|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober!
25.6.2005 6:54:22   
chips
Ojla se opravičujem ker nisem včeraj nič odpisala,je moj:love: skoz igrce igral in nisem prišla sploh zraven!!:)-:)-
Ja imla sem morfologijo videla sem srček ,rokice,nogice,želoček,...Ampak spol se pa ni videl ker je bil-a obrnjen-a z ritko naprej .Sedaj imam pa pregled čez 6 tdnov(5.8.)in bomo takrat spet pogledali.
Sem se full nasmejala ko sem videla kako je odpiral usta,(G. pravi da je pil-a).
Samo da je vse v redu!!!
:bravo::bravo:
Aja pa nič mi ni povedal koliko je že velik-a.Pa drugič.
Se je pa obrnil-a tako da ima sedaj glavico na desni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober!
25.6.2005 8:29:02   
bambi
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za tvojo :duda:...... samo, da je vse vredu.

Danes pa so nekatere srečnice že na morju in uživajo 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa, tudi jaz upam, da bom kmalu lahko šla.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober!
25.6.2005 8:31:05   
Udb
Jutro :nosecka:, tudi jaz že visim tukaj!

Spravljam se peči torto za prijatelja, ki ima jutri rojstni dan...:bravo:

Morje.....še en mesec....zdaj že lahko začnem črtati dni na koledarju, kot ko smo bili otroci!! ;)

Drugače pa upam, da bom dragega zbezala vsaj na en kratek izlet - je pa res, da je med izpiti in da se mora učit - pol mam pa slabo vest, ker ga odvračam od tega!! ;)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober!
25.6.2005 9:34:21   
Udb
Še mal vam moram z imeni težit - namreč lih eno knjigico sem gledala. Kaj pravite na ime KORINA?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktober!
25.6.2005 11:14:02   
MojcaG
ojla..

še en vroč dan.. upam, da bo takole tudi drug teden, ko jaz malo skočim na morje.. udb, tudi jaz sem kot otrok črtala dneve do morja! :)- poznam punci, ki jima je ime karin in karina, za korino še nisem slišala, mi je pa všeč, ker je nenavadno.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.6.2005 12:15:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober!
25.6.2005 13:11:13   
bambi
Meni je Korina lepo ime, ampak sigurno jo bojo potem klicali Kori....

Naša :duda: bo pa verjetno Gaja. Danes je tako mirna, da sem že malo v skrbeh, samo zjutraj je malo porukala, sedaj pa kot da je ni :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:

A se vam tudi dogaja, da vaše :duda: tako cel dopoldan ne čutite?????

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktober!
25.6.2005 18:52:57   
ivana25
Ojla!

Mi smo pa na morfologiji lepo videli da je punčka... Zaenkrat sta nama všeč ime Tinkara in Klementina...

Ime Korina pa sem že slišala v kakšnem ameriškem filmu... se mi zdi zanimivo. :)

Tudi naša pupika je kak dan bolj mirna, potem pa se drug dan toliko bolj razgiba, tako da se ne sekiraj... včasih imam občutek, da ima res nekakšne faze spanja in budnosti, ki se različno izmenjujejo...

So pa brcike in boksanje vsak teden bolj močna, ampak za zdaj še prijetna... tako da me že kar malo skrbi, kaj bo šele čez nekaj tednov? Me bo verjetno vse bolelo. :zmeden2:

Lepo se imejte!
Tudi meni je takoooo vroooče!

Ivana

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktober!
25.6.2005 18:58:44   
MojcaG
bambi, moja :duda: je večino dneva mirna, ne samo dopoldan. zjutraj in zvečer pa pravi akrobat.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?