Praznovanje rojstnega dne - kje? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Tarina mami -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (8.6.2005 13:46:36)

Zivjo!
Prvic se oglasam na tale simpatičen portal. Moj sonček z imenom Tara bo napolnila 1. leto šele januarja:sloncek:, pa vendarle imam vprašanje na temo praznovanja rojstnega dne. Zanima me če katera ve za kakšnen prostor v Ljubljani ali okolici, kjer bi se lahko pripravil organiziran rojstni dan - tak z animacijo: klovni, usposobljeno osebje, ki bi animiralo otročke, kjer bi hrano za otročke pa tudi za njihove starše pripravili drugi (ne da sam kuhaš), kjer bi bilo polno igračk za male goste, luštna muzika in podobno. Nekaj takšnega sem videla v Beogradu pri nas pa še nisem slišala, da kaj takšnega obstaja (raznen variante v vrtcih). Ve katera(i) za kaj podobnega pri nas?




pujsekEdi -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (8.6.2005 14:08:04)

Športno društvo FitGib ima nekaj na to temo...oziroma v tisti stavbi na Drenikovi ulici, kjer je sedež tega društva. Nisem prepričan, da so organizatorji prav oni. Preveri...Drenikova 32, LJ




Gina -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (8.6.2005 14:56:45)

Ja, vse sorte organizirajo, od športnih aktivnosti, do plavanja, kina, pa klovn pride tudi na dom....samo ne vem....za tako jahnega otroka tak cirkus z otroki delat...., ko se sploh še ne zavedajo vsega, prej se ustrašijo. V bistvu je potem to zabava za ta stare. No, to se pa da, seveda.




Tarina mami -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (8.6.2005 16:24:00)

no, saj se po eni strani strinjam, vendar je za mamice bolj enostavno (ni treba vse rihtat in kuhat), je zabavno za vse - tudi za ta vel'ke, otroci si pa za nekaj časa vseeno zapomnejo - malček, ki je tako praznoval 1. leto, še zdaj po parih mesecih z veseljem pogleda posnetek svojega rojstnega dne




Anonimen -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (9.6.2005 12:42:28)

Jaz sem tudi planirala, kako bom Ani za 1. r.d. priredila zabavo, pa bolj ko se je bližal, bolj sem videla, da je za karkoli neobičajnega čisto premajhna.

Tako smo povabili samo obe babici in dedka, pa teto in moža. In se imeli super!

Mislim, da pri enem letu nima smisla delat takih ceremonij. Pa ne zameri, ker se z Gino praskava, kjer naju nič ne srbi ;)




Tarina mami -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (9.6.2005 14:03:36)

Punci - ne skrbita, ni nobene zamere;). Saj vesta kako je to - malce smo neucakani, pa bi delali svašta z in za naše sončke. Saj vem da se nikamor ne mudi. Imeli bomo še mnogo prilik za super zabave v naslednjih letih.
No, ampak vseeno imam občutek, da je organizacija takšnih rojstnodnevnih zabav zanimiva tržna niša. Vsaj do sedaj res nisem zasledila veliko ponudnikov.
Pozdravček,
Tarina mami




Gina -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (9.6.2005 14:27:38)

Zdaj je popularno v kino hodit, pa v Atlantis, tudi pri nas gredo otroci plavat na bazen včasih s sošolci za RD, pa v BTC-ju gredo lahko v en fitnes center, kjer imajo kup športnih dejanosti, vključno s plezalno steno, potem vem, da se da čarovnika ali klovna Gregca najeti, ki je res zabaven in otroci uživajo, v Mc Donaldsu imajo prav rojstnodnevne partyje, tako da se meni ne zdi ravno malo....aja pa v picerijah nekaterih ti tudi organizirajo žur , v Fužinah, ne spomnim se imena, vem da tudi. Mogoče se še kaj spomnim. Ampak je res vse za starejše. Mogoče klovn edino pride za tako majhne v poštev, ampak naš se je res zadnjič enega tako ustrašil, star je pa ravno eno leto.




Tarina mami -> Praznovanje rojstnega dne - kje? (9.6.2005 15:14:10)

Ravno berem Super mami (julij-avgust 2005), kjer sem našla kar nekaj informacij na temo praznovanja rojstnih dni. Super članek s slikicami:bravo:
Na koncu teksta pa so napisani tudi ponudniki neprehranjevalnih praznovanj: športsiti BTC, Sezam (animatorji), Hiša eksperimentov (www.h-e.si), živalski vrt, GIB šišska, terme Snovik, mladinski center Rakovnik - če katera rabi zadevo v kratkem.
Torej je kar res - ponudnikov ne manjka:). Očitno sem bila do sedaj neobveščena - ker pač do sedaj takšnih zadev nisem potrebovala. Moja Tara je moj prvi otrok - ima šele 4,5 mesecev.




limas56loe -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (8.6.2010 17:36:01)

Najemi napihljiv grad  




barni -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (2.8.2010 10:28:16)

Meni se tudi zdi tole z vasjo ful drago!

No jaz sem sicer na eni drugi temi dala vprašanja in sicer iščem prostor, samo prostor za rojstnodnevno zabavo. Ker gre za zabavo, ki bo pozimi, mora biti ogrevan in primeren za majhne otroke (različne starosti).

Animatorja ne potrebujemo, prav tako ne hrane in pijače. Najeli bi zgolj prostor. Sprašujem za Ljubljano in okolico LJ, pa KRanj in okolico Kranja.

Lahko pa mi zaupate tudi kakšno lokacijo izven teh regij, morda se odpravimo kam dalj. Mora pa biti možnost najema za najmanj 3 ure. Mah mi imamo res ornk zabave :) Take za vse, otroke in starše in se vedno super obnese, prehitro mine. Jaz pa tudi zelo rada pripravim vse potrebno. Tako da nam manjka samo prostor, ker nas je res veliko.




tanej -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (2.8.2010 11:27:14)

Seveda pa ima vsak stars svoje zelje in okus glede praznovanja.Tukaj mi je blo vsec to k so otroci zunaj,full je lep ambient,moja hci ga je ravno prejsnji vikend tam praznovala in skoraj vsi otroci iz te skupinice so tezili starsem,da bi tudi oni imeli. Otrokom je full vsec ker je drugace in pravijo da je full lustno.Nam je bilo v vseh 7letih do sedaj to najbolj vsec.To so moje izkusnje. Lep dan!!!  pa pa[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




benika -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (3.8.2010 6:01:10)


Na našem koncu pride praznovanje cca. 100€ (na vseh do sedaj preverjenih lokacijah). Pa imaš vključeno animatorja, športne ali zabavne igre, komplet hrano in pijačo s torto vred...No, razen CD-ja pa ne dobiš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Tako da ja, svinjsko oderuška je tale vas.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




yyyyxxx -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (4.8.2010 0:02:51)

Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




barni -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (4.8.2010 10:39:25)

IZVIRNO SPOROČILO: yyyyxxx

Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


No jaz ne rabim hrane in animacije. Jaz rabim samo prostor. Hrano znam pripraviti sama in je ceneje, kot če jo naročim za tako število ljudi v gostišču. Da o ceni pijače sploh ne govorim. Animatorja ne potrebujemo, ker se otroci sami igrajo. In ker so zelo različno stari; od dojenčkov do 12-letnikov. Pa starši hočemo biti zraven.




ursa_p -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (15.8.2010 23:09:15)

OS v Trzinu. Poceni, pa samo telovadnico dobis v najem. Ostalo je v tvoji reziji. Smo bili tam ze 2x, ampak ne na svojem, ampak tujem rd. Res fajn. Cena pa mislim, da je okoli 50 EUR, ampak ne me drzat za besedo.

Baje pa je fajn tudi v Kranju v Tusu ... pa ful poceni, glede na to, da dobis zraven se animacijo in torto, ce sem prav seznanjena.

Lp, Ursa




ursa_p -> RE: Praznovanje rojstnega dne - kje? (20.2.2013 22:57:14)

No, mi že vsa leta najemamo telovadnice za rojstne dneve in niti ne rabimo animatorja.

Letos pa smo na sinovem 7. rojstnem dnevu priredili pravo foto zabavo za otroke:
Kako je izgledal rojstni dan mojega Gala, si lahko ogledate tukaj:
http://fotostudio.si/prav-poseben-rojstni-dan/
Otroci so kar stali v vrstah, da so prisli na vrsto za slikanje. Res je bilo zabavno tako za punce, kot tudi za fante. :)

Če pa koga zanima cena, pa je cenik tudi objavljen na spletni strani:
http://fotostudio.si/fotografiranje-rojstnega-dne/

Lp, Ursa




Stran: [1]