cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Vlažilec zraka

clock-img

05.02.2021, 07:05

clock-img

LoniRR

pencil-img

908

Želela bi kupiti vlažipec zraka pa me zanima katerega priporocate?

clock-img

29.04.2021, 08:13

clock-img

mojcy1

pencil-img

62

Sicer nimam odgovora.. Imam pa isto vprašanje.. In se.. Koliko vlage se v resnici priporoča v prostoru, kjer spi otrok (in temperatura)? 

clock-img

05.05.2021, 22:42

clock-img

Polonis

pencil-img

1

Zdravo, priporocajo vlago med 40 in 60%.


Jaz prodajam novi vlažilec zraka, uporabljen manj kot en mesec, če vas zanima javite.
Vlažilec zraka Philips HU4803/01
Samodejni nadzor in tehnologija pametnega izhlapevanja. Philipsov vlažilnik zraka natančno odpravlja suh zrak. Enakomerno porazdeli vlažen zrak po prostoru in zagotavlja raznašanje 99 % manj bakterij v primerjavi z ultrazvočnimi vlažilniki.
Priporočena velikost prostora: 25m²Zmogljivost vlaženja: 220 ml/hProstornina zbiralnika za vodo: 2 LČas delovanja: 8 urSenzorji kakovosti zrakaSenzor vlažnostiRaven hrupa: 26 dB v tihem načinu
Še v garanciji, kupljen 18.2.2021. Prevzem v Ljubljani.

clock-img

10.05.2021, 10:34

clock-img

MacB

pencil-img

233

Dejansko to kupujete? user posted image

clock-img

10.05.2021, 20:11

clock-img

mojcy1

pencil-img

62


Kaj pa cena? 
Ja.. Pri nama je problem prenizka vlaga..  Pozimi, ko kurimo je groza.. Imam v tem času tudi težave s suho kožo... Glede na rok v decembru... Bom potrebovala... 

IZVIRNO SPOROČILO: Polonis

Zdravo, priporocajo vlago med 40 in 60%.


Jaz prodajam novi vlažilec zraka, uporabljen manj kot en mesec, če vas zanima javite.
Vlažilec zraka Philips HU4803/01
Samodejni nadzor in tehnologija pametnega izhlapevanja. Philipsov vlažilnik zraka natančno odpravlja suh zrak. Enakomerno porazdeli vlažen zrak po prostoru in zagotavlja raznašanje 99 % manj bakterij v primerjavi z ultrazvočnimi vlažilniki.
Priporočena velikost prostora: 25m²Zmogljivost vlaženja: 220 ml/hProstornina zbiralnika za vodo: 2 LČas delovanja: 8 urSenzorji kakovosti zrakaSenzor vlažnostiRaven hrupa: 26 dB v tihem načinu
Še v garanciji, kupljen 18.2.2021. Prevzem v Ljubljani.



clock-img

02.06.2021, 22:06

clock-img

Tasykaa RR

pencil-img

246

mojcy1 jaz bi na vašem mestu najprej probala z mokrimi brisačami na radiator, in pa te obešanke za radiator pozimi. Pač jaz bi vse probala preden kupim neko drago stvar po možnosti pa ni efekta od nje 🙈  

clock-img

29.07.2021, 08:10

clock-img

behotline

pencil-img

1

I really like what Nigel said to Angelia in the film.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Choice is a very interesting thing, and when you make a choice, it also means that you will lose something very pity.
business voip service
A very interesting website

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem