cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Avgust 2022

clock-img

01.03.2022, 19:44

clock-img

JackieO

pencil-img

800

Ok, bom poskusila jutri preko compa. 😏

clock-img

02.03.2022, 09:24

clock-img

Inčika2

pencil-img

124


Srce11 samo to bom rekla, ne želi si biti na našem mestu in samo upaj, da kdaj ne boš imela rizične nosečnosti. Samo to bom rekla, ostalo so že vse punce napisale. 

Sončektvoj se strinjam tudi jaz bi se pridružila tej  skupini. Morm priti pa do računalnika... 
Lep sončen dan 🌞

IZVIRNO SPOROČILO: srce11

Lep sončen pozdrav vest skupaj.
Sem ravno zasledila to temo o bolniškem stažu, pa me nekaj zanima. Vedno več berem, kaka se vse odločate za bolniško, da ste že od drugega tromesečja doma, nekatere še prej, da delate samo 4 ure na dan ali pa celo, da ste celotno nosečnost doma. Zakaj se za to odločite? Jaz pričakujem prevega otroka in mi niti na misel ne pride, da bi to izkoriščala in ostala doma. Kot prvo bi imela slabo vest glede delodajalca, da mu kar naenkrat rečem, zdaj pa bom ostala doma, kot drugo pa saj nisem bolana, sem samo noseča in mi je prav lepo hodit v službo, da sem aktivna, se vsak dan kredim in delam še naprej.
Seveda imam tudi jaz krče in občasne slabosti, kot ve opisujete, tudi starejša nosečnica sem, ampak res ne vidim smisla v tem, da bi ostajala doma, zato me zanimajo vasito resnični razlogi za to.



clock-img

02.03.2022, 16:46

clock-img

vesna91

pencil-img

68

Jaz bi se tudi pridružla, sam morem prit do compa. Tukaj tudi jaz ne najdem privat sporočila. 

clock-img

03.03.2022, 21:15

clock-img

nina mama

pencil-img

12

tudi meni ne uspeva dobit zs😆. ...

clock-img

04.03.2022, 09:11

clock-img

sončektvoj

pencil-img

172

Nina mama, Inčika, sem vama poslala link na zs.

clock-img

30.03.2022, 11:05

clock-img

sončektvoj

pencil-img

172

Nina mama, Inčika če bi se še vedno rade pridružile klepetu in vaju jezi, mi lahko tudi pošljeta email in vaju tako dodam.

Drugače pa upam da sta obe vredu user posted image

clock-img

30.03.2022, 12:17

clock-img

nina mama

pencil-img

12

Sem že hotela napisati če ste se prav vse odstranile drugam. 😆 Ker jaz ni šans da bi mi ratalo. 😆 bom provala poslat na zs email

clock-img

30.03.2022, 12:25

clock-img

sončektvoj

pencil-img

172

Čvekamo dalje tam na chatu ja user posted image Se dogaja kar, ampak smo hvalabogu vse vredu. Ti mi kar napiši email, pa te bom probala dodat.

clock-img

30.03.2022, 12:29

clock-img

Freya6

pencil-img

28

Lahko prosim dodaš še mene? Hvala 😊

clock-img

30.03.2022, 12:32

clock-img

sončektvoj

pencil-img

172

Sem ti poslala na ZS link. Dela pa samo 1 dan, tak da moraš danes poskusit.

clock-img

31.03.2022, 22:13

clock-img

Inčika2

pencil-img

124

Sončektvoj ti pišem, samo da pridem do računalnika. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem