RE: Goriška 2012 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> RE: Goriška 2012 (9.6.2012 10:29:11)

Js sem pa o Pušnarju slišala same pohvale in da se da z njim pogovorit o vsem. Moja mama hodi k njemu že več kot 10 let in mu zelo zaupa. Pravi da ogromno zna, kr je prej delal v bolnici.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image] 




seed -> RE: Goriška 2012 (9.6.2012 15:18:02)

hej hej :) še ena z goriškega z PDP-jem 1.8. se oglaša:) mogoče je katera blizu, in se vidimo v porodnišnici ;) drugače pa je tudi moja zdravnica Tina Polenčič v Šempetru, vse pohvale, jo zelo priporočam! :)

Lep dan še naprej




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (11.6.2012 10:43:41)

evooo, se ena goricanka :))) jst imam PDP februarja 2013 .. je pa moja prva [sm=nosecka.gif] (sem zvedla danes)[sm=bravo.gif]
moja ginekologinja je Lara B.P in je res super.. jo ne zamenjam!!:)))
vsem noseckam zelim leep dan ceprou dezek ;)
jst pa cakam fanta, da mu soorocim veselo novicoooo:) najraje bi ga kar poklicala:) ampak se morem mal zadrzavat, ker sm sla kupit ravnokar v kulandijo ene majcene nogavicke, da dam zdraven testa:)




radirka -> RE: Goriška 2012 (11.6.2012 17:35:59)

Matejkaa čestitke :) in čim manj začetnih slabosti ti želim! :)




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (19.6.2012 16:19:18)

punceeee, dejmo ozivet maal to temooo :))
kako ste kaj v teh pasjih vrocih dneh?:)




radirka -> RE: Goriška 2012 (19.6.2012 20:06:49)

Matejkaa- klima moj najboljši prijatelj! :)




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (19.6.2012 22:19:22)

radirka, tudi moja + knjige za izpit ;)




Matkurja -> RE: Goriška 2012 (19.6.2012 22:46:13)

Mi pa nimamo še klime v stanovanju. In hodim v samih gatah in modrcu. Bogi Lojzek je tudi skoz poten in zato siten.




bodoba mamica -> RE: Goriška 2012 (19.6.2012 23:24:29)

Lep pozdrav vdem in še ena iz gorie PDP imam 23.10 in komaj čakam . Ginekologa pa imam Jelinčiča ni tako slab ginekolog.
To je moja prva [sm =nosecka.gif] tako da se jo prow veselim.
Zdej pa je že precej toplo in mi kar hitro zmanjka zraka, kaj nrdite v takem primiru?


Lahko noč vsem




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 8:49:33)

bodopa mamica pozdravljena med [sm=nosecka.gif] :)




radirka -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 12:42:44)

Joj Matejkaa glede knjig za izpite pa niti ne bi govorila [sm=smiley36.gif]
Se bomo lahko celo zimo greli z njimi če začnemo kurit na papir[sm=smiley4.gif] na srečo je zunaj tolk vroče da ni neke volje da bi človek kaj delu, pol se mal bl pridno lohk učimo da nam ni dougčas[sm=smiley36.gif]
Bodoba mamica pozdravljena :)
Lepo da nas vedno več klepeta tle gor :)[sm=smiley36.gif]




seed -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 13:15:36)

hej punce... če vas bom kaj potolažla naj vam povem, da sem že v 34.tednu in da mi ni prav nič prizanešeno z ispiti :/ učenje, knjige vse povsod, vročina za popenit, vse teče z mene, zraku zmanjkuje... zraven vsega pa še buši, ki neprestano skače, potiska, žgečka, brca... jah... le bodite vesele da boste debeluške bolj v hladnih časih ;) drugače pa dobrodošle v klub nosečk ;)




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 13:50:25)

radirka, lepse kot se ucit je pa viset na forumi ane :) jst mam same izgovore, samo da se ne ucim:))
kok si pa ti stara? :)


seed ..ojoj tebi pa more biti ze faaaajn vroce sploh z busijem :) ja, mi mamo sreco k bomo v zimi nosile nas trebuscek :)) kdaj mas Pdp?




seed -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 15:23:31)

PDP 1.8. :) jah...komaj čakamo...se počas pripravljamo, sam da grejo še izpiti skoz ;) je pa lepo, ka bomo lahko usaj pohajali z tamalimi, zej ka sm nabawla voziček si pa ja zaslužim nek časa da se považim z njim ;)




bodoba mamica -> RE: Goriška 2012 (20.6.2012 22:01:37)

kako je lepo brat , o tem kako boste delale izpite v smislu da boste mlade mamice :)
upam da vsaki uspe izpeljati vse do konca in z najboljšimi rezultati.
no meni pa se ni treba učiti za izpite morem pa delat v tej vročini,k mi zelo nagaja .
a bo katera v oktobru rodila???


lep pozdrav




radirka -> RE: Goriška 2012 (21.6.2012 10:44:34)

Tudi meni že trebušček kar nagaja, grem v 30.teden in mali škratek je zadnje dni preeeceeej aktiven[sm=smiley1.gif] zgleda da ga vročina nič ne martra.. še najbolj se premetava če dolgo sedim na stolu in se v tišini učim, je cela mama ne mara biti "sam" [sm=smiley36.gif] je raje v družbi kjer se kaj dogaja [sm=smiley36.gif]
Moj sicer ves čas trdi da bomo imeli [sm=modriCrtici.gif] meni pa se zdi da bo [sm=rozaCrtici.gif], ker smo ženske težje v tišini [sm=smiley4.gif]
Matejkaa absolutno je lepše delati karkoli kot se učiti, sploh pa kako naj se človek uči ko se mu dogajajo tako lepe stvari kot se nam ki veselo pričakujemo naše škratke [sm=smiley2.gif]
Letos bom dopolnila 22, ti?
Bodoba mamica ja same goriške študentke tle gor :) Se je povečalo število članov na univerzah letos, same s trebuhi po hodnikih :) Verjamem pa da se je lepše doma učiti ob tem ubijalskem soncu kot delati.. saj bo kmalu dopust! [sm=smiley17.gif]

