RE: ČAJ KRVOMOČNICE (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (11.4.2016 15:14:22)

Živijo!!Berem vse to...hm 20102 sem zanosila z bivšim fantom poleg tabletk proti zanositvi. Takrat sem dobila 2 modra tabletka in pa večkrat mi je kri pregledala g. leta 2014 noktobra sem prenehala jemati tabletke proti zanositvi. Sedaj pa se trudiva z bodočim možem.Bila sem na pregledu pri g.in mi je rekla da bom težje zanosila ni mi nič jasno zakaj težje,če sem prvič tako z lahkoto.Sedaj imam maco v prahu,čaj krvomočnice, tifol in pa ko dobim m morem vsak 3dan jemati femaro in zatem še 5dni. Dala sem skozi uz, brisi pa kri ampak je baje vse ok .Čeprav mi ni jasno kako je vse ok če ne morem zanosit. Šla sva že tudi čist zase na dopust in odmislila vse tud to,da si želiva družino (ćeprav kadar si to želiš to ne moreš tudi na dopustu, čisto odmislit).Mi lahko kako svetujete, da pa bi mogoče lahko zagledala +... (je pa bil tudi že partnar na pregledu in je z njim vse vredu) hvala Vam za odgovore




itaMara -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (11.4.2016 16:20:39)

Ša je povedala točno za kaj je mnenja, da boš težje zanosila? Ker v nasprotnem primeru se jaz ne bo preveč obremenjevala, dokler ne greš čez en cikel s tem, kar ti je predpisala. Srečno [sm=smiley1.gif]




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (11.4.2016 21:05:41)

Nič ni povedala...drugače sm šla že čez 2ciklusa s tem pa ni vrjante




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 14:07:18)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Živijo!!Berem vse to...hm 20102 sem zanosila z bivšim fantom poleg tabletk proti zanositvi. Takrat sem dobila 2 modra tabletka in pa večkrat mi je kri pregledala g. leta 2014 noktobra sem prenehala jemati tabletke proti zanositvi. Sedaj pa se trudiva z bodočim možem.Bila sem na pregledu pri g.in mi je rekla da bom težje zanosila ni mi nič jasno zakaj težje,če sem prvič tako z lahkoto.Sedaj imam maco v prahu,čaj krvomočnice, tifol in pa ko dobim m morem vsak 3dan jemati femaro in zatem še 5dni. Dala sem skozi uz, brisi pa kri ampak je baje vse ok .Čeprav mi ni jasno kako je vse ok če ne morem zanosit. Šla sva že tudi čist zase na dopust in odmislila vse tud to,da si želiva družino (ćeprav kadar si to želiš to ne moreš tudi na dopustu, čisto odmislit).Mi lahko kako svetujete, da pa bi mogoče lahko zagledala +... (je pa bil tudi že partnar na pregledu in je z njim vse vredu) hvala Vam za odgovore


A ni Femara za ovulacije? SE pravi, da so lahko zaznali ( sicer ne vem na podlagi česa ), da ne ovuliraš in s tem pač ne zanosiš [sm=zmeden.gif]
Kaj pa pregled prehodnosti jajcevodov?
DRugače recepta za zanositev ni ane ... [sm=zmeden.gif]




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 14:20:42)

Hm recept je očitno brez stresa ampak sedajbrez stresa že težko živiš.Vse preglede dala že skoz.Ker k sm ji rekla, da zakaj nimam redne menstruacije pa mi je rekla ženske nismo iste.Ok ja saj sedaj stem femaro se mi je uredila ampak ni pa še nič veselja [sm=duda.gif]




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 15:15:39)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Hm recept je očitno brez stresa ampak sedajbrez stresa že težko živiš.Vse preglede dala že skoz.Ker k sm ji rekla, da zakaj nimam redne menstruacije pa mi je rekla ženske nismo iste.Ok ja saj sedaj stem femaro se mi je uredila ampak ni pa še nič veselja [sm=duda.gif]


Ja, dons brez stresa definitivno ne gre [sm=zmeden.gif]
Aja, pol maš tud prehodne jajcevode?
Kok časa pa delata na [sm=duda.gif]




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 15:30:01)

Za prehodne nevem....delava pa že več k 1leto na tem




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 15:31:49)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Za prehodne nevem....delava pa že več k 1leto na tem


hm ... zakaj pa ne greta naprej, da vama dajo za neplodnostno, če se tok časa trudita?




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 15:34:51)

Moj je šel že naprej in je vse ok.Amene noče dat zato grem k g temu k je moja tašča.




