RE: Septembrcice 2013 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


lollipop07 -> RE: Septembrcice 2013 (12.1.2013 20:01:22)

oj
danes sem zadnjič preizkusila bele strmine in pospravila bord do nadaljnega v kot...naslednjič bo [sm=duda.gif]že na svojih smučkah in ne z mano [sm=smiley36.gif]
jaz sem prvi dan povedala dvema prjatlcama, ki sta vedli, da čakam menstruacijo...staršem bi ful rada povedala, ker bo za njiju to prvi...ampak sva se skupej odločla, da počakava na pregled...če bom jaz seveda zdržala[sm=smiley9.gif] v službi pa naokol pa po nuhalni - ob priliki...




mami411 -> RE: Septembrcice 2013 (12.1.2013 20:07:42)

Čestitke novim nosečkam [sm=bravo.gif]

Sonchek1 tebi pa en objem!!!

Mi2 nisva še nobenemu povedala, do 1. pregleda sigurno ne, potem pa počasi otrokom, pa tko naprej, itak bodo vsi kr [sm=zmeden2.gif] sam sej ga bova le mi2 imela [sm=sloncek.gif]




Anonimen -> RE: Septembrcice 2013 (12.1.2013 20:23:05)


IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Mi2 nisva še nobenemu povedala, do 1. pregleda sigurno ne, potem pa počasi otrokom, pa tko naprej, itak bodo vsi kr [sm=zmeden2.gif] sam sej ga bova le mi2 imela [sm=sloncek.gif]


Ja tudi pri nami bodo vsi šokirani oz, bo sigurno kakšen brezvezen komentar, čeprav imava vse pogoje, ampak v kolikor je malo več otrok v družini to družba nekam čudno sprejema [sm=zmeden.gif].Povedala bom kolikor se bo dalo pozno, dokler se trebuh ne bo videl! No edino najboljši priateljici in tistim ki vem da bodo veseli zame in ne bodo izčvekali!
Koliko pa imaš stare otroke?

Penny-ma kar se tiče izcedkov, jaz vedno v nosečnosti krvavim, tudi večje kravavitve, itak vem da nekega vpliva na vse skupaj nimam tako da, kaj čem, samo da ne bo večjih krvavitev pa bo ok[sm=smiley1.gif]. gin . je v 3 nosečnosti komentiral da očitno tako reagiram na hormonske spremembe(ker tudi vedno krvavim ko je kont. tablete)! Bomo videli, sem optimistična in vem da bo vse ok[sm=smiley1.gif]
Anonimna [sm=metulj.gif]




mami411 -> RE: Septembrcice 2013 (12.1.2013 20:49:21)

16 in 14 let, pa 2 mičkeni [sm=jezicek.gif] ja jest tud upam da me trebuh ne bo prehitro izdal [sm=smiley36.gif]




skrivnostnica -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 12:31:39)

uuu, čvekice. [sm=smiley36.gif]

penny, vidim, da pridno urejaš seznam. [sm=bravo.gif] Moj PDP je 5.9., moja 3. nosečnost, doma imam pa 2,5 let starega fantka. [sm=smiley4.gif] aja, pa pregled imam 18.1. [sm=smiley1.gif]

Men je po malem skos slabo...[sm=smiley11.gif]




Pinas -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 12:43:35)

Moram potrkati,mene samo bolijo prsa,v bistvu kolabarji,nič drugega,ni mi slabo,nič me ne boli,nič ne tišči.[sm=smiley36.gif]
Samo,da ne bom potem pokasirala vsega za nazaj,zato bom raje tiho.[sm=duda.gif]
Mene glede na leta čaka še amnio,če bo šlo,potem do takrat ne bo vedel nihče razen v službi.[sm=smiley1.gif]
Se pa bojim,da bo to malo težko,odvisno od trebuha koliko se ima namen izbočit in kdaj.
Ta starejšo bo verjetno kap,ta mala je pa še premajhna in dokler ne bo videla dojenčka ji bo čisto vseeno.[sm=smiley36.gif]




Penny -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 13:35:02)


[IMG]http://img-s3-01.mytextgraphics.com/babytextlive/2013/01/10/803882a12c404e847ec0ac88ecab5768.gif[/IMG]


PDP, nick, starost, kraj, št. [sm=nosecka.gif], št. [sm=duda.gif] doma, naslednji pregled, spol [sm=duda.gif]


1.9.
Teta Estera, 24.1.


5.9.
skrivnostnica, 3[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]. 18.1.


9.9.
Partika, 29, Mb, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 28.1.
pikizenc, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 24.1.
roladica, 30, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]
zoja09, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]


10.9.
Trilč, 29, Ce, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 18.1.


11.9.
babkaa, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 6.2.


12.9.
breskvica82, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 15.1.
nesika, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 25.1.


13.9.
mami411, 5[sm=nosecka.gif], 4[sm=duda.gif], 5.2.


15.9.
Cari, 4[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif], 28.1.


16.9.
anonimna#26, 26, Lj, 2[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 4.2.
Penny, 30, Lj, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 17.1.
Pinas, 3[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif], 6.2.


20.9.
anonimna[sm=metulj.gif], 4[sm=nosecka.gif], 3[sm=duda.gif]


26.9.
puppe, 34, 3[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif]


X.9.

Anonimna

čoko1

Tara S

anonimna[sm=smiley36.gif][sm=metulj.gif]

lollipop07, 26, Kr, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 24.1.

ANDREA2010, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]

babyika88, 9.1.



[sm=smiley31.gif][sm=angel.gif]z nami so pot začele[sm=angel.gif][sm=smiley31.gif]
sonchek1


PRIČAKUJEMO:
[sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif]
[sm=darilo.gif]

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image]


SKUPAJ NAS JE ŽE [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] 24



[sm=pikapoka2.gif] PREGLEDI [sm=pikapoka2.gif]

9.1. babyika88
15.1. breskvica82
17.1. Penny
18.1. Trilč, skrivnostnica
24.1. Teta Estera, pikizenc, lollipop07
25.1. nesika
28.1. Cari, Partika
4.2. anonimna#26
5.2. mami411
6.2. Pinas, babkaa



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
-otrocarije.net - mama.si
- nosečnica.si - babybook.si
- noseča.com - pregnancy.org
- bibaleze.si - bambino.si
- mojezdravje.si - parrentsconnect.com
- pregnology
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1 - priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2 - priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




Vesna27 -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 14:57:59)

Pozdravljene!

Čestitke vsem, se tudi jaz pridružujem septembrčicam!

Kako ste kaj? Jaz se (po prvem šoku) šele privajam na vse skupaj, v bistvu šele dojemam, da sem res nosečka.:)
Šele včeraj sem naredila test, kjer sta bili II, za prvi pregled pri G bom poklicala ta teden.

Za zdaj se počutim ok, upam, da bo tako še naprej. Že preden sva zvedela za nosečnost, sva imela rezerviran dopust (greva januarja), tako da sedaj le upam, da bo vse ok in ne bo kakšnih slabosti.

Pazite nase, lp




mami411 -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 16:13:58)

Pinas enako tudi mene čaka ac, sem jo imela že prejšnjo N, sam do takrat zihr ne bom mogla skrivat, sej je v 16 tednu




Pinas -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 18:50:57)

mami411-sem prebrala ja,da je v 16 tednu.Do takrat predvidevam,da bom že vzhajala ja.[sm=smiley36.gif]
Sorodstvu ne bom do takrat nič povedala,če bo kdo kaj vprašal bom pač rekla da sem in da bi že zvedeli po končani amniocentezi.Pa naj si mislijo kar hočejo.[sm=smiley1.gif]
Prijateljica seveda že ve,služba bo še malo počakala,ostali bodo že počakali.[sm=duda.gif]
A si imela amnio v Lj,če ni skrivnost?[sm=smiley24.gif]




mami411 -> RE: Septembrcice 2013 (13.1.2013 20:11:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Pinas

mami411-sem prebrala ja,da je v 16 tednu.Do takrat predvidevam,da bom že vzhajala ja.[sm=smiley36.gif]
Sorodstvu ne bom do takrat nič povedala,če bo kdo kaj vprašal bom pač rekla da sem in da bi že zvedeli po končani amniocentezi.Pa naj si mislijo kar hočejo.[sm=smiley1.gif]
Prijateljica seveda že ve,služba bo še malo počakala,ostali bodo že počakali.[sm=duda.gif]
A si imela amnio v Lj,če ni skrivnost?[sm=smiley24.gif]


V Postojni, je super ker te 15 dan pokličejo pa povejo za izvide če je vse ok.