No [sm=nosecka.gif] lepo se učite/delajte in božajte buščke [sm=smiley1.gif]




Matejkaa -> RE: Goriška 2012 (21.6.2012 16:58:09)

Evoo menee :) Dns pa mi je toook vroče, daaa je že preveč:/ diham na "škrge" :)))
Jst sm pa stara 23let, .. v začetku drugega leta 24:)




radirka -> RE: Goriška 2012 (27.6.2012 9:20:21)

hojlaa[sm=nosecka.gif], kako ste?[sm=smiley1.gif]
Meni je super ker zunaj rahlo pihlja in je par stopinj manj kot prejšnji teden.. :)
Me pa boli križ zadnje dni tako da ne morem niti spati [sm=smiley19.gif]




bodoba mamica -> RE: Goriška 2012 (28.6.2012 19:48:21)

ojla pupe kako ste v teh vročih dneh ? jst se počutim tko tko še dobro da je biu podaljšan vikend da smo šli na morje za 3 dni da sm se hladila v morju k čene verjetno nebi preživela , na momente mi kar zmanjka zraka in gotovo še dobro da mam tko fajn stranke da me razumejo k čene kaj bi blo noge mi kar odpovejo grozljivo.
matejkaa jst jih imam 24 let.
joj zdej v torek sm bla na pregledu sm mela morfologijo in smo ugotovili da ima [sm=duda.gif] 2 tedna manj [sm=zmeden.gif] ni mo blo nč jasno ampak uredu če je računalnik tako zračunu je baje prow ane.

no lepo se majte in bodte čim več v hladu[sm=smiley1.gif]




radirka -> RE: Goriška 2012 (3.7.2012 20:19:33)

bodoba mamica, saj pravijo da je 14 dni gor/dol normalno in da se ni treba sekirati.. mi smo glede na zadnji ultrazvok 14 dni večji :) bom sedaj na naslednjem pregledu videla kaj bodo ugotovili, ali je res ali je prišlo do kakšne pomote :)
ta vročina je pa res nekaj groznega :/ komaj čakam dopust v mrzleem morju [sm=smiley36.gif]
Lepo božajte vaše trebuščke, moj [sm=duda.gif] že cel dan telovadi :)




JasJas -> RE: Goriška 2012 (4.7.2012 12:00:05)

Ja pozdravljene..... sploh nisem vedela, da obstaja skupina!!!! Sem iz Ajdovščine, bolj na začetku [sm=nosecka.gif], PDP 3.2.2013... ju3 grem na kontrolo, hodim pa v Šempeter h dr. ZAVRTANIKOVI - ZELOOOOO ZADOVOLJNAAA!!!

Lepo bodite, držite se senčke....




seed -> RE: Goriška 2012 (4.7.2012 12:08:18)

no naj še jaz malce pojamram... uglavnem crkujemo v vročini!! kljub klimi, tuširanju vsaj 7-8x dnevno... nič ne pomaga :/ to več ni za zdržat... AMPAK... ker smo še krepko v 36.tednu sem se odločila stvar vzeti malce v svoje roke ;) čez kak dan začnem pit čaj iz malinovih listov, ki naj bi mehčaw maternični vrat, pomaagal pri porodu itd... mogoče mi uspe stvar malce pospešit, čene me bo konec v tej vročini :/ kako ste druge?

Lp iz Gorice, še en lepši pa iz mojga bušija (no pozdrav v obliki kolena ki skače iz trebuha;))




seed -> RE: Goriška 2012 (4.7.2012 12:09:32)

JasJas dobrodošla med nami ;) bodi vesela da si šele na začetku v tej vročini, ko bomo naslednjega dojenčka planirali bo to sigurno kak jesenski otroček oz. pomladni... :D




JasJas -> RE: Goriška 2012 (4.7.2012 12:41:54)

Ja da ne boste mislile, da mi je s cvetjem postlano, ker bomo zibali pozimi... predstavljajte si v tej vročini začetniške slabosti... [sm=smiley11.gif] S taprvo mi sredi zime na začetku nosečnosti ni bilo niti približno tako, kot mi je zdaj... Imam pa 5-letnico, rojeno avgusta, tako da vas popolnoma razumem.... hvala bogu za klime.... Sem pa imela dec 2011 SS, če se ne bi končalo tako kot se je.... [sm=smiley19.gif], bi zdaj tudi jaz stegovala jezik do tal....




seed -> RE: Goriška 2012 (4.7.2012 13:42:06)

ufff... nekako si lahko predstavljam kako ti je :/ ampak... verjetno je vse za nekaj dobro, važno da se sedaj spet nekaj dogaja v bušiju ;) po drugi strani pa sploh ni tko zlooo hudo, za malčke že potrpiš, sam nasplošno odlično prenašam toploto ker sem zelo zmerznjen človek, sedaj pa s trebuhom do brade večinoma hlastam za zrakom (še posebej ponoči) in je res za crknit! zraven še otrdevanje trebuha, lažni popadki, hude bolečine... in kakšna brca kot desert :) upam da bo čimprej mimo no, ravno tako za tvoje slabosti :/

JasJas ko že imaš punčko... si mogoče v prvi nosečnosti pila ta čaj iz malinovih listov? v naši skupini avgustovk 2012 je zelo popularen, se nas je večina za to odločila, pa bi rada kakšno mnenje :) drži se, misli pozitivno kolikor se da ;)




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>