Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Antea -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (22.2.2004 17:11:37)

Zanima me, kje je najugodneje kupiti vozičke Peg Perego,v Italiji, po možnosti najbližje slovenski meji. Hvala za odgovore že vnaprej !




LORELAJ -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (23.2.2004 20:06:55)

Trgovina LOOK zraven oz. za bivšo Stando oz sedaj je tam Beneton, ena trgovina je naprej od Katoliške knjigarne(ki je na Travniku). Jaz sem ga kupila v trgovini LOOK in sem zelo zadovoljna.




renata_3 -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (24.2.2004 9:28:25)

Trgovina Presheren, Trbiž - cca. 10 km od Planice
Gospa govori slovensko in je zelo prijazna - IVO ti odračuna že pri nakupu, tako da se ne rabiš vračat.
Telefona ne vem, malo pobrskaj po RR pa boš našla.

lp, R




renata_3 -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (24.2.2004 12:30:25)

Po moje tako kot skoraj vse trgovine v Italiji:
od 8.30 ali 9 do 13.00 (preverjeno da v petek do 13.00)
od 15.30 do 19 h

Pred kratkim so imeli neko Peg Peregovo marelo (mislim da Pliko) znižano v Baby centru. Kolikor se spomnem cen, je bilo ugodneje kot v Preshernu, preveri

lp, Renata




Antea -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (26.2.2004 22:28:58)

Najlepša hvala !
Tudi telefon sem našla.Prosim pa te, če mi lahko opišeš, kako se - ko prestopis mejo - pride do trgovine. Zelo bi bila hveležna, saj veš, ko potuješ z otroci, je dobro vedeti za pot vsaj približno.
Pozdrav.
Nataša




Anonimen -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (27.2.2004 22:10:33)

Mene pa zanima če imajo v tej trgovini vse modele vozičkov Peg Perego ali samo določene. Jaz sem tam nakupovala že pred leti, pa se ne spomnim natančno!




Antea -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (7.3.2004 15:20:32)

bravo:
Pozdravljene !
Včeraj sem bila v Trbižu v trgovini Presheren. Gospa Vida je res prijazna, tako kot ste povedale. Kupila sem čisto nov model Plika P3 - Prammette. Poglajte si po internetu kako izgleda. Pri nas stane 83.000 sit, tam pa sem plačala 245 EUR. Kar same izračunajte koliko je to ceneje ! Super !!!
Hvala vam za nasvet !!!
Pozdrav
Nataša




Antea -> Najugodnejša Peg Perego trgovina čez mejo (7.3.2004 15:21:48)

bravo:
Pozdravljene !
Včeraj sem bila v Trbižu v trgovini Presheren. Gospa Vida je res prijazna, tako kot ste povedale. Kupila sem čisto nov model Plika P3 - Prammette. Poglajte si po internetu kako izgleda. Pri nas stane 83.000 sit, tam pa sem plačala 245 EUrov. Kara same izračunajte koliko je to ceneje ! Super !!!
Hvala vam za nasvet !!!
Pozdrav
Nataša




Stran: [1]