|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
8.6.2005 13:46:36   
Tarina mami
Zivjo!
Prvic se oglasam na tale simpatičen portal. Moj sonček z imenom Tara bo napolnila 1. leto šele januarja:sloncek:, pa vendarle imam vprašanje na temo praznovanja rojstnega dne. Zanima me če katera ve za kakšnen prostor v Ljubljani ali okolici, kjer bi se lahko pripravil organiziran rojstni dan - tak z animacijo: klovni, usposobljeno osebje, ki bi animiralo otročke, kjer bi hrano za otročke pa tudi za njihove starše pripravili drugi (ne da sam kuhaš), kjer bi bilo polno igračk za male goste, luštna muzika in podobno. Nekaj takšnega sem videla v Beogradu pri nas pa še nisem slišala, da kaj takšnega obstaja (raznen variante v vrtcih). Ve katera(i) za kaj podobnega pri nas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
8.6.2005 14:08:04   
pujsekEdi
Športno društvo FitGib ima nekaj na to temo...oziroma v tisti stavbi na Drenikovi ulici, kjer je sedež tega društva. Nisem prepričan, da so organizatorji prav oni. Preveri...Drenikova 32, LJ

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
8.6.2005 14:56:45   
Gina
Ja, vse sorte organizirajo, od športnih aktivnosti, do plavanja, kina, pa klovn pride tudi na dom....samo ne vem....za tako jahnega otroka tak cirkus z otroki delat...., ko se sploh še ne zavedajo vsega, prej se ustrašijo. V bistvu je potem to zabava za ta stare. No, to se pa da, seveda.

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
8.6.2005 16:24:00   
Tarina mami
no, saj se po eni strani strinjam, vendar je za mamice bolj enostavno (ni treba vse rihtat in kuhat), je zabavno za vse - tudi za ta vel'ke, otroci si pa za nekaj časa vseeno zapomnejo - malček, ki je tako praznoval 1. leto, še zdaj po parih mesecih z veseljem pogleda posnetek svojega rojstnega dne

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
9.6.2005 12:42:28   
Anonimen
Jaz sem tudi planirala, kako bom Ani za 1. r.d. priredila zabavo, pa bolj ko se je bližal, bolj sem videla, da je za karkoli neobičajnega čisto premajhna.

Tako smo povabili samo obe babici in dedka, pa teto in moža. In se imeli super!

Mislim, da pri enem letu nima smisla delat takih ceremonij. Pa ne zameri, ker se z Gino praskava, kjer naju nič ne srbi ;)

(odgovor članu Tarina mami)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
9.6.2005 14:03:36   
Tarina mami
Punci - ne skrbita, ni nobene zamere;). Saj vesta kako je to - malce smo neucakani, pa bi delali svašta z in za naše sončke. Saj vem da se nikamor ne mudi. Imeli bomo še mnogo prilik za super zabave v naslednjih letih.
No, ampak vseeno imam občutek, da je organizacija takšnih rojstnodnevnih zabav zanimiva tržna niša. Vsaj do sedaj res nisem zasledila veliko ponudnikov.
Pozdravček,
Tarina mami

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
9.6.2005 14:27:38   
Gina
Zdaj je popularno v kino hodit, pa v Atlantis, tudi pri nas gredo otroci plavat na bazen včasih s sošolci za RD, pa v BTC-ju gredo lahko v en fitnes center, kjer imajo kup športnih dejanosti, vključno s plezalno steno, potem vem, da se da čarovnika ali klovna Gregca najeti, ki je res zabaven in otroci uživajo, v Mc Donaldsu imajo prav rojstnodnevne partyje, tako da se meni ne zdi ravno malo....aja pa v picerijah nekaterih ti tudi organizirajo žur , v Fužinah, ne spomnim se imena, vem da tudi. Mogoče se še kaj spomnim. Ampak je res vse za starejše. Mogoče klovn edino pride za tako majhne v poštev, ampak naš se je res zadnjič enega tako ustrašil, star je pa ravno eno leto.

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Praznovanje rojstnega dne - kje?
9.6.2005 15:14:10   
Tarina mami
Ravno berem Super mami (julij-avgust 2005), kjer sem našla kar nekaj informacij na temo praznovanja rojstnih dni. Super članek s slikicami:bravo:
Na koncu teksta pa so napisani tudi ponudniki neprehranjevalnih praznovanj: športsiti BTC, Sezam (animatorji), Hiša eksperimentov (www.h-e.si), živalski vrt, GIB šišska, terme Snovik, mladinski center Rakovnik - če katera rabi zadevo v kratkem.
Torej je kar res - ponudnikov ne manjka:). Očitno sem bila do sedaj neobveščena - ker pač do sedaj takšnih zadev nisem potrebovala. Moja Tara je moj prvi otrok - ima šele 4,5 mesecev.

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
8.6.2010 17:36:01   
limas56loe
Najemi napihljiv grad  

< Sporočilo je popravil limas56loe -- 8.6.2010 17:42:15 >

(odgovor članu Tarina mami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
2.8.2010 10:28:16   
barni
Meni se tudi zdi tole z vasjo ful drago!

No jaz sem sicer na eni drugi temi dala vprašanja in sicer iščem prostor, samo prostor za rojstnodnevno zabavo. Ker gre za zabavo, ki bo pozimi, mora biti ogrevan in primeren za majhne otroke (različne starosti).

Animatorja ne potrebujemo, prav tako ne hrane in pijače. Najeli bi zgolj prostor. Sprašujem za Ljubljano in okolico LJ, pa KRanj in okolico Kranja.

Lahko pa mi zaupate tudi kakšno lokacijo izven teh regij, morda se odpravimo kam dalj. Mora pa biti možnost najema za najmanj 3 ure. Mah mi imamo res ornk zabave :) Take za vse, otroke in starše in se vedno super obnese, prehitro mine. Jaz pa tudi zelo rada pripravim vse potrebno. Tako da nam manjka samo prostor, ker nas je res veliko.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
2.8.2010 11:27:14   
tanej
Seveda pa ima vsak stars svoje zelje in okus glede praznovanja.Tukaj mi je blo vsec to k so otroci zunaj,full je lep ambient,moja hci ga je ravno prejsnji vikend tam praznovala in skoraj vsi otroci iz te skupinice so tezili starsem,da bi tudi oni imeli. Otrokom je full vsec ker je drugace in pravijo da je full lustno.Nam je bilo v vseh 7letih do sedaj to najbolj vsec.To so moje izkusnje. Lep dan!!!  pa pauser posted image

(odgovor članu tanej)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
3.8.2010 6:01:10   
benika

Na našem koncu pride praznovanje cca. 100€ (na vseh do sedaj preverjenih lokacijah). Pa imaš vključeno animatorja, športne ali zabavne igre, komplet hrano in pijačo s torto vred...No, razen CD-ja pa ne dobišuser posted image Tako da ja, svinjsko oderuška je tale vas.user posted image

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 8.8.2010 20:01:52 >

(odgovor članu tanej)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
4.8.2010 0:02:51   
yyyyxxx
Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
4.8.2010 10:39:25   
barni
IZVIRNO SPOROČILO: yyyyxxx

Pozdravljena poznam super gostišče kjer ponujajo super hrano in poskrbijo za vso animacjo otrok ipd. Restavracija Mozart v Ljubljani user posted image


No jaz ne rabim hrane in animacije. Jaz rabim samo prostor. Hrano znam pripraviti sama in je ceneje, kot če jo naročim za tako število ljudi v gostišču. Da o ceni pijače sploh ne govorim. Animatorja ne potrebujemo, ker se otroci sami igrajo. In ker so zelo različno stari; od dojenčkov do 12-letnikov. Pa starši hočemo biti zraven.

(odgovor članu yyyyxxx)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
15.8.2010 23:09:15   
ursa_p
OS v Trzinu. Poceni, pa samo telovadnico dobis v najem. Ostalo je v tvoji reziji. Smo bili tam ze 2x, ampak ne na svojem, ampak tujem rd. Res fajn. Cena pa mislim, da je okoli 50 EUR, ampak ne me drzat za besedo.

Baje pa je fajn tudi v Kranju v Tusu ... pa ful poceni, glede na to, da dobis zraven se animacijo in torto, ce sem prav seznanjena.

Lp, Ursa

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Praznovanje rojstnega dne - kje?
20.2.2013 22:57:14   
ursa_p
No, mi že vsa leta najemamo telovadnice za rojstne dneve in niti ne rabimo animatorja.

Letos pa smo na sinovem 7. rojstnem dnevu priredili pravo foto zabavo za otroke:
Kako je izgledal rojstni dan mojega Gala, si lahko ogledate tukaj:
http://fotostudio.si/prav-poseben-rojstni-dan/
Otroci so kar stali v vrstah, da so prisli na vrsto za slikanje. Res je bilo zabavno tako za punce, kot tudi za fante. :)

Če pa koga zanima cena, pa je cenik tudi objavljen na spletni strani:
http://fotostudio.si/fotografiranje-rojstnega-dne/

Lp, Ursa

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?