CTG (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


teja++ -> CTG (29.7.2005 17:14:48)

Živjo!
Danes sem imela pregled - UZ v Ljubljani. Vse je zaenkrat O.K. Izvedela sva, da je najina pikica kar precej velika. Toda zdravnica pravi, da ni razloga za skrb, ker vidi da sva tudi midva z dragijem bolj večje rasti. Ponovni pregled imam v 32 tednu, ko mi bodo delali CTG in dala bom urin. Malo me skrbi zakaj CTG, ali ni še prezgodaj? Sicer je sestra rekla, da je to normalno, da ga delajo od 30 t naprej.
Ali ima katere podobne izkušnje?
LP




Tiamo -> CTG (29.7.2005 19:14:31)

teja++ naj te ne skrbi! Vsak G ima svoj način dela. Jaz sem imela prvi CTG šele v 36t in verjemi, da bi bila bolj srečna, če bi ga imela prej. Tudi moja :duda: je precej velika, pa kot pri tebi, sva tudi midva večje rasti, vsaj moj :love:.




Sofi -> CTG (29.7.2005 21:23:25)

Jaz sem pa mislila, da bom imela prvi CTG pri 36 tednih, pa ni bilo ne CTG-ja ne UZ-ja, samo poslušanje srčka in pregled. Upam, da bom obojega deležna na naslednjem pregledu in sicer v 38 tednu.
Pa sploh ne vem, kako velik je otroček, nazadnje pri 31 tednih je ustrezal starosti, kako je zdaj pa ne vem. Imam sicer super ginekologinjo, a to šparanje (ali kako naj temu rečem) me pa pošteno moti.

LP




spella -> CTG (30.7.2005 19:45:17)

Men so tud delal CTG že v 30 T. Nimam pojma zakaj...sicer mam pataloško nosečnost (ščitnica), a že ves čas poteka vse normalno.

Sicer se pa ne sekiraj preveč...itak je boljš, če si bolj na tekočem, kaj se dogaja s tvojim :duda:. Po moje je to vse odvisno od G...enako kot z UZ.

LP Špela9nebesa





Stran: [1]