Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


HuAnita -> Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (6.4.2005 20:44:04)

ULTIMAX-COMFORT LINE-earl
Vrhunski otroški avtosedež Concord. Izjemna novost: Avtosedež Ultimax - večstranska zaščita. Namenjen je otrokom od rojstva do 4 let. Uporaben je v več položajih: V nasprotni smeri vožnje: za otroke od rojstva do približno 18. meseca ( do 13 kg, ECE skupina 0+). V smeri vožnje za otroke od 9 mesecev do 4 let (od 9 do 18 kg, ECE skupina I). Odlikuje ga sistem zaščite pred stranskim udarcem. Ima na šest višin nastavljivo oporo za glavo, centralno nastavljivi 5-točkovni varnostni pas, ki je enostaven za uporabo, vrtljivo zagozdo za natančno prilagoditev Ultimaxa na sedež avtomobila. Za udobno spanje ponuja enostavno nastavitev v ležeči položaj v tri pozicije. Prevleka je iz koži prijaznega materiala, je snemljiva in pralna. Varno namestitev sedeža v avtomobil za skupino I zagotavljajo varovala s katerimi se pritrdijo pasovi. Ima vodilo pasu za namestitev v smeri vožnje ali v nasprotni smeri vožnje. Sistem vpetja omogoča varno vpetje sedeža na osnovno podnožje.




katja76 -> Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (6.4.2005 23:04:06)

Pred časom sem brala neke teste pa je pisalo, da Concordovi sedeži niso preveč varni. Ne vem pa za kaetre modele je šlo. Mi imamo že ves čas samo Roemmer-ja in je super. Najprej smo imeli čisto ta malega, potem King-a Quick fix in zdaj jahača. So zelo vzdržljivi. Dobro se pozanimaj preden kaj kupiš.
LP Katja:metulj:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.4.2005 7:23:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kofetek2010 -> Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (7.4.2005 11:48:34)

HuAnita - a je ta v katalogu od Toysa na strani 43, model pod zap.št. 12 - za 219,99€ ?
jaz imam tudi tega nagledanega, ampak še imam čas, zato še nisem zatežila ;)

lp
:nosecka:jana73

PS: če ga boš nabavila - se javi z izkušnjami!




HuAnita -> Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (7.4.2005 18:50:28)

Jana73, ne, jaz ga gledam v Pikapolonici (www.pikapolonica.net), mislim, da stane okoli 45.ooo.
Moram zatežiti, ker jajčka postaja premajhna.:bravo:





Samo -> Pozna katera tale avtosedež? Izkušne? Help... (26.5.2005 13:25:51)

Pozdravljene!

Mi smo ga kupili pred časom in je res super. Trenutno ga imamo v kontra smer vožnje za našega malega mulčka (novorojenček) in je res super udoben in fleksibilen. Concord je tudi eden izmed treh ki so v vrhu rezultatov pri testiranjih (poleg Maxi cosi in Romerja). Jaz ga priporočam tako za novorojenčka kot tudi potem (do 18 kg).

Stane pa od 50.000 - 56.000 pri Pikapolonici (odvisno od prevleke).

LP, Samo




Stran: [1]