Trilč -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 7:03:20)

Skupinica se vzrtrajno širi, lepo. [sm=bravo.gif]

sonchek1: veeeelik objem [sm=smiley31.gif], ne predstavljam si, kako težko mora biti to.[sm=smiley19.gif] Želim ti da v miru prestaneš to in da imaš oporo in podporo ki jo potrebuješ.


Midva sva kar povedala staršem (enim in drugim) in stricem ter tetam (najina brata in sestra). Kaj pa vem, sem najprej mislila počakat... ma, tudi če bi šlo kaj narobe (trkam da bo vse o.k.), bi povedala, mislim da tega ne bi mogla tiščat v sebi.

Tiste z več otroki in odzivi okolice. Eh, ko jih j***be. Pardon izrazu. Moja teta zdaj pričakuje 7 (ja sedmega!) pa so tko veseli k pr prvem [sm=bravo.gif] . Tako kot je rekla mami4111 sej ga bota imela onedva.

Zdaj pa ven (o.k. čez par urc) [sm=smiley36.gif] zganjat pravo zimsko veselje.




odavoda -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 8:58:12)

Čestitke vsem nosečkam. Žellim vam lepo nosečnost in čudovit porod. Lansko leto tak čas, sem se tudi jaz pridružila takšni skupinici srečnih nosečk, sedaj pa ga že imamo;-)

Če katero zanima, sedaj prodajam nosečniška oblačila - 11 kosov (od hlač do oblek) št. 34. Skupna vrednost 75 EUR. Če vzamete vsa oblačila, jih dam za 50 EUR.
http://www.bolha.com/oblacila-obutev-modni-dodatki/zenska-oblacila-obutev/oblacila-za-bodoce-mamice/obleke/nosecniska-oblacila-st-34-1284717377.html?aclct=1358150419

Srečno!





Penny -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 11:09:45)

Joj, meni se tako dnevi vlečejo. Danes sem začela 6. teden, zdi se mi pa kot da sem že celo večnost nazaj nalulala plusek. [sm=smiley36.gif]




alsa1 -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 12:00:26)

živjo!

pridružuje se vam še ena [sm=nosecka.gif], sem po 5 mescih zagledala plusek[sm=bravo.gif], pdp še ne vem, ker sem imela neredne menstruacije, mislim da mora biti okoli 20-ega septembra[sm=smiley1.gif], h ginekologu se bom prijavila šele v četrtek, ker samo takrat dela, je moja prva [sm=nosecka.gif] (nisem še čisto dojela[sm=smiley36.gif]), znakov razen špikanja in bolečin v križu nimam, povedala sem pa samo eni prijateljici, ki je vedela da delava na [sm=duda.gif] drugi pa bodo počakali do nohalne[sm=smiley1.gif]





babkaa -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 12:03:21)

Pozdravljene!

ojej, ta sneg...

Meni so se začele slabosti, tri dni mi je slabo, ampak čist rahlo, ni panike, upam da bo tako ostalo....Joj že zdaj mi ni prijetno v kavbojkah, sploh ko sedim, me vse tišči... Jem folno, sem že prej... Jaz vem dva tedna, da sem noseča, se mi tudi zdi že cela večnost..




SunRa -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 12:10:53)

Lepo pozdravljene vse skupaj,

tudi jaz bi se pridružila septemberskim [sm=nosecka.gif]. Stara sem 28 let, 1[sm=nosecka.gif]. Po mojih izračunih sem v 6. tednu, tako kot Penny. O sem glede na znake imela 26.12. Test sem delala prejšnji teden 8.1., dva dni pred predvideno M. Po prvi dokaj rahli črtici na BC mini, je CB digital pokazal nedvomni plus [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley1.gif] Na pregledu še nisem bila, te dni se naročim.
Počutje: od srede naprej imam občasne vrtoglavice in povečan apetit, zbujam se med 4. in 5. zjutraj - lačna seveda [sm=smiley1.gif], aja, pa bolj občutljive in povečane prsi imam (tako, kot ponavadi pred M, le da se sedaj samo še večajo), pa na wc hodim bolj pogosto.