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (14.4.2016 15:37:23)

Pa rekla je da naj nedelama panike.Na zadnjem pregledu je rekla vse je ok odšla na mobi in umes še rekla naj jem kr naprej femaro dokler mi jih ne zmanka ali pa da mi menstra zamudi




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 13:31:14)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Pa rekla je da naj nedelama panike.Na zadnjem pregledu je rekla vse je ok odšla na mobi in umes še rekla naj jem kr naprej femaro dokler mi jih ne zmanka ali pa da mi menstra zamudi

Kaj pa če bi šla na kakšne preiskave samoplačniško in ji potem vrgla pod nos kako in kaj ... koliko si pa stara, če ni skrivnost ( lahko napišem samo od-do starost )... ali je to nad 25, nad 30, nad 35 ...




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 13:50:29)

Saj zato pa grem sedaj k drugem,da vidm kako bo in bom tud temu rekla za druge preglede.25je že




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:19:07)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Saj zato pa grem sedaj k drugem,da vidm kako bo in bom tud temu rekla za druge preglede.25je že


Aja, si ubistvu še dokej mlada ...
No, probaj pri drugem G .... bodi odločna .. srečno!




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:24:32)

Mlada ja še ja...a je res debelost ozi.preveč kg tud odvisna pri zanositvi?




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:28:05)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Mlada ja še ja...a je res debelost ozi.preveč kg tud odvisna pri zanositvi?


Jah G pravjo, da ja .. samo moje mnenje je, da to ne vpliva kaj dosti [sm=zmeden.gif] Jih kar nekaj poznam k so mele preveč kg pa so v roku pol leta zanosile ...




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:29:54)

Hm k jzt prvič sm bla suha in on tud pa je bilo hitro.Je pa res da čustva do partnarja in pa želja po družini je pa zdej bolj močna.




Janchek81 -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:32:32)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Hm k jzt prvič sm bla suha in on tud pa je bilo hitro.Je pa res da čustva do partnarja in pa želja po družini je pa zdej bolj močna.


Podzavest najbrz zdj dela na polno ...




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (15.4.2016 14:34:25)

Očitno...treba se bo še "bolj sprostit"




matejinmoni -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (23.4.2016 9:23:52)

Evo bližamo se datumu bo ali nebo....bolečin,da bi bila men.še ni tko da prepustimo se[sm=zmeden.gif]




izida -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (6.6.2016 21:58:30)

Ringarajovke, malo obujam temo še tukaj na pravi strani:

Je katera pila krvomočnico in imela kar pogosta špikanja v jajčnikih 6 dni pred menstruacijo (zlasti zvečer)? Je to zaradi krvomočnice, da občutiš tako intenzivno špikanje? Kar strah me je, kakšna bo šele [sm=hudicek1.gif]




*tabu* -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (7.6.2016 15:25:44)

Izida, jaz že nekaj ciklusov pijem krvomočnico, pa ni nobenih sprememb, špikanja, tudi menstruacije niso nič močnejše ali bolj boleče.
Tako da ne vem, če pri meni res kaj deluje.




izida -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (8.6.2016 7:18:14)


IZVIRNO SPOROČILO: *tabu*

Izida, jaz že nekaj ciklusov pijem krvomočnico, pa ni nobenih sprememb, špikanja, tudi menstruacije niso nič močnejše ali bolj boleče.
Tako da ne vem, če pri meni res kaj deluje.



Ful ti hvala za odg. Jaz imam še 4 dni do pričakovane [sm=hudicek1.gif]. Ko se umirim, zlasti zvečer, je ful intenzivno špikanje, cez dan isto na hipe, izcedek sluzast prisoten predvčerajšnjim. A mislite punce, da bi blo dobro nehat pit čajček?hvala in lp




*tabu* -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (8.6.2016 18:47:55)

Po moje ni povezano - morda pa je [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley1.gif]
Jaz bi jo nehala piti, če bi imela ful močne menstruacije ali kakšne druge krvavitve v ciklu, na špikanje pa po moje ne bi smela vplivati.




izida -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (8.6.2016 19:29:22)

Hvala *tabu* za info., potem pa si grem skuhat čajčka [sm=smiley36.gif]




izida -> RE: ČAJ KRVOMOČNICE (8.6.2016 19:30:37)


IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Evo bližamo se datumu bo ali nebo....bolečin,da bi bila men.še ni tko da prepustimo se[sm=zmeden.gif]



Kako se ti je razpletlo, če smem vprašati?




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>