Čiči pa čaki ... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anonimen -> Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:33:23)

Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]




*miska.mcc* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:35:37)

uuuuuu, a že?

a PDP je ze mimo?

pejdi okna pomivat, alpa na kak dolg sprehod, pa po stopnicah, pa po luknjami z avtom. [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/img]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:43:03)

Ni še ... še 3 dni ... ampak je spodi že vse redi pa popadki me že sem in tja matrajo ... nič se pa ne stopnjuje in mi vse tole čakanje načenja živce ... stanovanje je pospravljeno, vse zlikano ... mogoče bi se šla lahko malo po stopnicah sprehajat [sm=jezicek.gif]




khurde -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:45:20)

eh, na kofe se zapelji [sm=smiley4.gif] sam po mleko skočim, pa mam čas [sm=smiley36.gif]

aja... pa mam kup stvari za pospravit in zlikat in poravnat... če misliš, da ti lah sproži, ti solidarnostno odstopim delo [sm=smiley20.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:49:56)

ROFL Khurde ... hvala za solidarnost [sm=jezicek.gif] ... imam likanja čez glavo dost za neki časa ... dobro, da prihaja zima, ko v.d. tašča zalaufa likalni servis za celo hišo [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:54:06)

Otika če je še dolgčas, lahk prideš mal k men .
Bove skupaj okna pucale: ti boš čistila, jaz pa spodbujala!!
..
Je pa res mučno to čakanje!..jaz v drugo točno 14.dni čez rok [sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:56:05)


IZVIRNO SPOROČILO: alda
Je pa res mučno to čakanje!..jaz v drugo točno 14.dni čez rok [sm=zmeden.gif]

Joj ne me s tem strašit ... si ne predstavljam tega obsedenega stanja še 14 dni [sm=zmeden.gif]




khurde -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 9:57:50)

eh, špilferderber! človek bi mislil, da boš za [sm=smiley36.gif]

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: alda
Je pa res mučno to čakanje!..jaz v drugo točno 14.dni čez rok [sm=zmeden.gif]

Joj ne me s tem strašit ... si ne predstavljam tega obsedenega stanja še 14 dni [sm=zmeden.gif]


dihi, dihi [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:02:10)

Nič Špilferderber ... si sploh ne upam sama od doma, ker imam občutek, da se bo ravno takrat začelo dogajat ... bajduej .. jaz imam mleka dost na zalogi, tak da [sm=smiley2.gif]




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:15:04)

Otika pol pa kar pot pod noge, da se začne dogajat!!
..dihat ti jaz žal ne bom mogla pomagat,...se hitro utrudim [sm=jezicek.gif]




StrawberrY -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:18:34)

Otika, s tvojim se fajn skupaj stisnita [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:18:43)

Bom šla kasneje na kak sprehod, ko neha deževat [sm=smiley36.gif]

Mimogrede ... a je kaka luna v kratkem na pohodu?




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:19:41)


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Otika, s tvojim se fajn skupaj stisnita [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].

Če pa noče [sm=smiley19.gif]




ronja -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:21:38)

stanovanje je pospravljeno, vse zlikano ...

Prideš k meni?[sm=jezicek.gif]
Eh, vidim, da se je že khurde zagrebla[sm=smiley36.gif]

Otika, izklopi mobi, da te ne bojo ves čas spraševali, če je kaj, skuhaj si malinov čaj (za placebo bo dober, tudi če ne dela;), potem pa vzami najljubšo knjigo v roke in noge v luft:) Sicer pa saj ni treba, da lezeš na triglav, če se začne pa kje v civiliziranem dogajat, te bojo pa že v p. spravili, brez skrbi, ti kaj uživaj v sprehodih, kavicah, oz. čemurkoliže... Pa NASPI SE!




StrawberrY -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:23:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Otika, s tvojim se fajn skupaj stisnita [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].

Če pa noče [sm=smiley19.gif]


Ja potem ti pa ne znam pomagat [sm=jezicek.gif]. Ti pa želim veliko sreče in da mala štručka čimprej pride na svet [sm=smiley31.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:32:35)

Ja naspat se pa močno trudim ... mi sicer bolj slabo uspeva, ker lahko spim samo v polsedečem položaju, ki ni najbolj udoben za križ in rito ... ampak ok ... bomo preživeli ;)




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:33:09)


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Otika, s tvojim se fajn skupaj stisnita [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].

Če pa noče [sm=smiley19.gif]


Ja potem ti pa ne znam pomagat [sm=jezicek.gif]. Ti pa želim veliko sreče in da mala štručka čimprej pride na svet [sm=smiley31.gif]


Hvala [sm=smiley1.gif]




aprilčica07 -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:33:39)

Otika:  ma mi smo vse živo provali (od [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image], do pomivanja oken, pa stopnic, pa sesanja in likanja), pa se mali nikamor ni mudilo, zamujala točno 10 dni, teh deset dni je blo hujših kot obe nosčnosti skupaj..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Sem zadnje dni res izklopila mobitel, in bla dosegljiva je staršem, enim in drugim.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Pa še avgust je bil in je blo vorče za znoret, pa vsa zatečena sem bla. Sem te potolažla, a ne? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Saj bo, bomo me dihale s tabo...




khurde -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:38:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

si sploh ne upam sama od doma, ker imam občutek, da se bo ravno takrat začelo dogajat ...


that's the point :) pol še nisi dovolj neučakana in naveličana [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:38:19)

Aprilčica, hvala za "tolažbo" [sm=smiley36.gif] ... no HB mi vroče res ni, sem pa zatečena do amena tako da komaj čakam svoje roke in noge nazaj [sm=smiley2.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:41:59)


IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

si sploh ne upam sama od doma, ker imam občutek, da se bo ravno takrat začelo dogajat ...


that's the point :) pol še nisi dovolj neučakana in naveličana [sm=smiley36.gif]

Očitno še ne [sm=jezicek.gif]




katipi -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 10:59:12)


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Otika, s tvojim se fajn skupaj stisnita [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif].


To RES deluje!! Pri nas smo morali že čez kakšne pol ure v porodnišnico. [sm=smiley36.gif]
Srečno! [sm=duda.gif]




ZARA -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:35:39)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]

A ti si z eno nogo že v porodni? Sploh nisem vedela, da si noseča.[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:40:15)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]

A ti si z eno nogo že v porodni? Sploh nisem vedela, da si noseča.[sm=smiley1.gif]

Tako nekako ja [sm=smiley36.gif] ... ja kaj naj rečem ... premal RR spremljaš ... no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim [sm=smiley2.gif]




ZARA -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:44:37)

Premal, ja. Bom navijala, da bo čimprej za tabo.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>