Vse dobro in čudovite trenutke nosečnosti vam/nam želim [sm=rozica.gif]





SunRa -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 13:11:13)

... da še dodam, tudi mene zateguje in občasno občutim krče v predelu maternice, jajčnikov, večina hlač me že tišči ... kaj šele bo [sm=smiley36.gif].
Hjoj - ja, te snežne razmere, danes je tako malo manjkalo, da bi se zložila po tleh na poti v službo [sm=smiley22.gif], dežnik in torbica - vse je že letelo po zraku, vendar sem se na koncu hvalabogu čudežno obdržala na nogah, čeprav sem se cela pretegnila v predelu pasu [sm=bad.gif] Tako da previdno po snegu[sm=wink.gif]




Tara S -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 13:17:10)

Punce, kaj samo men tok nagaja tale RR? Skor nikoli ne morem komentirat, pol pa obupam in zaprem.. [sm=smiley19.gif]

Sonchek [sm=smiley31.gif] zate tudi od mene in drži se!

Mene je včeraj zvečer tako bolelo, da sem na koncu v solzah zaspala.. Saj ne vem, napol od bolečine, napol od strahu, da je kaj narobe.. Pa tudi od strahu, sa bi mogla ležat, ker je to praktično nemogoče.. Sej ne vem, hormoni mi nagajajo. Slabo mi je kr naprej, ampak se trudim odmislit, zjokala bi se pa lahko vsake 5 min, od lepega in žalostnega. Moj vsak dan pravi, da bova spet 9 mesecev jokala hehe [sm=jezicek.gif]

Za seznam: Sem tretjič noseča, imam že dve punčki. [sm=smiley1.gif] PDP je po mojih izračunih 12. 9. Na prvi pregled se pa še nisem naročila.

Za nosečnost sem povedala trem bližnjim prijateljicam, ki jim itak ne morem zamolčat, drugače pa bova vsem skrivala kokr se bo dalo dolgo. Aja, pa Trilč sem povedala hehehe [sm=smiley36.gif] Sva obe junijki 10.

Drugače pa veliko družine so ZAKON!! [sm=bravo.gif]




alsa1 -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 13:40:15)

ja tale RR tudi meni nagaja.

kdaj pa so se začele slabosti in drugi znaki pri vam?
jst sploh nimam nobenih znakov [sm=nosecka.gif], v soboto k sm zvedla d sm noseča se je še špikanje nahlo (prejšnji teden me je vsak dan), občasno čutim malo bolečine v križu, drugače pa sploh ne vem da sem noseča,... me kar malo skrbi




Penny -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 14:05:42)

Iiiii kolk fajn, vedno več nas je [sm=bravo.gif].
Pa waw okno za odgovor mi je odprlo v prvo??? Konc sveta bo!!! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Meni so drugače vse hlače še vedno prav, nič me ne tišči. V bistvu imam trebušček še vedno presenetljivo raven, tudi napihnjena nisem več tako zelo, kar mi je všeč, ker sem se počutila kot en balon. Ampak joški pa ... to je pa druga pesem. Večje sicer še nič niso [sm=smiley13.gif], bolijo (in občasno srbijo) pa ful, cele, bradavice tudi, vse, pa zdijo se mi bolj polne, napete. Sem res mislila, da so kaj večje, ampak meter pravi, da ne. No ja, bo še čas za kupovat nove modrce [sm=smiley36.gif].

Pa sitna sem tudi. Kr neki, sploh ne vem zakaj, sam vem, da sem sitna in občutljiva, včer sem se skor zjokala za brezveze. Sicer sem se včeraj končno opogumila za seks, sam me je pol dedc v slabo voljo spravu (no sitna sem, saj sem že rekla [sm=jezicek.gif]) in me je minilo [sm=smiley36.gif]. Več sreče prihodnjič. No do četrtka "morava", da lahko G povem, če bodo kakšne krvavitve po odnosu (baje se rado zgodi [sm=smiley29.gif]).

Malo sva se pogovarjala glede tega, kdaj bova povedala novičko družinam. On itak zagovarja čim pozneje. Nekaj sva računala, da bi čakala do velike noči (31.3.), ampak ne vem, če bom zdržala, ker takrat bom že dobrih 16 tednov (skrivat se pa definitivno ne bo več dalo takrat [sm=jezicek.gif]).




puppe -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 14:50:40)

pri meni je za enkrat vse mirno....razen bolečih jošk [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
upam da mi to nosečnost ne bo slabo, da bom lahhko novico o [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] čim dlje zadržala zase....ker v prejšnih dveh nosečnostih so me takoj pogruntal  ker mi je bilo slabo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image] 

na prvi pregled se bom naročila ta teden in komaj čakam prvi uz, da vidim malo pikico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




Vesna27 -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 15:08:52)

Živjo!

Lepo, da nas je že toliko na kupu.[sm=smiley36.gif]

Jaz se tudi počutim dobro, razen občasnega špikanja in napihnjenosti, nimam drugih znakov. Aja, pa stalno sem na wc-ju. Upam predvsem, da slabosti ne bodo prisotne, ker me je kar malo strah it zdaj v tujino, na letalo. Ampak rezervirano imava in le upam, da bo šlo vse lepo mimo, brez zapletov. Je že katera potovala v začetku nosečnosti?

A poleg folne jemljete še kakšne vitamine? Jaz razmišljam, da bi jemala še Centrum Materna.

Po mojih izračunih imam PDP okoli 20.9.

Pozdravček vsem!





MojcaD1980 -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 15:26:25)

tudi jaz se vam pridruzim.
Sem Mojca, iz Nove Gorice, stara 32 let. Sem prvi noseca.
PDP (ki sem ga izracunala sama) 06.09.(en dan po mojem roj. dnevu. :)
Pregled pri ginekologinji imam 30.01.
Pocutim se super, razen krcev v spodnjem delu trebuha, nimam slabosti, ne bruham. Hvala bogu!
Tudi jaz jemljem samo folno.
Midva bova starsem povedala po prvem pregledu pri ginekologinji. Naknadno pa se vsem ostalim.

Skrbi me samo, ker od vceraj kasljam ... upam, da to ni nevarno za mojga srcka. Ne vem niti kaj lahko proti kaslju vzamem? A ima tudi katera od vas probleme z kasljem?

Mojca




Penny -> RE: Septembrcice 2013 (14.1.2013 16:37:19)


[IMG]http://img-s3-01.mytextgraphics.com/babytextlive/2013/01/10/803882a12c404e847ec0ac88ecab5768.gif[/IMG]


PDP, nick, starost, kraj, št. [sm=nosecka.gif], št. [sm=duda.gif] doma, naslednji pregled, spol [sm=duda.gif]


1.9.
Teta Estera, 24.1.


5.9.
skrivnostnica, 3[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]. 18.1.


6.9.
MojcaD1980, 32, NG, 30.1.


9.9.
Partika, 29, Mb, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 28.1.
pikizenc, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 24.1.
roladica, 30, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]
zoja09, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]


10.9.
Trilč, 29, Ce, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 18.1.


11.9.
babkaa, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 6.2.


12.9.
breskvica82, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 15.1.
nesika, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif], 25.1.
Tara S, 3[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif]


13.9.
mami411, 5[sm=nosecka.gif], 4[sm=duda.gif], 5.2.


15.9.
Cari, 4[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif], 28.1.


16.9.
anonimna#26, 26, Lj, 2[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 4.2.
Penny, 30, Lj, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 17.1.
Pinas, 3[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif], 6.2.


20.9.
alsa1, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif]
anonimna[sm=metulj.gif], 4[sm=nosecka.gif], 3[sm=duda.gif]
Vesna27


26.9.
puppe, 34, 3[sm=nosecka.gif], 2[sm=duda.gif]


X.9.

Anonimna

čoko1

anonimna[sm=smiley36.gif][sm=metulj.gif]

lollipop07, 26, Kr, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif], 24.1.

ANDREA2010, 2[sm=nosecka.gif], 1[sm=duda.gif]

babyika88, 9.1.

SunRa, 28, 1[sm=nosecka.gif], 0[sm=duda.gif]



[sm=smiley31.gif][sm=angel.gif]z nami so pot začele[sm=angel.gif][sm=smiley31.gif]
sonchek1


PRIČAKUJEMO:
[sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif]
[sm=darilo.gif]

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image]


SKUPAJ NAS JE ŽE [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] 28



[sm=pikapoka2.gif] PREGLEDI [sm=pikapoka2.gif]

9.1. babyika88
15.1. breskvica82
17.1. Penny
18.1. Trilč, skrivnostnica
24.1. Teta Estera, pikizenc, lollipop07
25.1. nesika
28.1. Cari, Partika
30.1. MojcaD1980
4.2. anonimna#26
5.2. mami411
6.2. Pinas, babkaa



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
-otrocarije.net - mama.si
- nosečnica.si - babybook.si
- noseča.com - pregnancy.org
- bibaleze.si - bambino.si
- mojezdravje.si - parrentsconnect.com
- pregnology
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE
Priročnik - šola za starše
e-nosečnost


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1 - priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2 - priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>