšuje, če bo že končno še kak user posted image . Me prav razkuri. SEj vem, da si želi, sam ko bo kaj in ko nama bo do tega, da bi ona vedla, bo že zvedla. GRRRRRRRR


No, ko ste se punce pogovarjale, da ste ko levinje. Še ena, ki se vam pridružuje.Tudi jz ga imam povsod zraven. Na pevske sem pa tudi nehala hodit, ker mi je škoda časa, da ga ne bi z Lukijem preživela. Prav tako gre povsod z mano : na banko, v knjižnico, v trgovino, na volitve, še k zdravniku, tud h ginekologu. Pa prav uživam. Sicer mojmu res že pol leta obljublja, da boma končno si vzela kako uro ali dve za sebe in šla kam v kino ali kaj podobnega, pa se kr ne morem pripravit do tega. Mi je kr težko in že najdem kak izgovor.user posted image


San, super, da vam gre na boljši!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se bo vse poštimalo!!!!!

NIč, zdej pa morem it še kaj nardit!!!!!!!

clock-img

08.06.2009, 16:12

clock-img

mumu

pencil-img

806

Samo na brzaka.

Mi smo na pediatriji v Novem mestu, Tia im avirusno angino, tako da imamo že od sobote polni paket user posted image user posted image user posted image user posted image . Če bo vse prav bova v sredo ali četrtek že doma, srčno upam, ker imam za spat en "vrhunski" ležalnik, tako da sem super spočita. Zdele sem malo doma, da se vsaj stuširam in lase operem potem pa bova mela z user posted image  smeno.
V službi so pa itak vul navdušene k sem peti delovni teden že začela z bolniško,... pa kaj jim morem, sej sem jim povedla da bom po vsej verjetnosti velikokrat doma.

Uživajte na sončku, se javim , ko pridemo kompletni domov.

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

clock-img

08.06.2009, 18:02

clock-img

Zofy

pencil-img

2416





user posted image user posted image   Srečanje v Mostecu, 9. Junija ob 17h:  user posted image user posted image

Zofy

Dinki

Terida

 
Lona76

Joži79

Ursi2

San (mogoče)

TamaraV (mogoče)

Pomlad08 (mogoče)


Evo nas, pa se je kar naredil lep spisek.user posted image Upam, da nas pride vsaj 2/3. Za tiste, ki še niste bile v mostecu priporočam nekaj za ogrnit, ker je to v gozdu in zna kar zahladit. tam je peskovnik in bo po vsej verjetnosti moker, otroci pa bojo itak silili vanj, tako da tudi priporočam nekaj za preoblečt za otročke.


Upam, da uspem priti do 17h, bom prišla s kolesom, tako da upam, da 15min akademskih velja user posted image

Ursi2,
a prideš? Še vedno potrebuješ navodila?








_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.

clock-img

09.06.2009, 07:51

clock-img

terida

pencil-img

720

mumu, ena flota user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Tio! Upam, da boste čim prej doma, verjamem, da je tečno bit v bolnici cele dneve...

Zofy, Ursi je zadnjič, ko sva se srečali, rekla da pride in da računa na tvoja navodila, tako da jih ti kar pošlji.

Se vidimo popoldne!

clock-img

09.06.2009, 09:03

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Dober dan punce user posted image
Da se na hitro javim, dolgo me ni bilo na tej temi.
Mumu se moram tebi prva oglasit. Želim Tii čimprejšnje okrevanje! BOlnica je res napor, predvsem za mamice, upam, da kmalu prideta domov! Kar pa se tiče službe... veš, kaj lahko poveš v službi? Da si zmagala! Šele peti teden na bolniško?! Draga moja, jaz če sem 14 dni v službi, je že pravi rekord in že sama nekak pričakujem, da bo spet kaj udarilo. V povprečju sem pol meseca v službi, pol na bolniški.
Dinki gospa, čestitke za poroko! Sem pogledala fotke za FB, ti moram povedat, da si prelepa ženska in da bi te jaz na mestu tvojega dragega čuvala kot suho zlato! Titka sem tudi videla v M katalogu, srček je res. user posted image  Povej nam, kako je bilo v Parizu? Sta uživala?
Drugače ne vem, kaj bi še pokomentirala, sem se malo zgubila. Bom povedala malo o nas.
Julija še ni shodila, upam pa da bo kmalu!
Dojit sva se nehali 9.5. in sem presrečna! Dan zmage smo takrat slavili tako in drugače. user posted image
Spi še vedno ne, sem se navadila, kak dan pa je malo bolje kot npr. današnji.
Je prava navihanka, vse doseže, ljubosmna na Dominika, če se stisne k meni, skratka mali hudiček. Najbolj sem jezna nanjo, ker tepe Dominika, tepe mene, atija, vse. Dominik jo sicer nazaj, ampak zdaj sva zmenjena, da jo prime za roko in ji reče, da se to ne sme. In kr pali, samo je tako naporno,v sakič znova govorit, to se ne sme, tega ne delamo....Kdaj bo že konec te faze? A vaši kej tepejo?
V vrtec Julija ful rada hodi, komaj čaka, obe vzgojiteljici je posvojila in se prav stiska k njima. user posted image
Zdaj sva doma, je na amoksiklavih, ima spet začetek nekega bakterijskega vnetja dihal. Jutri imava kontrolo, potem bova pa vidli, kako naprej.
No toliko za zdaj od mene!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem