oktober! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


chips -> oktober! (25.6.2005 6:54:22)

Ojla se opravičujem ker nisem včeraj nič odpisala,je moj:love: skoz igrce igral in nisem prišla sploh zraven!!:)-:)-
Ja imla sem morfologijo videla sem srček ,rokice,nogice,želoček,...Ampak spol se pa ni videl ker je bil-a obrnjen-a z ritko naprej .Sedaj imam pa pregled čez 6 tdnov(5.8.)in bomo takrat spet pogledali.
Sem se full nasmejala ko sem videla kako je odpiral usta,(G. pravi da je pil-a).
Samo da je vse v redu!!!
:bravo::bravo:
Aja pa nič mi ni povedal koliko je že velik-a.Pa drugič.
Se je pa obrnil-a tako da ima sedaj glavico na desni.




bambi -> oktober! (25.6.2005 8:29:02)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za tvojo :duda:...... samo, da je vse vredu.

Danes pa so nekatere srečnice že na morju in uživajo 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa, tudi jaz upam, da bom kmalu lahko šla.




Udb -> oktober! (25.6.2005 8:31:05)

Jutro :nosecka:, tudi jaz že visim tukaj!

Spravljam se peči torto za prijatelja, ki ima jutri rojstni dan...:bravo:

Morje.....še en mesec....zdaj že lahko začnem črtati dni na koledarju, kot ko smo bili otroci!! ;)

Drugače pa upam, da bom dragega zbezala vsaj na en kratek izlet - je pa res, da je med izpiti in da se mora učit - pol mam pa slabo vest, ker ga odvračam od tega!! ;)




Udb -> oktober! (25.6.2005 9:34:21)

Še mal vam moram z imeni težit - namreč lih eno knjigico sem gledala. Kaj pravite na ime KORINA?




MojcaG -> oktober! (25.6.2005 11:14:02)

ojla..

še en vroč dan.. upam, da bo takole tudi drug teden, ko jaz malo skočim na morje.. udb, tudi jaz sem kot otrok črtala dneve do morja! :)- poznam punci, ki jima je ime karin in karina, za korino še nisem slišala, mi je pa všeč, ker je nenavadno.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.6.2005 12:15:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




bambi -> oktober! (25.6.2005 13:11:13)

Meni je Korina lepo ime, ampak sigurno jo bojo potem klicali Kori....

Naša :duda: bo pa verjetno Gaja. Danes je tako mirna, da sem že malo v skrbeh, samo zjutraj je malo porukala, sedaj pa kot da je ni :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

A se vam tudi dogaja, da vaše :duda: tako cel dopoldan ne čutite?????




ivana25 -> oktober! (25.6.2005 18:52:57)

Ojla!

Mi smo pa na morfologiji lepo videli da je punčka... Zaenkrat sta nama všeč ime Tinkara in Klementina...

Ime Korina pa sem že slišala v kakšnem ameriškem filmu... se mi zdi zanimivo. :)

Tudi naša pupika je kak dan bolj mirna, potem pa se drug dan toliko bolj razgiba, tako da se ne sekiraj... včasih imam občutek, da ima res nekakšne faze spanja in budnosti, ki se različno izmenjujejo...

So pa brcike in boksanje vsak teden bolj močna, ampak za zdaj še prijetna... tako da me že kar malo skrbi, kaj bo šele čez nekaj tednov? Me bo verjetno vse bolelo. :zmeden2:

Lepo se imejte!
Tudi meni je takoooo vroooče!

Ivana




MojcaG -> oktober! (25.6.2005 18:58:44)

bambi, moja :duda: je večino dneva mirna, ne samo dopoldan. zjutraj in zvečer pa pravi akrobat.




Stran: [1]