Iz mobitela na simobil (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


srursa -> Iz mobitela na simobil (16.10.2007 9:44:27)

Ali ima kdo izkušnje o tej novi simobilovi ponudbi:
Zamenjaj operaterja, ne številke!Hvala.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Iz mobitela na simobil (16.10.2007 9:54:30)

Že stara akcija. Jaz sem raj vzela novo številko. Drugač pa lahko obdržiš tud svojo. Moj je pa sam 041 zamenjal za 040 k je bla frej številka.




Tinky -> RE: Iz mobitela na simobil (16.10.2007 10:00:35)

Moj mož je menjal operaterja, ne da bi menjal številke. Še vedno ima 041




tikatoka -> RE: Iz mobitela na simobil (16.10.2007 11:50:00)

Ja zadeva je preprosta, lahko obdržiš svojo številko, lahko si izbereš novo in vse ki jih imaš v imeniku obvestijo o tvoji novi številki.




moci -> RE: Iz mobitela na simobil (16.10.2007 11:51:21)

zdaj vse super deluje. samo številko preneseš na simobil. prej je bil še nek vmesnik, ker je mobitel nagajal. moj se tudi seli. končnoooo. bom imela pol manjši račun[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




vrabček -> RE: Iz mobitela na simobil (16.10.2007 13:48:46)

Pred kratkim sem menjala iz Si mobila na Mobitel - zaradi slabo pokritega Si.mobil omrežja pri nas doma. Sem pa obdržala številko 040, sam prenesejo.

Lp




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 10:58:18)

vrabček, kako to da si menjala si.mobil za mobitel?
ponavadi je ravno obratno. jaz sem že od začetka na mobitelu in ne vem kaj naj.
se mi zdi, da imam vedno višje stroške, ampak ne govorim ful več.
veliko jih poznam, ki so ali bodo šli na simobil. zdaj pa čakam, če se jim bo splačalo.




Anonimen -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 11:04:00)

Jaz imam 3x manjši račun odkar sem ne simobilu. Resno.




buči -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 11:19:23)

A kdo ve, kako je z zakodiranimi telefoni? Moj je kupil telefon pri mobitelu v akciji, je zakodiran le na mobitelovo omrežje, zdaj mu je pa aneks potekel, pa bi šel na simobil.




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 11:24:40)

ne morem verjet.
kako dolgo si na simobilu? kater paket imaš? in katerega si imela na mobitelu?






Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 11:26:31)

buči, to se ne sme. mislim, odkodirati telefonov.
moj dragi ga je enkrat nesel enemu tipu, ki ga je našel v salomonovem oglasniku. 2 leti nazaj je dal 2.000 Sit.





buči -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 11:34:32)

Pa saj odkar je nov zakon baje mora operater odkodirat telefon, ker po preteku aneksa ni več delni lastnik telefona, a ni tako?
Jaz imam smart 1 + opcija mobilni. Govorim še več kot prej pa imam (sicer še vedno 50 evrov) manjši račun za vsaj 20 evrov. Nimamo stacionarca in se mi pozna vsak tak pogovor.




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 12:00:57)

imaš prav. pri tistem stavku, da se to ne sme, mi je izpadel en smeško. tale:
si bila prej pri mobitelu? in če si - kateri paket si imela tam.
kaj je s tistimi, s katerimi se največ pogovarjaš? so tudi oni na simobilu?





buči -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 12:38:05)

Pri mobitelu sem imela družinski paket. Večina zdaj je še na mobitelu. Ma res se splača.

Kako je torej z odkodiranjem? A greš pač na Mobitel in ti uredijo?




Tanayya29 -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 12:43:14)

jaz sem pa šla nazaj na mobitel,pa imam manjši račun.
Se mi zdi,da je odvisno,koga kličeš.Jaz mam še zmeraj skor vse,ki so na mobitelu....




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 12:56:26)

moj dragi je odkodiral telefon pri enem tipu. verjetno na črno.
ne vem če je pametno iti kar na mobitel in reči da naj ti ga odklenejo.
poglej v salomonov oglasnik - je ogromno teh, ki ponujajo take storitve.
in čeprav zdaj največ govoriš z mobitelovimi naročniki, imaš še vedno nižji račun? mislim, se res splača?





Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 12:57:41)

iz simobila si šla?
kateri paket si imela na simobilu? in kaj imaš zdaj na mobitelu?





kalbo -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:05:54)

Zaklenjen telefon ti morajo na zahtevo odklenit.

Kar se tiče pa Simobila....mal dnarja mal muske.




Anonimen -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:14:12)

Na mobitelu sem imela študentski račun, na simobilu imam pa orto smart, opcijo mobilni. Kličem večinoma na mobitel in stacionalni, zadnje čase pa tud dost na simobil k so vsi prešaltal. In zdej ta mesec sem res mela ful nizek račun k sm večinoma na simobil klicala.

Kar se pa tiče razlike v kakovosti...jst jo ne opazim. Je pa res da mam tel. za telefonirat in kkšn sms poslat in ne še za miljon drugih stvari. Lovita mi obadva povsod kjer se gibam, ven me ne meče....
V glavnem zadovoljna. Pa še tel. sm ful poceni kupla dve leti nazaj k sm prešaltala in mi še vedno super dela. Sodelavec je kupil istega pri mobitelu ga je mogu že menjat.
Če bo pa kdej mobitel cenej bom šla pa do njih, nism navezana na podjetje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] , tist k je cenej...tam sm jst[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] .




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:26:09)

Hvala za info.
Kako mal dnarja mal muske na Simobilu? V kakšnem smislu.





Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:30:11)

Tudi jaz načeloma ne izbiram telefona glede na operaterja. Res pa je, da nisem zahtevna. Ampak se mi zdi, da je imel Simobil večjo in bolj zanimivo ponudbo telefonov. Čeprav se zadnje čase tudi Mobitel prebuja. Tukaj bi nam prav prišlo kakšno bolj strokovno, moško mnenje. ;)
Tako kot ti Karin24 - kličem, sms-am. Še nikoli se nisem na i-net priklopila. Ampak me ima, da bi se. :)
Bom prej rabila kakšno uro za uvajanje. In za cene ne vem kako je. Me bo potem kap na koncu meseca. Joj!





cukr07 -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:31:29)

Ja po novem telefoni ne smejo bit več zakodirani. Jaz sem mojga kupila avgusta pri Mobitelu, pa ni bil več zakodiran.




kalbo -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:36:33)

Kako mal dnarja mal muske na Simobilu? V kakšnem smislu.


V smislu pokritosti. Sam te razlike ne opaziš, če se giblješ vedno v urbanem okolju. Če je tako, pol izbira ni težka vzameš tistega, ki je ugodnejši...itak[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Če imaš pa gibanje izven urbanega okolja, te pa Simobil zagotovo razočara, preverjeno.

Vedno je pa pri meni tako, da bom pač zagovarjal firmo, ki mi daje plačo, a ne. Sam to glede pokritosti je pa res, ma tast težave.




Tanayya29 -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:39:53)

No,zdj grem pa probat,kok so zaklenjeni.
Jaz imam pri mobitelu paket itak,pri simobilu pa sem mela orto smart,pa imam pri mobitelu manjši račun[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].
Drugače se mi zdijo cene nekak podobne,sam res je odvisno koga kličeš.Pri mobitelu maš pa še eno cifro 70 % ceneje.
Jaz sem bolj zadovoljna z mobitelom,pa pri naš,če je blo full slabo vreme,je kdaj kar signal crknu..
tako,da...




Jablana -> RE: Iz mobitela na simobil (5.12.2007 13:46:08)

To o pokritosti sem že slišala. Prijateljica je šla na Simobil samo zato, ker ji v Goriških Brdih Mobitel ni omogočal signala. Kakor kje, torej.
Če poskusiš biti objektiven ;), kdo od teh dveh, večjih se ti zdi, da ima trenutno boljšo izbiro aparatov?
P.S.: Zakaj se mi zdi, da bo tvoj odgovor Mobitel?




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>