|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maternični vrat
25.4.2007 16:45:09   
Anonimen
Me zanima kaj pomeni,če je maternični vrat zelo mehak?imma veliko možnost za prezgodnji porod in danes je rekla g da je zelo mehak in mi je prepovedala spolne odnose,hojo itd
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maternični vrat
25.4.2007 16:55:33   
bskrle
 Da se krajša in odpira.
Koliko si pa noseča?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maternični vrat
25.4.2007 16:59:02   
Anonimen
Ravno danes 29 tednov.Če je imela kakšna tudi takšno "diagnozo" v kolikšnem času ste rodile ?Sicer imam občasne popadke tudi,ampak me ni poslala v P,je rekla da naj jemljem buscopan in pijem magnesol,da se več ne da nareditiuser posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maternični vrat
25.4.2007 21:29:38   
lelaval
Uživaj čimveč magnezijevih šumečih tablet in privošči si obilo počitka (meni je G dejal, da sedenje ni počitek) - torej leži koliko se le da.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maternični vrat
25.4.2007 22:43:30   
duhica
Meni je okrog 20. t rekla, da je vrat rahel, da naj počivam(ne strogo ležanje), nič dvigovanja. No, še vedno skačem okrog z velikim trebuhom (33t), ker se je stanje do naslednjega pregleda popravilo. Rekla pa mi je tudi, da je bilo to zaradi vnetja, ki sem ga od začetka imela skoraj neprestano. Tako da res počivaj, pij magnesol in misli pozitivno! Sicer pa tudi če rodiš, ni več grozne panike, je pa vseeno bolje, da bebica čimveč časa raste na varnem.

Želim ti vso srečo!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nova knjižica Hura! Nosečka
Nova knjižica Hura! Nosečka Baby Centra prinaša več kot 40 kuponov in izjemne popuste, tudi do 20 % pri nakupu prvih voz...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




facebook
watershine

ali uporabljate facebook

da, že dougo (39%)

da, pred kratkim sem ga začela uporabljati (17%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!