|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolcanje
25.12.2004 19:53:05   
Sneguljcica
Zivjo!:)

Vsaj ene dvakrat na dan se zgodi, da cutim da se malemu kolca...vsaj tako si razlagam ritmicno, enakomerno "trkanje" v mojem trebuhu, ki traja od nekaj minut do ene ure. A se vasim malim tud tolko kolca?:zmeden:

Vesel bozic!

Sneguljcica, 35t 2d
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kolcanje
25.12.2004 20:50:23   
Teni_
Ja, seveda. Kolca se mu. Lepo ne?

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kolcanje
25.12.2004 20:54:45   
spacey
Pa a je možno, da se to dogaja že prej?
Jaz pa čutim kot neke vibracije, kaj bi lahko bilo to? :zmeden2: Sicer se mi je to dogajalo od 25. do 27. tedna. :)

Lp;
P 9nebesa 28t

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kolcanje
25.12.2004 20:56:58   
Teni_
Ja, je možno. Mogoče, da so te vibracije, samo rahlo brcanje. Jaz nisem skoraj nikoli čutila tistega res pravega brcanja.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kolcanje
25.12.2004 21:19:45   
spacey
Nene Mojca ni bilo brcanje, ker mi dobro vemo kaj je tapravo brcanje ali pa komolčkanje, tako da še cel buši poskakuje...hehe :)- :)- :)- Mogoče so pa res bile tiste vibracije kolcanje ali pa kaj drugega. :zmeden2:

Lp;
Petra

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kolcanje
25.12.2004 21:38:55   
Teni_
Aja, no pol pa ni bilo. Že zdaj je nogometaš, kaj? No, ali pa nogometašinja, tudi to je možno. :)- Mogoče pa res, da je bilo kolcanje.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kolcanje
25.12.2004 23:24:23   
beba76
Spacey, jaz te pa čisto razumem, kaj misliš, saj se meni to tudi dogaja nekje od 25. tedna naprej. Sem skoraj ziher, da se malemu/i kolca - drugače si namreč ne znam razlagati tega enakomernega "rukanja".
Je pa fajni občutek, kaj praviš?:bravo::bravo:9nebesa

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kolcanje
25.12.2004 23:34:42   
Jančika_
Moj ni samo kolcal in brcal, ampak se je tudi prav konkretno tresel:). Enkrat je bila o tem tresenju debata na RR in sem videla, da sem to sicer ne dogaja vsem, je pa normalno. Zakaj ga je pajtlalo, pa ne bi vedela:zmeden:.

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kolcanje
26.12.2004 0:08:37   
spacey
Ma ne vem beba76 :zmeden2: tiste vibracije mi niso bile najbolj všeč, tak čuden občutek, kot da bi v notranjosti vse bobnelo in se treslo. :zmeden: A se je tebi podobno dogajalo?
Mi je pa zelo všeč in prav lepo mi je, ko brca, komolčka, se premetava (ja nevem koliko časa še :)- ) in ko gledam kako moj buši kar poskakuje in tiste izbokline...hehe :)- 9nebesa :love: Vam pa povem, da mojga sončka čutim po večini na desni strani in zdej mi glih tam med rebri nekaj brska in premika. :)-

Lp in uživajte v teh prelepih trenutkih... 9nebesa

Papa;
P 9nebesa 28t

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?