kolcanje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Sneguljcica -> kolcanje (25.12.2004 19:53:05)

Zivjo!:)

Vsaj ene dvakrat na dan se zgodi, da cutim da se malemu kolca...vsaj tako si razlagam ritmicno, enakomerno "trkanje" v mojem trebuhu, ki traja od nekaj minut do ene ure. A se vasim malim tud tolko kolca?:zmeden:

Vesel bozic!

Sneguljcica, 35t 2d




Teni_ -> kolcanje (25.12.2004 20:50:23)

Ja, seveda. Kolca se mu. Lepo ne?

LP,
Mojca:rozica:




spacey -> kolcanje (25.12.2004 20:54:45)

Pa a je možno, da se to dogaja že prej?
Jaz pa čutim kot neke vibracije, kaj bi lahko bilo to? :zmeden2: Sicer se mi je to dogajalo od 25. do 27. tedna. :)

Lp;
P 9nebesa 28t




Teni_ -> kolcanje (25.12.2004 20:56:58)

Ja, je možno. Mogoče, da so te vibracije, samo rahlo brcanje. Jaz nisem skoraj nikoli čutila tistega res pravega brcanja.

LP,
Mojca:rozica:




spacey -> kolcanje (25.12.2004 21:19:45)

Nene Mojca ni bilo brcanje, ker mi dobro vemo kaj je tapravo brcanje ali pa komolčkanje, tako da še cel buši poskakuje...hehe :)- :)- :)- Mogoče so pa res bile tiste vibracije kolcanje ali pa kaj drugega. :zmeden2:

Lp;
Petra




Teni_ -> kolcanje (25.12.2004 21:38:55)

Aja, no pol pa ni bilo. Že zdaj je nogometaš, kaj? No, ali pa nogometašinja, tudi to je možno. :)- Mogoče pa res, da je bilo kolcanje.

LP,
Mojca:rozica:




beba76 -> kolcanje (25.12.2004 23:24:23)

Spacey, jaz te pa čisto razumem, kaj misliš, saj se meni to tudi dogaja nekje od 25. tedna naprej. Sem skoraj ziher, da se malemu/i kolca - drugače si namreč ne znam razlagati tega enakomernega "rukanja".
Je pa fajni občutek, kaj praviš?:bravo::bravo:9nebesa




Jančika_ -> kolcanje (25.12.2004 23:34:42)

Moj ni samo kolcal in brcal, ampak se je tudi prav konkretno tresel:). Enkrat je bila o tem tresenju debata na RR in sem videla, da sem to sicer ne dogaja vsem, je pa normalno. Zakaj ga je pajtlalo, pa ne bi vedela:zmeden:.




spacey -> kolcanje (26.12.2004 0:08:37)

Ma ne vem beba76 :zmeden2: tiste vibracije mi niso bile najbolj všeč, tak čuden občutek, kot da bi v notranjosti vse bobnelo in se treslo. :zmeden: A se je tebi podobno dogajalo?
Mi je pa zelo všeč in prav lepo mi je, ko brca, komolčka, se premetava (ja nevem koliko časa še :)- ) in ko gledam kako moj buši kar poskakuje in tiste izbokline...hehe :)- 9nebesa :love: Vam pa povem, da mojga sončka čutim po večini na desni strani in zdej mi glih tam med rebri nekaj brska in premika. :)-

Lp in uživajte v teh prelepih trenutkih... 9nebesa

Papa;
P 9nebesa 28t




Stran: [1]