Maternični vrat (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Maternični vrat (25.4.2007 16:45:09)

Me zanima kaj pomeni,če je maternični vrat zelo mehak?imma veliko možnost za prezgodnji porod in danes je rekla g da je zelo mehak in mi je prepovedala spolne odnose,hojo itd




bskrle -> RE: Maternični vrat (25.4.2007 16:55:33)

 Da se krajša in odpira.
Koliko si pa noseča?




Anonimen -> RE: Maternični vrat (25.4.2007 16:59:02)

Ravno danes 29 tednov.Če je imela kakšna tudi takšno "diagnozo" v kolikšnem času ste rodile ?Sicer imam občasne popadke tudi,ampak me ni poslala v P,je rekla da naj jemljem buscopan in pijem magnesol,da se več ne da narediti[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




lelaval -> RE: Maternični vrat (25.4.2007 21:29:38)

Uživaj čimveč magnezijevih šumečih tablet in privošči si obilo počitka (meni je G dejal, da sedenje ni počitek) - torej leži koliko se le da.




duhica -> RE: Maternični vrat (25.4.2007 22:43:30)

Meni je okrog 20. t rekla, da je vrat rahel, da naj počivam(ne strogo ležanje), nič dvigovanja. No, še vedno skačem okrog z velikim trebuhom (33t), ker se je stanje do naslednjega pregleda popravilo. Rekla pa mi je tudi, da je bilo to zaradi vnetja, ki sem ga od začetka imela skoraj neprestano. Tako da res počivaj, pij magnesol in misli pozitivno! Sicer pa tudi če rodiš, ni več grozne panike, je pa vseeno bolje, da bebica čimveč časa raste na varnem.

Želim ti vso srečo!




Stran: [1]